صفحه نمایش خانه هوشمند اپل: هر آنچه می دانیم

اپل در حال کار بر روی یک لوازم جانبی جدید برای خانه است که به عنوان یک مرکز مرکزی برای مدیریت خانه هوشمند طراحی شده است. Apple TV و HomePod در حال حاضر هاب های خانگی هستند و تقریباً همه دستگاه های اپل می توانند تنظیمات HomeKit را کنترل کنند، اما اپل در حال طراحی یک محصول مدیریت خانه همه در یک است تا کنترل را آسان تر کند.

ما جزئیات دقیقی در مورد اندازه نمی دانیم، اما برای نصب به دیوارها و سایر اشیاء با استفاده از اتصال دهنده های مغناطیسی طراحی شده است، بنابراین می تواند در مرکزی ترین قسمت خانه قرار گیرد. طراحی نصب شده آن را بیشتر از چیزی شبیه به iPad در یک خانه ادغام می کند و مکانی متمرکز را برای هر کسی که در داخل خانه است برای کنترل هوم کیت و محصولات مرتبط با ماده فراهم می کند.

یک محصول مدیریت خانه هوشمند طراحی شده توسط اپل با نمایشگر یکپارچه می تواند با سایر دستگاه های خانه هوشمند شرکت هایی مانند فیس بوک، آمازون و گوگل رقابت کند. به عنوان مثال، فیس بوک Meta Portal را می سازد، دستگاهی که می تواند محصولات مبتنی بر الکسا را ​​کنترل کند و امکان تماس تصویری با دوستان و خانواده را فراهم می کند.

iPad iOS 16 WP Display Feature eric edit
این راهنما همه چیزهایی را که در مورد محصول صفحه نمایش Apple Home در دست توسعه می دانیم جمع آوری می کند.

طرح

با توجه به اینکه تقریباً تمام رقبای اصلی اپل یک دستگاه خانگی را ارائه می دهند که به عنوان مرکزی برای کنترل محصولات خانه هوشمند و برقراری تماس ها طراحی شده است، تصور دستگاه مشابه از اپل دشوار نیست.

تاریخ عرضه

گفته می شود اپل تاریخ عرضه نمایشگر خانه هوشمند را در سال 2024 در نظر گرفته است، اما زمان مشخصی در سال 2024 باقی مانده است.منبع

اکو نمایش


آمازون Echo Show را می سازد، یک نمایشگر هوشمند با یک بلندگو و یک صفحه نمایش 10 اینچی. می توان از آن برای کنترل محصولات خانه هوشمند، تماشای ویدیو، برقراری تماس و موارد دیگر استفاده کرد. Google Nest Hub Max را برای پخش محتوا، گوش دادن به موسیقی و کنترل محصولاتی که با سیستم خانه هوشمند Google ادغام می شوند، ارائه می دهد.

در حال حاضر، هر دو دستگاه HomeKit و Matter باید از طریق آیفون، آی‌پد یا مک کنترل شوند و هر فرد در خانه باید به‌طور جداگانه به راه‌اندازی «HomeKit» دعوت شود، که اگر مهمان‌هایی در خانه باشند یا مهمان‌هایی در خانه وجود داشته باشد، می‌تواند دردسرساز شود. برای کنترل سریع زمانی که دستگاه اپل دستی نیست.

احتمالاً دو یا چند نمایشگر Home می‌توانند برای استفاده در اتاق‌های مجزا با یکدیگر کار کنند، مشابه نحوه کار هوم پاد و اپل تی‌وی اکنون.

توانایی ها

مطابق با بلومبرگمارک گورمن، نمایشگر شبیه به آی‌پد خواهد بود. در واقع، او آن را شبیه به یک آی‌پد ارزان‌قیمت توصیف کرد، که نشان می‌دهد می‌تواند شبیه آی‌پد نسل دهمی باشد.

این نمایشگر علاوه بر قابلیت استفاده برای اهداف کنترل خانه هوشمند، امکان پخش ویدیو و برقراری تماس های FaceTime را نیز فراهم می کند. این یک اسپیکر داخلی خواهد داشت، بنابراین می تواند نوعی دستگاه هیبریدی iPad و HomePod باشد که قبلاً شایعاتی در مورد آن شنیده بودیم.

رقابت