طراحی فضای داخلی اداری

در مقابل، رنگ های پالت رنگی پروژه طراحی داخلی ساختمان اداری Pir Ålesund می توانند سرما و غریب گز بودن ساختار ساختمان را معکوس کنند و فضایی گرم و صمیمانه دکوراسیون داخلی محیط اداری را ایجاد نمایند. برخلاف نمای بیرونی ساختمان، فضاهای داخلی آن، گرم، صمیمانه و متنوع هستند. در کنار آن، یک رستوران و یک سالن پذیرایی هم به چشم می خورد. پس از آن، پوشش روی دیوارها نیز که شامل دیوار کوب و در بخشهایی کاشی بود تخریب شد. این آتریوم باعث میشود گیاهان موجود در طبقه همکف ضمن بهره مندی از نور طبیعی که از سقف وارد میشود ، امکان رشد تا طبقه اول را بدون ایجاد مزاحمت را داشته باشند .

شرکت طراحی دکوراسیون آوگون با بهره مندی از طراحان متخصص و با تجربه آماده ی ارائه ی خدمات بازسازی، طراحی و دکوراسیون داخلی انواع کاربری ها می باشد. همه ما شیفته همچین محیط اداری میشویم و حس فوقالعادهای از آن میگیریم (چه به عنوان کارمند، چه به عنوان مشتری) و باعث میشود احساس مثبت و آرامش بیشتری داشته باشیم. در طراحی بالکن این پروژه دیوارهای آجری پیرامون به خواست کارفرمای محترم دستخوش تغییر قرار نگرفت و ما با تلفیق متریالی همچون سنگ، چمن، ترمو وود و قلوه سنگ تلاش کردیم فضای قدیمی و آجری بالکن را به فضایی دلنشین و در عین حال مدرن تبدیل نماییم. شرکت طرح و ایده ملل برای اینکه محیط اداری مدرن و شیکی ایجاد کنند در قرار گرفتن دیوارها در جاهای مناسب دقت لازم را دارند چون قرار گرفتن دیوار و ایجاد نور پردازی مناسب در آن به جذابیت محیط می افزاید.

هنگام انتشار صدا در محیط، اولین عنصری که مرتعش میشود و صدا به آن میرسد، دیوار است. آن ها توانستند که ساختمان را در انتهای سال 2021 میلادی به بهره برداری برسانند. ساکنین، توانستند شهر را ظرف کمتر از یک ساعت تخلیه کنند. چیدمان دکوراسیون بزرگترین قسمت دفتر کار، به خصوص موسسات بزرگ، بانک ها و مراکز بیمه، استاندارد هستند و مبلمان نیز از کاتولوگ های مرتبط اداری انتخاب می شود. این بازسازی ساختمان مستطیلی که عرضی 4 متر و طولی 20 متر دارد ، امکان چیدمان های مختلفی را برای این دفتر مجاز نمیداند. اگر این امکان وجود ندارد، رنگ تیره را انتخاب کنید. در اتاق مدیریت هم از دیوار دکوراتیو سبز رنگ براى ایجاد تناسب در طراحى کلی این دفتر کار، استفاده شده است.

اگر اینجا هستید و این راهنمای دکوبوم را می خوانید ، احتمالاً یک دلیل وجود دارد: شما برای دکوراسیون دفتر کار اداری خود به گیاهان نیاز دارید اگر قبلاً برای خانه خود گیاه نخریده اید بنابراین برای فضای اداری نیز دقیقاً مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید. به هر حال، در صورت استفاده از شیشه ی ساده، خصوصی بودن فضا تا حد زیادی تحت تأثیر قرار می گیرد. نورپردازی خوب نه تنها یک مؤلفه اصلی برای عملکرد و انگیزه کارکنان است، بلکه به طور مستقیم بر طراحی داخلی یک فضا تأثیر میگذارد. از ویژگی های یک طراحی خوب ایجاد انعطاف پذیری در فضاهای داخلی است.

استفاده از گیاهان در دکوراسیون اداری علاوه برایجاد یک فضای خوب باعث بهره وری بالای کارکنان می شود. شاید ادعای گزافی نباشد اگر بگوییم که این ساختمان اداری، با الهام از همین ضرب المثل طراحی شده است. در آلسوند یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که می گوید: زیباترین منظره ی شهر، همان منظره ای است که نمی توانید ببینیدش! اگر از دکورهای چوبی خوشتان نمی آید می توانید نوع فلزی آن را برگزینید و یا از متریال ترکیبی استفاده نمایید. اولین مورد از بررسی انواع پارتیشن بندی فضای اداری از نظر متریال، پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی است. درای وال یا دیوار خشک، یکی از بهروزترین روشهای پارتیشن بندی در طراحی دکوراسیون داخلی است.

طراحی ساختمان اداری آصف از “استدیو معماری بوژگان” در شمال شهر تهران و نزدیک به کوهپایههای شمالی شهر واقع شده است. از دیگر قسمت های ساختمان اداری Tala می توان به فضا هایی مانند: اتاق های کار، شو روم، فضای آزاد، تراس، آزمایشگاه و … به خصوص اگر وسعت فضا کم باشد. اما در خصوص این شهر، یک نکته نباید ناگفته بماند. از سوی دیگر، نباید ناگفته بماند که ساختار بتنی این ساختمان، در تضادی دلنشین و دلچسب با اشکال ارگانیک و برج های نوک تیز شهر بندری آلسوند است. در کنار این نورگیر استفاده از چراغ سقفی نور این محیط را تامین کرده است . در طبقه اول سه اتاق کاری و یک فضای کاری جمعی ، سرویس و یک آشپزخانه کوچک و جمع و جور و یک آتریوم با یک نورگیر سقفی که بر بالای باغچه کوچک طبقه همکف قرار دارد.

یکی دیگر از محدودیت های این ساختمان نبود پنجره های کافی برای وارد کردن نور طبیعی به فضای داخلی این دفتر است و معمار با ایجاد یک نورگیر سقفی توانسته است نور طبیعی را تا حدی وارد این فضا کند . ایده­ ی اصلی طراحی ساختمان اداری شرکت ونوس شیشه، استفاده از شیشه به عنوان عنصری مهم، تأثیرگذار و شکل دهنده در تمامی بخش های این پروژه است که دفتر معماری “رنا دیزاین ” به سرپرستی رضا نجفیان با این ایده ی منحصر به فرد خود توانسته رتبه اول جایزه معماری داخلی ایران در بخش اداری، برگزار کننده فصلنامه معماری و ساختمان، سال 1395 و همچنین تقدیر ویژه جایزه معمار در بخش بازسازی، سال 1395 را از آن خود کند. اگر کمی توجه کنید میبینید که خودتان به عنوان یک مشتری ترجیح میدهید که فضایی جذاب و دلنشین را برای پیگیری امور و انجام کارهایتان انتخاب کنید. آن ها را می توان به عنوان عناصر شخصیت دهنده به Pir Ålesund معرفی کرد.

این پارتیشن ها برای اجرای فضایی برای کنفرانس ها و جلسات به محیط شما جلا می بخشد؛ چراکه با عبور نور طبیعی به اتاق ها این زیبایی به وضوح حس می شود. یکی از راه های کم هزینه و موثر برای ایجاد فضایی شاداب و حس طراوت در محیط کار و یا سازمان ها استفاده از گیاهان می باشد که نه تنها انرژی و حس طراوت را به افراد انتقال می دهد بلکه سبب تهویه هوا و ایجاد هوایی پاک تر در محیط اداری می گردد. برای نورپردازی فضای لابی می توان از لوسترهای آویز یا سقفی، هالوژن های توکار، لوسترها و چراغ های دیوارکوب، آباژور و یا چراغ های رومیزی و یا پایه بلند ایستاده استفاده کرد. این فضا میتواند برای یک گروه کوچک 2 یا 3 نفره تنظیم شود. وقتی تعداد افراد بیشتر از حد معمول باشه میزان Co2 در فضا افزایش پیدا می کنه و در نتیجه افراد دچار سر درد می شن بنابراین بهتره که استیشن های کاری خلوت طراحی بشه.

ما در شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا تلاش میکنیم برترین و به روز ترین پروژه های معماری در زمینه های مختلف و در کاربری های بازسازی منزل ، تجاری و دکوراسیون اداری را برای شما عزیزان معرفی و به اتفاق هم آنها را بررسی کنیم که در خلال همین مقاله ها و پروژه ها میتوانیم ایده های بکر و کاربردی را پیدا و بر روی آنها تمرکز کنیم . این روزها همانند گذشته دیگر نیازی به صرف هزینه های سرسام آور برای جداسازی فضا نیست و شما به راحتی می توانید با استفاده از این محصول به این مهم دست پیدا کنید.

استفاده از پارتیشن شیشه ای به محیط کار، فضا رسمی تر می دهد و می توان بر اساس نیاز، از دو شکل بی فریم یا با فریم آن استفاده کنید. 3. در حوزه درمانی و بهداشت از قبیل بیمارستان ها، مراکز بهداشتی، دنداپزشکی ها، کلنینک ها، درمانگاه ها، اماکن روان پزشکی، آزمایشگاه ها و مراکز تخصصی مرتبط با علوم پزشکی، فضای آرامش بخشی را هم برای بیماران و هم برای کادر درمانی و بهداشتی ایجاد می کند. نخست باید پنل ها، قیدها و تیرک ها را از هم تفکیک کرد و سپس اقدام به ساخت نمود. به این ترتیب، هر کدام از کسب و کارهای فعال در Pir Ålesund می توانند پایگاهی برای اطلاع رسانی در اختیار داشته باشند. در هر کدام از اتاق های ساختمان اداری Pir Ålesund که بنشینید، خواهید توانست یک منظره ی بی نظیر از محیط اطراف سایت پروژه را تماشا کنید. شعله های آتش همنوا با امواج طوفانی سهمگین، تمامی ساختمان های چوبی و تاریخی شهر را در بر گرفتند و جز تلی از خاکستر، چیزی از آن یادگارهای با ارزش، باقی نماند.

لذا سعی معماران پروژه “احسان حسینی و الهام گرامی زاده نایینی” بر این بود تا با تعریف احجام اداری و خدماتی در کنار آن و ترکیب دو عملکرد اداری و صنعتی از لحاظ فرم، عملکرد و استراکچر، گونه ای متفاوتی از ساختمان های اداری، صنعتی ارائه دهند. در آن دوران، معماران از سبک آرت نوو (هنر نو) برای بازسازی شهر کمک گرفتند. در حقیقت، تیم معماران می خواستند که با کمک رنگ ها، پویایی و نشاط را به فضای کاری (که می تواند گاه خسته کننده باشد) ببخشند. به همین دلیل ایجاد فضایی با طراحی و ایده های خلاقانه باعث نشاط کارکنان و راندمان کاری شرکت شده است. کارفرمایان باتجربه با یک طراحی اداری ستودنی می توانند روحیه کارمندان خود را حفظ کنند.به همین منظور امروز در ایده چین به بررسی طراحی چند ساختمان اداری می پردازیم. شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان میباشد. اما منظور از اصالت دقیقاً چیست؟

منظور از پارتیشن های دوجداره، دو لایه است که در موازات هم قرار دارند. استفاده از انواع گل و گیاه طبیعی می تواند القا کننده حسی تازه و روحیه ای شاد به کارمندان، مدیران و حتی افرادی باشد که روزانه در آنجا رفت و آمد می کنند. رنگها تاثیر عمیقی بر چگونگی فعالیت و نحوه عملکرد افراد در محیط کار دارند و حتی رنگها باعث میشوند شخص کارش را به بهترین شکل ممکن انجام دهد یا نیمه کاره آن را رها کند. کار و فعالیت در محیطی یکنواخت بعد از مدتی کسل کننده و غیرقابل تحمل میشه، در نتیجه بازده کاری و اشتیاق کارمندان برای حضور در محل کار پایین میآید و این موضوع روی موفقیت کسبوکار شما اثر میگذاره. به این ترتیب در خارج از ساعات کاری شرکت، می شود بدون ایجاد مزاحمت برای کار مجموعه، طرح دکوراسیون داخلی مورد نظر را اجرا نمود. درخواست های طراحی دکوراسیون توسط مدیر واحد طراحی بررسی می شوند.