اپل سفارشات خود را برای قطعات آیفون 14 افزایش داده است، برخلاف دستگاه های اندرویدی متزلزل. دیجی تایمز گزارش ها.

ویژگی لاین آپ آیفون 14 مشکی
پیش از عرضه آیفون 14 در ماه سپتامبر، اپل سفارشات قطعات خود را از تامین کنندگان افزایش داده است. به گفته منابع زنجیره تامین، این در تضاد کامل با طیف وسیعی از برندهای اندرویدی است که همچنان با فروش ضعیفی روبرو هستند. دیجی تایمز.

اعتقاد بر این است که اپل تنها فروشنده گوشی های هوشمند است که در ماه های اخیر فروش ثابتی داشته است و فروش آن نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. پس از کاهش سفارشات اولیه تراشه برای مدل‌های آیفون 14 به انتظار کاهش تقاضا در بازار، عملکرد فروش خوب برای خط تولید آیفون فعلی، اپل را تشویق کرد تا آمادگی‌ها را برای اواخر سال جاری افزایش دهد. این با گزارشی از اوایل این ماه مطابقت دارد که می‌گوید پیش‌بینی می‌شود مدل‌های آیفون 14 اپل حتی بهتر از سری آیفون 13 بفروشند.

فروش آیفون معمولاً در دوره جولای تا آگوست کاهش می‌یابد زیرا مشتریان پیش‌بینی می‌کنند مدل‌های جدید آن در ماه سپتامبر عرضه شود، اما طبق گزارش‌ها، محموله‌های آیفون 13 در جولای امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته یک‌سوم بیشتر بود که نشان می‌دهد این دستگاه تقاضای مداوم دارد. گفته می شود اپل به تامین کنندگان اطلاع داده است که فروش اولیه آیفون 14 بیشتر از آیفون 13 خواهد بود.

در همین حال، بازار گوشی‌های میانی تا پایین‌تر که تحت سلطه دستگاه‌های اندرویدی است، طی سال گذشته با کاهش تقاضا با مشکل مواجه بوده است. به عنوان نشانه ای از این موضوع، مدیاتک، تامین کننده تراشه اندروید، طبق گزارش ها شاهد بوده است که مشتریانش سفارشات خود را تا 30 درصد کاهش داده اند.

اعتقاد بر این است که اپل در حال حاضر تولید آزمایشی سری آیفون 14 را آغاز کرده است و قصد دارد تولید انبوه آن را در ماه آگوست و قبل از عرضه در سپتامبر آغاز کند.

داستان های محبوب

گورمن: اپل واچ پرو اولین بازطراحی واقعی را پس از سری 4 ارائه می‌کند، اما طرف‌های صاف ندارد

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، نسخه رده بالای آتی اپل واچ سری 8 دارای اولین طراحی مجدد دستگاه در سال‌ها و بدنه تیتانیومی جدید خواهد بود، اما ظاهری که مدت‌ها شایعه شده بود از نظر ظاهری مربعی ظاهر نخواهد شد. گورمن در آخرین نسخه خبرنامه “Power On” خود گفت که مدل رده بالای اپل واچ امسال “کمی بزرگتر” از ساعت فعلی اپل خواهد بود.

اپل نشانگر سطح باتری AirTag را از Find My App حذف می کند

در iOS 15.6 و آخرین نسخه بتا iOS 16، به نظر می رسد اپل عمداً نشانگر باتری AirTag را در برنامه Find My حذف کرده است. در نسخه‌های قبلی iOS، هنگامی که کارت AirTag در Find My باز می‌شود، یک نماد باتری کوچک، مشابه وضعیت باتری آیفون، در زیر نام و مکان AirTag ظاهر می‌شود. در حالی که با درصد همراه نبود، نماد یک عدد تقریبی ارائه می‌دهد…

شایعه بازگشت سه محصول متوقف شده اپل

در حالی که هوم پاد فول سایز، مک بوک ۱۲ اینچی و آی مک پرو همگی متوقف شده اند، شایعات حاکی از بازگشت هر سه محصول در آینده است. برای خلاصه‌ای از همه چیزهایی که تاکنون در مورد بازگشت احتمالی این محصولات و ویژگی‌ها و تغییرات جدید قابل انتظار شنیده‌ایم، به خواندن ادامه دهید. هوم پاد اپل در مارس 2021 تولید هوم پاد با اندازه کامل را متوقف کرد و این شرکت تصمیم گرفت…

اپل همچنان به تنوع بخشیدن به تامین کنندگان پیش از عرضه آیفون 14 ادامه می دهد

به گفته تحلیلگر مینگ چی کو، اپل به منظور جلوگیری از کمبود احتمالی زنجیره تامین در زمان آغاز تولید انبوه دستگاه ها، به لیست تامین کنندگان خود برای سری آیفون 14 اضافه کرده است. کو در یک سری توییت گفت که قطعات SG Micro گواهینامه کیفیت را برای مدل های رده بالای آیفون 14 دریافت کرده اند، به این معنی که شرکت چینی برای تامین قطعات چراغ سبز نشان داده است.

آیفون XS در مقابل آیفون 14 پرو: ویژگی‌های جدیدی که اگر منتظر ارتقای آن بوده‌اید، انتظار می‌رود

اگر آیفون XS خود را نگه داشته اید و در فکر ارتقای آیفون 14 پرو در اواخر امسال هستید، لیست ما را در زیر برای خلاصه ای از بسیاری از ویژگی های جدید و تغییرات مورد انتظار بررسی کنید. این لیست شامل ویژگی‌های جدید جدیدی است که پس از آیفون 11 پرو اضافه شده است، و همچنین ویژگی‌های شایعه شده برای آیفون 14 پرو. مدل آیفون دیگری دارید؟ آیفون X ما را در مقابل 14 پرو بررسی کنید، …

مقایسه ویدیویی: M1 MacBook Air در مقابل M2 MacBook Air

اپل هفته گذشته نسخه بازطراحی شده مک بوک ایر را معرفی کرد که مجهز به تراشه نسل بعدی M2 است. اگر صاحب مک‌بوک ایر اصلی M1 هستید و به ارتقای آن فکر می‌کنید، یا اگر به‌تازگی وارد مک‌بوک ایر شده‌اید و می‌خواهید بین این دو دستگاه یکی را انتخاب کنید، ما یک ویدیوی مقایسه‌ای عملی با نمایش مک‌بوک M2 انجام داده‌ایم. هوا در برابر نسل قبلی مک بوک ایر M1. …