شرکت اپل: ??? ??? ????? ???? ?? ??? ??? ???? ??????

رنگ های آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس شامل طلایی، نقرهای، آبی و خاکستری میشود. گوشیهای آیفون 12 پرو و پرو مکس، مدلهای بالارده این سری هستند و مشخصات و امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار میدهند؛ از اتصال سریع 5G گرفته تا عملکرد قدرتمند چیپست A14 Bionic و ویژگیهای جدید دوربین مانند فیلمبرداری و ویرایش فیلم اچ دی آر دالبی ویژن. مانند سایر رنگهای این گوشیها، رنگ پشت گوشی مات است و اثر انگشتها را به خود جذب نمیکند. آپدیتهای مکمل مثل (iOS 14) ایرادات جزئی را برطرف میکنند، در حالیکه آپدیتهای اصلی، امکانات جدیدی اضافه کرده و ایرادات اصلی را برطرف میسازند. با نصب iOS 14 موارد و ویجتهای مهمی به گوشی اضافه شد. به هر حال ما روزانه از این دستگاهها استفاده میکنیم و اغلب در طول زندگی روزمره به آنها مجله خبری iphone-mobile نگاه میکنیم. در این مطلب سعی کردیم که رایجترین مشکلات آیفون 12 اپل را مورد بررسی قرار داده و برای هر یک از این مشکلات روشها و راه حلهایی را ارائه دهیم.

این روزها گوشیهای هوشمند ما فراتر از یک ابزار ساده هستند و برای بیشتر ما، شکل ظاهری طراحی و احساس گوشی های هوشمند نیز مهم است. این رنگ آیفونهای جدید، ظریف، بدون جلب توجه زیاد، اما شیک به نظر میرسد و برای افرادی که ظرافت و زیبایی را دوست دارند، عالی است. پوشش رنگ آبی به صورت مات است و علاوه بر شیک بودن، اثر انگشت و لکهها را به خود جذب نخواهد کرد. اگر این مسئله ادامه پیدا کرد، ممکن است مشکل سخت افزاری باشد و بایستی به تعمیرگاه مراجعه کرد. حالا ممکن است از خود بپرسید که کدام یک از گوشیهای آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس مناسب شما است؟ یکی از دیگر مشکلات آیفون 12 مشکل فعالسازی است. بنابراین انتخاب رنگی برای آیفون 12 پرو و 12 پرو مکس متناسب با سبک و سلیقه شما بسیار مهم است. اما کدام رنگ آیفون های جدید گزینه بهتری برای شما است؟ چند روز پیش شرکت اپل از گوشی های جدید سری آیفون 12 خود در چهار مدل رونمایی کرد. با بررسی رایجترین مشکلات آیفون 12 – iPhone 12 شما را در رفع و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی این گوشیها یاری خواهیم کرد.

آیفون 12 پرو و 12 پرو مکس در رنگ خاکستری یا گرافیتی، یکی دیگر از گزینههای رنگی ساده و در عین حال درخشان این گوشیها محسوب میشود. آیفون 12 پرو و پرو مکس در رنگ طلایی، قطعا ارزشمندترین نسخه این گوشیها محسوب میشوند. لوگوی اپل و برجستگی دوربینهای پشتی نیز به رنگ خاکستری عمیق و پررنگتر رنگ آمیزی شده و مکمل ظاهر آیفون 12 پرو و پرو مکس شدهاند. همچنین در این رنگ، لوگوی اپل و قاب و حواشی دوربینهای پشتی نیز در همان رنگ آبی است و ظاهر یکدستی را به گوشی بخشیده است. برای حل این مشکل دستورالعملهای زیر را مطالعه و بررسی کنید. اگر هنوز هم گوشیشما عملکرد مطلبونی ندارد، تنظیمات آیفون خود را ریست کنید. اگر انجام این کار کمکی به رفع مشکل نکرد، تنظیمات شبکه خود را ریست کنید. برای انجام این کار وارد تنظیمات گوشی شوید. اگرچه رنگ نقرهای ممکن است برای بعضی از افراد بسیار ساده به نظر برسد، اما پوشش مات بافتی و قاب فولاد ضد زنگ آن باعث زیبایی و در عین حال حفظ ظاهر مینیمالیستی شده است. بنابراین اگر به دنبال یک رنگ مد روز و متفاوت برای آیفون خود میگردید، ممکن است این رنگ آبی را دوست داشته باشید.

توجه داشته باشید که این مشکلات و مسائل برای تمامی کاربران آیفون 12 رخ نمیدهد و این موارد با توجه به گزارشات کاربران در سراسر جهان گردآوری شده است. برای شروع، ابتدا بررسی کنید که چه مقدار از فضای ذخیره سازی دستگاه شما خالی است. رنگ آبی در آیفون 12 پرو و پرو مکس رنگ کاملا جدیدی برای گوشی های آیفون است. با آنکه بازخوردهای خوبی از کاربران آیفون 12 مشاهده میشود، اما بنظر میرسد که این سری از آیفونها نیز با مشکلات و مسائلی همراهند. اگر آپدیتی در دسترس بود، اعلانی مشاهده خواهید که باید آن را تایید کنید. سپس به پایین صفحه اسکرول کنید تا میزان مصرف باتری توسط اپلیکیشنها را مشاهده کنید. اگر با ری استارت کردن مشکل برطرف نشد، حالت پرواز گوشی را روشن و بعد از 30 ثانیه آن را خاموش کنید. سپس روی Low Power Mode ضربه بزنید و آن را روشن کنید. اگر باتری گوشی شما سریعتر از حالت طبیعی آن تخلیه میشود، به شما توصیه میکنیم که قبل از انجام هر کاری، گوشی خود را ری استارت کنید.