داستان های محبوب

iOS 16.2 با چندین ویژگی جدید در اواسط دسامبر راه اندازی می شود

اپل در کنار آی‌پد نسل دهم، صفحه کلید جادویی جدیدی را معرفی کرد. Magic Keyboard Folio با قیمت 249 دلار، فقط 200 دلار کمتر از iPad 449 دلاری است، بنابراین فکر کردیم که آن را بررسی کنیم تا مشخص کنیم آیا ارزش قیمت درخواستی را دارد یا خیر.

Magic Keyboard Folio در مقایسه با دیگر گزینه‌های Magic Keyboard برای آی‌پدها، طراحی منحصربه‌فردی دارد و اپل هم یک کیس و هم یک صفحه کلید جداشدنی ارائه می‌کند که می‌توانند مستقل از یکدیگر استفاده شوند.

به‌روزرسانی iOS 16.1 که امروز منتشر شد، پشتیبانی از Live Activities را معرفی می‌کند، نوع جدیدی از اعلان Lock Screen که به شما امکان می‌دهد اطلاعات را در زمان واقعی ردیابی کنید. فعالیت‌های زنده عمدتاً در صفحه قفل قابل مشاهده هستند، اما اگر آیفون 14 پرو یا پرو مکس دارید، در جزیره دینامیک نیز نمایش داده می‌شوند. توسعه دهندگان شروع به اجرای پشتیبانی از Live Activities کرده اند و…منبع

کسی که می‌خواهد از نسل دهم آی‌پد برای نوشتن ایمیل، مرور وب و سایر کارهای نوشتن استفاده کند، ممکن است بخواهد روی صفحه‌کلید سرمایه‌گذاری کند، زیرا آی‌پد را به یک دستگاه همه‌کاره مانند مک تبدیل می‌کند که برای کار در خانه یا روی آن ایده‌آل است. رفتن صفحه کلیدهای ارزان تری در بازار وجود دارد، اما اپل قابلیت های زیادی را در Magic Keyboard Folio تعبیه کرده است که برای برخی از کاربران ارزش هزینه را دارد.

دارای مجموعه کاملی از کلیدها، از جمله یک ردیف از 14 کلید عملکردی است که در نسخه آیپد پرو صفحه کلید جادویی موجود نیست، و دارای یک پد لمسی داخلی است. کلیدها دارای مکانیزم قیچی استاندارد با حرکت 1 میلی متری برای تایپ راحت هستند و یک پایه در آن تعبیه شده است که می توان آن را در زوایای دید مختلف تنظیم کرد.