انتظار می‌رود هدست اپل اواخر امسال عرضه شود و ظاهراً دارای رابطی شبیه به iOS با شبکه‌ای از برنامه‌ها، ردیابی چشم و دست پیشرفته و قابلیت عملکرد به عنوان نمایشگر خارجی برای مک خواهد بود. ابزارهای نرم افزاری این هدست را می توان در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل WWDC در ماه ژوئن معرفی کرد و به توسعه دهندگان زمان می دهد تا برنامه های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را برای این هدست قبل از عرضه به مشتریان در اواخر سال ایجاد کنند.

با استفاده از ابزارهای نرم افزاری، اپل امیدوار است که حتی افرادی که کدهای کامپیوتری را نمی دانند، بتوانند از طریق دستیار صوتی Siri به هدست بگویند تا یک برنامه واقعیت افزوده بسازد که سپس می تواند از طریق اپ استور اپل برای دانلود در دسترس دیگران قرار گیرد. برای مثال، این ابزار می‌تواند به کاربران اجازه دهد تا اپلیکیشنی را با حیوانات مجازی بسازند که در یک اتاق و روی یا اطراف اشیاء واقعی بدون نیاز به طراحی حیوان از ابتدا، برنامه‌ریزی انیمیشن‌های آن و محاسبه حرکت آن در یک فضای سه بعدی با موانع

نماد AR اپل
جالب اینجاست که این گزارش ادعا می‌کند که مشتریان می‌توانند برنامه‌های واقعیت افزوده را از طریق سیری برای این هدست ایجاد و منتشر کنند، حتی اگر توانایی کدنویسی را نداشته باشند:

شایان ذکر است که این گزارش به منابعی اشاره می‌کند که آخرین بار در سال 2021 نمایش‌هایی از این ابزار را مشاهده کرده‌اند، بنابراین گزارش بر اساس اطلاعات قدیمی‌تر است و ممکن است برنامه‌های اپل در مدت زمانی که می‌گذرد حداقل کمی تغییر کرده باشد.

اپل در حال کار بر روی ابزارهای نرم افزاری جدیدی است که به توسعه دهندگان و مشتریان این امکان را می دهد تا برنامه های واقعیت افزوده را برای هدست واقعیت افزوده AR/VR خود ایجاد کنند. اطلاعاتوین ما.

انتظار می رود نسل بعدی آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس اپل طبق معمول در ماه سپتامبر معرفی شوند. در حال حاضر، شایعات حاکی از آن است که این دستگاه ها حداقل هفت ویژگی انحصاری خواهند داشت که در آیفون 15 و آیفون 15 پلاس استاندارد موجود نیستند. مروری بر هفت ویژگی که شایعه شده در انحصار مدل های آیفون 15 پرو هستند: تراشه A17: مدل های آیفون 15 پرو به A17 مجهز خواهند شد…