بررسی‌هایی برای iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max منتشر شده‌اند که نگاهی دقیق‌تر به گوشی‌های پیشرفته جدید اپل و همه چیزهایی که ارائه می‌دهند، از جمله نمایشگر همیشه روشن ارائه می‌دهد.

آیفون 14 پرو همیشه نمایش داده می شود
یکی از جزئیاتی که امروز توسط بررسی ها تأیید شد این است که صفحه نمایش همیشه روشن هیچ ویژگی سفارشی سازی ندارد، زیرا فقط یک نسخه رنگی از تصویر زمینه صفحه قفل iOS 16 کاربر، ویجت ها و فعالیت های زنده را نمایش می دهد، در صورتی که به طور فعال در حال اجرا باشند. کاربران نمی توانند صفحه نمایش همیشه روشن را سفارشی کنند، مثلاً اینکه چه اطلاعاتی را انتخاب می کند یا تصویر زمینه تیره یا پس زمینه سیاه را نشان می دهد.

آیفون 14 پرو همیشه روشن است


با این حال، کاربران می توانند نمایشگر همیشه روشن را به طور کامل از داخل بخش نمایش و روشنایی تنظیمات غیرفعال کنند. منتقدان خاطرنشان کردند که هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا نمایشگر همیشه روشن تأثیر مادی بر عمر باتری دارد یا خیر، بنابراین باید چند هفته صبر کنیم تا تأثیر آن را بدانیم.

آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس جدید دارای نمایشگرهای OLED کم مصرف با نرخ نوسازی متغیر تا 1 هرتز هستند. این تنها یکی از چندین ویژگی صرفه جویی در مصرف انرژی است که آیفون 14 پرو برای نمایشگر همیشه روشن دارد. امروز ما از Engadget به منظور محدود کردن تأثیر نمایشگر همیشه روشن بر عمر باتری، آیفون 14 پرو فریم‌های جداگانه را برای عناصری که به طور قابل پیش‌بینی تغییر می‌کنند، مانند زمان، از قبل اجرا می‌کند و در صورت لزوم آنها را به صفحه نمایش همیشه روشن می‌رساند.

همانطور که در اوایل این هفته گزارش شد، آیفون 14 پرو به صورت هوشمند تشخیص می‌دهد که اگر کاربری که اپل واچ جفت شده با آیفون استفاده می‌کند از اتاق خارج شود و وقتی این کار را انجام داد، صفحه نمایش همیشه روشن را غیرفعال می‌کند.

با غیرفعال کردن نمایشگر همیشه روشن زمانی که کاربر اتاق را ترک می‌کند، ‌iPhone 14 Pro عمر باتری را ذخیره می‌کند و به حفظ حریم خصوصی کمک می‌کند زیرا صفحه‌نمایش تصویر زمینه و ویجت‌های کاربر را در صورت عدم حضور نشان نمی‌دهد.

داستان های محبوب

iOS 16 فردا راه اندازی می شود: شش ویژگی جدید که ارزش بررسی دارد

اپل قرار است iOS 16 را دوشنبه 12 سپتامبر به عنوان یک آپدیت رایگان برای آیفون 8 و جدیدتر منتشر کند. iOS 16 دارای بسیاری از ویژگی‌های جدید است، از قفل صفحه قابل تنظیم تا امکان ویرایش موقت یا عدم ارسال پیام‌های iMessages. برای نصب iOS 16 هنگام انتشار به‌روزرسانی، برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید و روی General → Software Update ضربه بزنید. پس از به روز رسانی آیفون خود به …

Kuo: پیش‌سفارش آیفون 14 پلاس بدتر از آیفون 13 مینی است، استراتژی محصول «شکست»

به گفته مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل، آیفون 14 و آیفون 14 پلاس نتایج «بد» پیش فروش داشته اند، که نشان می دهد موقعیت اپل برای دو مدل استاندارد جدید ممکن است شکست خورده باشد. کو در آخرین پست خود در -14-first-weekend-online-pre-order-survey-110411040b5d در Medium توضیح داد که آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس نتایج “خنثی” و “خوب” پیش خرید را داشته اند. …

همه ویژگی‌های iOS 16 که تا اواخر امسال به آنها نخواهید رسید

معمولاً چندین ویژگی وجود دارد که اپل نمی تواند آنها را قبل از اولین انتشار رسمی نسخه اصلی جدید iOS به پایان برساند، و امسال نیز به نظر می رسد تفاوتی نداشته باشد، در مجموع 9 ویژگی iOS 16 اکنون تایید شده است که در آن وجود ندارند. اولین نسخه عمومی سیستم عامل جدید سال گذشته، SharePlay، شناسه‌های دیجیتال در اپلیکیشن Wallet و Universal Control از جمله تعداد زیادی از …

ظرفیت باتری آیفون 14 برای هر چهار مدل قبل از عرضه فاش شد

اپل ظرفیت باتری آیفون 14 جدید خود را تبلیغ نمی کند، اما MacRumors این اطلاعات را از پایگاه داده نظارتی چین به دست آورده است. از هر چهار مدل آیفون 14، سه مدل دارای ظرفیت باتری بزرگ تری نسبت به سری آیفون 13 هستند، به استثنای آیفون 14 پرو مکس که به باتری کمی کوچکتر در مقایسه با آیفون 13 پرو مکس مجهز شده است.

اپل تأیید می کند که نمایش درصد باتری iOS 16 در برخی از مدل های آیفون موجود نیست

سه شنبه 13 سپتامبر 2022 ساعت 1:00 بامداد به وقت محلی توسط سامی فتحی

پس از انتشار عمومی iOS 16، اپل تأیید کرده است که کاربران مدل‌های قدیمی‌تر آیفون، امکان نمایش درصد باتری آیفون خود را مستقیماً در نوار وضعیت از دست خواهند داد. در یک سند پشتیبانی به روز شده، اپل می گوید که نمایش درصد باتری جدید در iPhone XR، iPhone 11، iPhone 12 mini و iPhone 13 mini موجود نیست. اپل هیچ …