شارژر بی سیم خودرو Boost Charge Pro با بررسی MagSafe

بزرگترین نقطه ضعف شارژر خودرو Boost Charge Pro برچسب قیمت آن است. 100 دلار برای یک شارژر تک دستگاهی گران است، اگرچه همانطور که یاد گرفتیم، لوازم جانبی MagSafe گران هستند، تا حدی به دلیل هزینه‌های مجوزی که اپل شارژرهای شخص ثالث را تولید می‌کند.

جدا از قیمت، شارژر ماشین بلکین دارای نکات منفی کمی است. ارتباط قوی بین آیفون و شارژر وجود دارد که آن را در جای خود نگه می‌دارد و همچنین به شدت به دریچه می‌چسبد که مهم‌تر است. حرکت نمی‌کند و در حین رانندگی در جای خود باقی می‌ماند، به‌علاوه، این سریع‌ترین شارژ بدون سیم است که در این زمان می‌توانید در خودرو دریافت کنید.

نحوه خرید

بلکین در ماشین 1


شارژر ماشین بلکین به همین دلیل نمی تواند به عنوان پایه با کابل جدا شده استفاده شود و همچنین از استفاده از لوازم جانبی دیگر جلوگیری می کند. برخی از دستگاه‌های داخل خودرو، مانند Spotify Car Thing، دارای یک پورت اضافی هستند، زیرا بیشتر افراد ممکن است بخواهند به جای انتخاب و انتخاب، از بیش از یک لوازم جانبی در یک زمان استفاده کنند. Car Thing دارای یک جفت پورت USB-A است که برای مثال یکی برای تامین انرژی خود دستگاه و دیگری برای لوازم جانبی دوم است.

اگرچه بیش از دو سال از عرضه آیفون 12 با فناوری MagSafe می گذرد، اما اولین شارژر ماشین 15 واتی MagSafe به تازگی عرضه شده است که Belkin آن را در اوایل نوامبر معرفی کرد.

این یک گزینه در شارژر ماشین بلکین نیست، بنابراین اگر دوشاخه 12 ولت خودرو تمام چیزی است که دارید، فقط می توانید از شارژر ماشین استفاده کنید. این ممکن است برای اکثر افرادی که خودروهایی با چندین پورت در دسترس دارند نگران کننده نباشد، اما فکر کردم آن را برای کسانی که ممکن است به لوازم جانبی با بیش از یک پورت عادت دارند ذکر کنم.

اجزای مانت بلکین


شارژر خودروی Boost Charge Pro که با قیمت 100 دلار در دسترس است، دارای یک سطح بیضی شکل MagSafe است که به پشت آیفون متصل می‌شود، همراه با پشتی نقره‌ای با گیره هواکش لاستیکی که به دریچه هر ماشینی متصل می‌شود. به نظر می رسد شارژر استاندارد MagSafe شما است و طراحی تمیز و جمع و جور دارد.

پایه بلکین در دریچه


کابل ممکن است سخت باشد زیرا هیچ گیره ای برای نگه داشتن آن در جای خود و هدایت آن به سمت پایین وجود ندارد، اگرچه Belkin دارای یک سیم کابل برای بسته کردن کابل اضافی است. من هنوز هم نوع دیگری از گیره های مدیریت کابل را برای ظاهری ساده تر و دور نگه داشتن کابل توصیه می کنم.

ماشین شارژر بلکین magsafe
شارژر ماشین بی‌سیم Boost Charge Pro با MagSafe اولین شارژر مغناطیسی خودرو است که می‌تواند آیفون‌های MagSafe را تا حداکثر 15 وات شارژ کند. قبلاً راه‌حل‌های مغناطیسی داخل خودرو برای آیفون‌های MagSafe وجود داشت، اما آنها به حداکثر 7.5 وات محدود می‌شدند.

حالت پرتره مونت بلکین


MagSafe، البته، فوق العاده راحت است. می‌توانید وقتی سوار ماشین می‌شوید، گوشی خود را روی پایه قرار دهید و وقتی از آن خارج می‌شوید، سریع آن را بگیرید، بدون اینکه کابل‌ها را از برق بکشید یا دردسری نداشته باشید. استفاده از آن ساده است، ایمن است و سرعت شارژ آن به طور قابل توجهی سریعتر از شارژرهای مبتنی بر Qi است.

خط پایین

پایه بلکین روی آیفون با سیم


آهنربای MagSafe به طور ایمن به آیفون می‌چسبد و در حین رانندگی نیز در جای خود باقی می‌ماند. اگر از زمین‌های فوق سنگی عبور می‌کنید یا تصادف می‌کنید، این احتمال وجود دارد که جدا شود، اما در استفاده روزمره، احساس می‌کنید که ثابت می‌ماند و من در طول آزمایش با هیچ مشکلی در مورد قدرت آهنربا مواجه نشدم. .

یک آیفون می‌تواند در حالت افقی یا عمودی به شارژر ماشین بلکین وصل شود و حالت افقی برای برنامه‌هایی مانند Maps مفید است. سرعت شارژ سریع‌تر زمانی که باتری شما کم است و نیاز به شارژ در بین سفرهای کوتاه دارید، راحت است. در آزمایش من، شارژر با همان سرعتی که شارژرهای استاندارد MagSafe با آن شارژ می‌شوند، شارژ می‌شود و حداکثر 15 وات است، اگرچه دما و عوامل دیگر می‌توانند بر سرعت شارژ تأثیر بگذارند.

پایه بلکین در آیفون 2


یک کابل به پشت شارژر ماشین بلکین وصل می‌شود و کانکتور USB-C به یک آداپتور 12 ولتی خودرو متصل می‌شود که به نوبه خود به دوشاخه استاندارد خودرو متصل می‌شود. اگر وسیله نقلیه ای دارید که دارای پورت USB-C است، اما از خود شارژر جدا نمی شود، می توان از کابل USB-C بدون آداپتور استفاده کرد.

شارژر بی‌سیم خودرو Boost Charge Pro با MagSafe را می‌توانید از فروشگاه اپل یا از وب‌سایت بلکین با قیمت 99.95 دلار خریداری کنید.منبع

گیره هواکش لاستیکی به خوبی طراحی شده است و به طور ایمن به دریچه متصل می شود، با اتصال به اندازه کافی قوی که در هنگام رانندگی تکان نخورد، لرزش نداشته باشد یا تغییر نکند، چیزی که می تواند در برخی از لوازم جانبی نصب دریچه مشکل ایجاد کند.