داستان های برتر: آیفون 15 پرو و ​​شایعات هدست، CES 2023، خاموش شدن آسمان تاریک و موارد دیگر


سال 2023 فرا رسیده است و شایعات اپل در مورد خط تولید آیفون 15 امسال، هدست واقعیت ترکیبی که مدت ها شایعه شده بود و موارد دیگر شنیده می شود.

داستان های برتر 7jan2023
این هفته همچنین رویداد سالانه CES در لاس وگاس است که در آن همه شرکت‌ها آخرین محصولات خود را به نمایش می‌گذارند، در حالی که در اولین سال، اپل سرانجام برنامه هواشناسی Dark Sky را که در سال 2020 خریداری کرده بود، تعطیل کرد. برای تمام جزئیات در مورد این داستان ها و بیشتر از هفته گذشته!

شایعه شده است که مدل‌های آیفون 15 پرو دارای قاب تیتانیومی، دکمه‌های تاپتیک، افزایش رم و موارد دیگر هستند.

به گفته تحلیلگر جف پو، نسل بعدی آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس اپل دارای چندین ویژگی جدید از جمله قاب تیتانیومی، دکمه های حالت جامد با بازخورد لمسی و رم بیشتر خواهند بود.

ویژگی آبی آیفون 15 پرو


دکمه های صدا و پاور حالت جامد مشابه دکمه هوم در جدیدترین آیفون SE خواهند بود. به جای حرکت فیزیکی، دو موتور Taptic جدید احساس فشار دادن دکمه ها را شبیه سازی می کنند.

گفته می شود هدست AR/VR اپل دارای تاج دیجیتال، بسته باتری کمری و موارد دیگر است.

بر اساس گزارشی که این هفته منتشر شد، هدست واقعیت ترکیبی اپل دارای یک صفحه نمایش فیزیکی برای تغییر به دنیای واقعی، یک بسته باتری نصب شده روی کمر، موتورهای کوچک برای تنظیم خودکار لنزهای داخلی و موارد دیگر خواهد بود. اطلاعات.

ویژگی موکاپ هدست واقعیت ترکیبی اپل به رنگ نارنجی


انتظار می رود این هدست در سال 2023 معرفی شود و مینگ-چی کو، تحلیلگر این هفته گفت که اپل احتمالاً آن را در یک رویداد رسانه ای بهاری یا در WWDC در ماه ژوئن معرفی خواهد کرد، زیرا ادامه تاخیر در توسعه باعث شده است که تولید انبوه آن به اواخر 2017 برسد. سه ماهه یا سه ماهه سوم امسال.

خلاصه ویدیوی CES: کوله پشتی Hyper Find My، کیت تلویزیون 4 بعدی Nanoleaf، Withings U-Scan، و موارد دیگر

MacRumors این هفته در CES 2023 در لاس وگاس حضور دارد تا تمام دستگاه‌ها و لوازم جانبی جدید مرتبط با اپل را که معرفی می‌شوند، نگاهی عملی داشته باشد.

تصویر کوچک روز اول CES 2023


ما خلاصه‌های ویدئویی روزهای اول، دوم و سوم را در نمایشگاه CES 2023 به اشتراک گذاشته‌ایم، و نگاهی دقیق‌تر به محصولات جدید مانند کوله پشتی Hyper و لیوان مسافرتی Ember با پشتیبانی از اپلیکیشن Find My اپل، یک دستگاه ادرارخوان متصل به آیفون از Withings، ارائه می‌کنیم. و یافته های جالب دیگر در طبقه نمایش.

اپل اپلیکیشن محبوب هواشناسی «Dark Sky» را خاموش کرد

همانطور که برنامه ریزی شده بود، اپل برنامه محبوب هواشناسی Dark Sky را تعطیل کرد. این برنامه قبلاً در ماه سپتامبر از اپ استور حذف شده بود و از اول ژانویه برای کاربران فعلی دیگر کار نمی کرد.

دست آسمان تاریک


اپل Dark Sky را در مارس 2020 خریداری کرد و از آن زمان بسیاری از ویژگی های برنامه را در برنامه از پیش نصب شده Weather در iPhone، iPad و Mac گنجانده است. در اوایل این ماه، اپل یک سند پشتیبانی حاوی اطلاعاتی درباره نحوه استفاده کاربران Dark Sky از اپلیکیشن Weather به اشتراک گذاشت.

AMD ادعا می کند تراشه جدید لپ تاپ آن 30٪ سریعتر از M1 Pro است

در نمایشگاه CES این هفته، AMD ادعا کرد که تراشه جدید Ryzen 9 7940HS برای لپ‌تاپ‌های ویندوزی تا 34 درصد سریع‌تر از تراشه M1 Pro اپل است که در جدیدترین مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی موجود است.

رویداد amd m1 pro


در حالی که به نظر می رسد رقابت سیلیکونی اپل در حال افزایش است، شایان ذکر است که اپل تراشه M1 Pro را حدود 14 ماه پیش معرفی کرد و AMD مقایسه ای با تراشه سریعتر M1 Max اپل ارائه نداد.

خبرنامه MacRumors

هر هفته، ما یک خبرنامه ایمیلی مانند این منتشر می‌کنیم که برترین داستان‌های اپل را برجسته می‌کند، و آن را راهی عالی برای دریافت خلاصه‌ای از هفته با توجه به تمام موضوعات اصلی که پوشش داده‌ایم و پیوند داستان‌های مرتبط با هم برای یک داستان بزرگ می‌سازد. نمای تصویر

بنابراین اگر می‌خواهید داستان‌های برتر مانند خلاصه بالا را هر هفته به صندوق ورودی ایمیل خود تحویل دهید، مشترک شدن در خبرنامه ما!منبع