شش محصول اصلی که از اپل در سال 2023 انتظار می رود

ویژگی موکاپ هدست واقعیت ترکیبی اپل به رنگ بنفش


شاید یکی از اولین محصولات اپل که در سال 2023 عرضه می شود، هدست AR/VR این شرکت باشد که مدت ها شایعه شده بود. طبق گزارش های متعدد، اپل در نظر دارد هدست خود را که ممکن است «Reality Pro» نامیده شود، در سال آینده عرضه کند. مینگ چی-کو، تحلیلگر اپل گزارش داده است که اپل در نظر دارد در ماه ژانویه رویدادی را برای معرفی هدست جدید برگزار کند.

یک هوم پاد جدید

جزئیات بیشتر در مورد این محصول، از جمله فاکتور شکل و قیمت آن، هنوز مشخص نیست، اما با توجه به اینکه احتمالاً برای سال آینده عرضه خواهد شد، ممکن است جزئیات بیشتری در ماه های آینده مشخص شود.

هدست Reality Pro

با نزدیک شدن به پایان چرخه شلوغ عرضه محصول برای اپل، و تنها آیپدها و مک های جدید که قرار است ماه آینده معرفی شوند، در نظر داریم سال 2023. مک های جدید، یک هوم پاد جدید، یک هدست VR/AR، و خیلی بیشتر.

مک پرو تاور از نزدیک


یکی از موردانتظارترین معرفی‌های محصول در سال 2023، یک مک پرو جدید است که هنوز فقط یک پردازنده اینتل دارد. شایعات حاکی از آن است که مک پرو آینده دارای تراشه M2 Ultra با پردازنده 20 هسته ای، پردازنده گرافیکی 64 هسته ای و 64 یا 128 گیگابایت حافظه یکپارچه خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود که مک پرو با تراشه M2 Extreme عرضه شود که دارای پردازنده 40 هسته‌ای، پردازنده گرافیکی تا 128 هسته‌ای و حداقل 128 یا 256 گیگابایت حافظه یکپارچه خواهد بود.منبع

ویژگی Flat MacBook Air 15


همانطور که قبلاً شایعه شده بود و امروز بار دیگر توسط Gurman تأیید شده است، انتظار می رود اپل مک بوک ایر 15 اینچی را در سال 2023 عرضه کند. شایعه شده است که مک بوک ایر از نظر اندازه نمایشگر مشابه مک بوک پرو 16 اینچی است اما با طراحی نازک تر و سبک تر. مک بوک ایر کنونی 13 اینچی است و مک بوک ایر 15 اینچی از همان طراحی مدل فعلی استفاده می کند که در ژوئن معرفی شد.

آی مک با تراشه M3

HomePod FaceTime 3D آبی


اپل در حال کار بر روی یک محصول جدید برای خانه است که ترکیبی از هوم پاد با تلویزیون اپل و دوربین فیس تایم است. این محصول در ابتدا در آوریل 2021 گزارش شد و Gurman امروز گفت که می‌تواند تا پایان سال 2023 عرضه شود. «از دیگر قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به عملکردهای استاندارد Apple TV مانند تماشای ویدیو و بازی و استفاده از بلندگوهای هوشمند مانند پخش موسیقی و استفاده از اپل اشاره کرد. دستیار دیجیتال سیری” بلومبرگ در گزارش قبلی گفته شد.

ویژگی هوم پاد آبی


به گفته Gurman و مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، پس از توقف تولید این محصول در مارس 2021، شایعه شده است که اپل در حال کار بر روی هوم پاد جدید با اندازه کامل است که سال آینده عرضه خواهد شد. به گفته Gurman، اندازه هوم پاد جدید مشابه هوم پاد اصلی با کیفیت صوتی بهبود یافته و مجهز به تراشه S8 اپل واچ سری 8 خواهد بود. طبق گفته Kuo، هوم پاد جدید می تواند در سه ماهه اول سال 2023 عرضه شود.

Apple Silicon Mac Pro

رنگ های m1 imac


به گفته Gurman، اپل در حال کار بر روی iMac جدیدی است که قصد دارد سال آینده عرضه کند. آی مک جدید دارای تراشه سیلیکونی M3 اپل خواهد بود، اما جزئیات دیگری از جمله طراحی و اندازه آن هنوز مشخص نشده است. اپل همچنین در حال کار بر روی یک «آی‌مک پرو» است، اما مشخص نیست که آیا این مدل شایعه شده M3 ‌آی‌مک است یا یک محصول مستقل جداگانه.

Apple TV، HomePod و دوربین FaceTime همه در یک

رویداد بارگذاری شده بهار تیم کوک
به غیر از آیفون‌های جدید و ساعت‌های اپل، که هر سال انتظار می‌رود، محصولات دیگری نیز از سوی اپل منتظر باشند. در زیر، ما شش محصول اصلی غیر از آیفون 15 را گردآوری کرده ایم که می توانید انتظار داشته باشید سال آینده عرضه شود. بلومبرگمارک گورمن در آخرین خبرنامه Power On خود.

مک بوک ایر 15 اینچی