دیدار تیم کوک، مدیر عامل اپل با قانونگذاران جمهوری خواه در واشنگتن

مانند بلومبرگ اشاره می‌کند، جلسات کوک هفته‌ها قبل از شعار توییتری ماسک برنامه‌ریزی شده بود، اما توییتر می‌تواند موضوع بحث باشد. به عنوان مثال، جیم جردن، که کوک با او ملاقات می کند، علناً از ماسک حمایت کرده است.

کوک همچنین با سناتور جمهوریخواه جان کورنین از تگزاس، سناتور دموکرات مارتین هاینریش از نیومکزیکو و سناتور دموکرات برایان شاتز از هاوایی دیدار خواهد کرد، زیرا اپل قصد دارد قانونگذاران را از قوانین اپ استور و سوالات مربوط به تولید دستگاه این شرکت در چین دور کند.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.منبع

اپل با قوانین ضد انحصار ایالات متحده دست و پنجه نرم می کند که می تواند منجر به تغییرات عمده در سیاست های فروشگاه App این شرکت شود. پنج لایحه دو حزبی جداگانه در حال بررسی است و همین هفته، ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، با ادعای خود مبنی بر اینکه اپل تهدید کرده است که توییتر را از اپ استور خود محروم می کند و تبلیغات در توییتر را متوقف کرده است، علاقه قانونگذاران را به اپل جلب کرد.

تیم کوک، مدیرعامل اپل این هفته به واشنگتن دی سی سفر کرد تا با قانونگذاران ارشد جمهوری خواه دیدار کند. بلومبرگ. گفته می‌شود که کوک قصد دارد با جمهوری‌خواهان در حالی که در سال جدید کنترل مجلس را به دست می‌گیرد، ارتباط برقرار کند.

روز حریم خصوصی داده تیم کوک
کوک ملاقات هایی با جیم جردن از اوهایو، دارل عیسی از کالیفرنیا و کتی مک موریس راجرز از واشنگتن برنامه ریزی کرده است. جردن و مک موریس راجرز احتمالاً با کمیته هایی درگیر خواهند شد که بر صنعت فناوری نظارت می کنند و به ترتیب کمیته قضایی مجلس نمایندگان و کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان را رهبری می کنند.