داستان های محبوب

iOS 16.4 این 8 ویژگی جدید را به آیفون شما اضافه می کند

همانطور که توسط TechCrunchیکی از کاربران Reddit متوجه شد که طرح Basic with Ads در آخرین نسخه برنامه Netflix در Apple TV در دسترس است و Netflix تأیید کرد که لایه پشتیبانی شده از تبلیغات اکنون در tvOS است.

اپل امروز tvOS 16.4 را منتشر کرد، چهارمین به‌روزرسانی مهم سیستم عامل tvOS 16 که سپتامبر گذشته منتشر شد. tvOS 16.4 که برای Apple TV 4K و Apple TV HD موجود است، دو ماه پس از انتشار tvOS 16.3 عرضه می‌شود. به‌روزرسانی tvOS 16.4 را می‌توانید از طریق برنامه تنظیمات در Apple TV با رفتن به System > Software Update بارگیری کنید.

اپل هفته گذشته هدست واقعیت مختلط را در تئاتر استیو جابز به مدیران معرفی کرد.

نتفلیکس کوچکتر 2
هنگامی که نتفلیکس در ماه نوامبر برنامه تبلیغاتی خود را راه اندازی کرد، در تلویزیون اپل کار نکرد. نتفلیکس در آن زمان گفت که پشتیبانی از این طرح “به زودی” انجام خواهد شد، و دسترسی به نتفلیکس در اپل تی‌وی محدود به طرح‌های گران‌تر Basic، Standard و Premium است.

مارک گورمن از بلومبرگ گزارش می دهد که اپل بعداً در روند توسعه خود استراتژی iOS 17 را تغییر داد تا چندین ویژگی جدید اضافه کند، که نشان می دهد این به روز رسانی ممکن است مهم تر از آنچه قبلا تصور می شد باشد. در ماه ژانویه، گورمن گفت که iOS 17 به دلیل تمرکز شدید این شرکت بر روی واقعیت ترکیبی مورد انتظار، می‌تواند به‌روزرسانی کمتری نسبت به به‌روزرسانی‌های آیفون در سال‌های گذشته باشد.