صفحه نمایش همیشه روشن آیفون 14 پرو با نقشه های اپل، تلفن، یادداشت های صوتی و کنترل از راه دور Apple TV کار می کند.


بررسی‌های آیفون 14 پرو که اوایل امروز منتشر شد، اطلاعات بیشتری را در مورد حالت نمایشگر همیشه روشن اختیاری دستگاه فاش کرد.

آیفون 14 پرو همیشه روشن نقشه های اپل را نمایش می دهد

همیشه روی نقشه های اپل از طریق برایان تانگ

بر اساس بررسی برایان تانگ، علاوه بر صفحه قفل، صفحه نمایش همیشه روشن با برنامه های Apple Maps، Phone و Voice Memos کار می کند. در برنامه Maps، نقشه پنهان است و فقط مسیرها، زمان رسیدن و مسافت باقی مانده نشان داده می شود. در برنامه های تلفن و یادداشت های صوتی، قسمت های مختلف رابط کم نور هستند.

تانگ این قابلیت را در ویدیوی خود در زیر نشان داد که از نقطه 4:40 شروع می شود.

همانطور که توسط CNBCسوفیا پیت، صفحه نمایش همیشه روشن همچنین با ویژگی مجازی Apple TV Remote در مرکز کنترل کار می کند و به آن اجازه می دهد تا بدون باز کردن قفل آیفون به صورت کم نور استفاده شود. این ویژگی از راه دور با تمام مدل های Apple TV 4K و Apple TV HD، نسل سوم Apple TV و تلویزیون های هوشمند دارای AirPlay 2 کار می کند.

iPhone Always On Remote Apple TV را نمایش دهید

کنترل از راه دور Apple TV همیشه روشن در مرکز کنترل از طریق سوفیا پیت از CNBC

برخی از بررسی‌های اولیه آیفون 14 پرو نشان می‌دهند که نمایشگر همیشه روشن روی عمر باتری تأثیر می‌گذارد، اما با توجه به اینکه نمایشگر در حالت همیشه روشن به حالت کم مصرف با نرخ به‌روزرسانی 1 هرتز کاهش می‌یابد، احتمالاً زیاده‌روی نخواهد بود. حالت نمایش. با این وجود، این ویژگی را می توان در برنامه تنظیمات در زیر صفحه نمایش و روشنایی خاموش کرد.

آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس این جمعه با ویژگی‌های جدید دیگری از جمله جایگزینی جزیره دینامیک برای ناچ، سیستم دوربین عقب ارتقا یافته با لنز اصلی 48 مگاپیکسلی، گزینه‌های رنگی جدید Deep Purple و Space Black و غیره معرفی می‌شوند.

(ممنون، ایان زلبو!)منبع