داستان‌های برتر: WWDC می‌آید – iOS 17، هدست AR/VR، مک‌های جدید و موارد دیگر

WWDC23 همه چیزهایی که می توانید برای دیدن شست انتظار داشته باشید


با توجه به گفته های اپل، سخنرانی اصلی یکی از طولانی ترین سخنرانی های اپل خواهد بود بلومبرگمارک گورمن. ما یک راهنمای گسترده برای انتظارات از جمله چندین مک جدید، هدست AR/VR اپل که مدت ها شایعه شده بود، و نرم افزارهای جدید از جمله iOS و iPadOS 17، macOS 14، watchOS 10، tvOS 17 و xrOS را گردآوری کرده ایم. هدست

هر هفته، ما یک خبرنامه ایمیلی مانند این منتشر می‌کنیم که برترین داستان‌های اپل را برجسته می‌کند، و آن را راهی عالی برای دریافت خلاصه‌ای از هفته با توجه به تمام موضوعات اصلی که پوشش داده‌ایم و پیوند داستان‌های مرتبط با هم برای یک داستان بزرگ می‌سازد. نمای تصویر

مدل های ساختگی آیفون 15


انتظار می‌رود هر چهار مدل آیفون 15 دارای پورت USB-C و جزیره دینامیک باشند، در حالی که مدل‌های پرو گفته می‌شود که دارای قاب تیتانیومی، تراشه A17 و موارد دیگر هستند.

خبرنامه MacRumors

ویژگی iOS 17 در تلفن


ما لیستی از 12 ویژگی جدید و تغییرات شایعه شده برای iOS 17 را گردآوری کرده ایم. این به روز رسانی باید به طور گسترده در ماه سپتامبر منتشر شود، تقریباً در زمان عرضه آیفون های جدید.

سرویس «My Photo Stream» اپل در ماه جولای خاموش می شود

بنابراین اگر می‌خواهید داستان‌های برتر مانند خلاصه بالا را هر هفته به صندوق ورودی ایمیل خود تحویل دهید، مشترک شدن در خبرنامه ما!منبع

در یک سند پشتیبانی جدید، اپل اخیراً اعلام کرد که My Photo Stream در تاریخ 26 ژوئیه 2023 خاموش می شود. در حرکت رو به جلو، اپل توصیه می کند که کاربران به iCloud Photos مهاجرت کنند.

و اگر به دنبال بحث بیشتر در مورد انتظارات ما هستید، دان و هارتلی در قسمت این هفته پادکست The MacRumors Show همه چیز را با جزئیات توضیح دادند.

مک استودیو جدید احتمالاً در کنار مک بوک ایر 15 اینچی در WWDC معرفی می شود

ویژگی xrOS سه گانه آبی


طبق گزارش ها، کاربران می توانند xrOS را با حرکات چشم و دست کنترل کنند و هفته آینده باید جزئیات بیشتری را بدانیم. انتظار می رود هدست اپل اواخر امسال با قیمتی در حدود 3000 دلار عرضه شود.

iOS 17 بتا برای آیفون هفته آینده با این 12 ویژگی جدید عرضه می شود

داستان های برتر 3 ژوئن 2023
علاوه بر پیش‌نمایش‌های استاندارد به‌روزرسانی‌های اصلی سیستم‌عامل و هدست، به نظر می‌رسد که چندین مدل جدید مک را ببینیم. و البته، این هدست با یک سیستم عامل کاملاً جدید عرضه خواهد شد که شایعه شده است “xrOS” نامیده می شود، بنابراین برای اطلاعات بیشتر در مورد این داستان ها و موارد دیگر، در زیر بخوانید!

در روز دوشنبه در «یکی از طولانی‌ترین سخنرانی‌های اپل» WWDC چه انتظاری داریم

اولین نسخه بتای iOS 17 باید لحظاتی پس از سخنرانی هفته آینده WWDC در دسترس اعضای برنامه توسعه دهنده 99 دلاری اپل در سال قرار گیرد، در حالی که احتمالاً نسخه بتا عمومی در ماه جولای برای اعضای برنامه رایگان نرم افزار بتا اپل در دسترس خواهد بود.

یکی از بزرگترین رویدادهای سال اپل دقیقاً در گوشه و کنار است، با یک سخنرانی پرجمعیت که روز دوشنبه WWDC 2023 را آغاز می کند. هدست AR/VR اپل که مدت‌ها شایعه شده بود، قطعاً سرانجام به ثمر می‌رسد، اما به نظر می‌رسد که خیلی بیشتر از آنچه در این رویداد فاش شد، وجود خواهد داشت.

عکس های icloud


My Photo Stream یک سرویس قدیمی است که تصاویر 30 روز گذشته را در iCloud آپلود می کند و آنها را در iPhone، iPad، Mac و سایر دستگاه های اپل قابل دسترسی می کند. این سرویس تا حد زیادی با iCloud Photos جایگزین شده است.

Hands-On: آیفون 15 و 15 پرو چگونه خواهد بود

مک استودیو صورتی


گورمن معتقد است که این مدل‌های به‌روزرسانی‌شده Mac Studio با تراشه‌های M2 Max و M2 Ultra هستند و می‌توانند هفته آینده در WWDC معرفی شوند.

xrOS: از نرم افزار طراحی شده برای هدست AR/VR اپل چه انتظاری باید داشت

کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل WWDC هفته آینده با یک سخنرانی کلیدی در روز دوشنبه 5 ژوئن ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام آغاز می شود. در میان راه‌های بسیاری برای پیگیری این رویداد، ویدیو به صورت زنده در وب‌سایت اپل و در برنامه Apple TV پخش می‌شود.

به گفته Gurman، علاوه بر شایعات شایعه شده مک بوک ایر 15 اینچی که انتظار داریم در روز دوشنبه شاهد آن باشیم، اپل در حال آزمایش مک های دسکتاپ جدید با تراشه های M2 Max و M2 Ultra است. اپل قبلاً تراشه M2 Max را در مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی در اوایل سال جاری عرضه کرده بود، در حالی که تراشه M2 Ultra هنوز معرفی نشده است.

نسل بعدی آیفون 15 و آیفون 15 پرو مدل های اپل کمی بیش از سه ماه تا عرضه باقی مانده است. پیش از موعد، مدل‌های ساختگی را به دست آورده‌ایم که نگاه دقیق‌تری به ظاهر دستگاه‌ها بر اساس شایعات ارائه می‌دهد.

انتظار می رود اپل سیستم عامل xrOS را برای هدست AR/VR شایعه شده خود در WWDC رونمایی کند، و ما دستورالعملی را گردآوری کرده ایم که بر اساس ویژگی ها و جزئیات گزارش شده چه انتظاراتی را باید داشته باشیم.