SOS اضطراری آیفون 14 از طریق ویژگی ماهواره


پیام ارسال شده به خدمات اورژانس شامل موقعیت مکانی کاربر، از جمله ارتفاع، سطح باتری آیفون، و شناسه پزشکی او، در صورت داشتن آن است. پیام‌ها مستقیماً برای توزیع‌کنندگان ارسال می‌شوند یا به مرکزی از متخصصان آموزش دیده توسط Apple ارسال می‌شوند که می‌توانند از طرف کاربر با خدمات اضطراری تماس بگیرند. برای بررسی دقیق‌تر این ویژگی، راهنمای ما را ببینید.

اپل امروز اعلام کرد که قابلیت SOS اضطراری آیفون 14 از طریق ماهواره از امروز برای مشتریان در ایالات متحده و کانادا و سایر کشورها اواخر ماه آینده عرضه خواهد شد. در کنار این اعلامیه، اپل همچنین به برخی از یوتیوب‌برها و رسانه‌ها اجازه دسترسی زودهنگام به این ویژگی را داد و نگاه دقیق‌تری به نحوه عملکرد آن ارائه داد.

اپل امروز سفت‌افزار جدید 5B58 را برای AirPods 2، AirPods 3، AirPods Pro اصلی و AirPods Max معرفی کرد که نسبت به فریم‌ور 4E71 که در ماه می منتشر شد، بیشتر است. اپل در اوایل این هفته سیستم عامل 5B58 را برای AirPods Pro 2 منتشر کرد. اپل یادداشت‌های انتشار فوری در دسترس را در مورد آنچه در به‌روزرسانی‌های سیستم‌افزار تازه‌شده برای AirPods ارائه می‌کند، ارائه نمی‌کند، اما این شرکت…