خلاصه ویدیوی CES روز سوم: شارژرهای Hyper و Zendure، تبلت و لپ‌تاپ چند نمایشگر لنوو iPad Pro-Like، به علاوه موارد دیگر


نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی این هفته در حال برگزاری است و از دیروز، نمایشگاه باز است. MacRumors فیلمبردار دن باربرا در نمایشگاه CES حضور دارد و تمام محصولات جدید این هفته را بررسی کرده است. گردآوری سه روزه ما دارای فناوری جالبی است که دن در نمایشگاه کشف کرد، با نکات برجسته از Lenovo، Hyper، Zendure، Targus، Chefling و موارد دیگر.

لنوو یک تبلت و صفحه کلید “Tab Extreme” داشت که به طرز مشکوکی شبیه iPad Pro است، اما با یک صفحه نمایش 14.5 اینچی OLED ارائه می شود که پیش نمایشی از آنچه ممکن است در هنگام انتخاب اپل از فناوری OLED انتظار داشته باشیم، به ما ارائه می دهد. لنوو همچنین دارای تبلت‌های رنگی جوهر الکترونیکی و Yoga Book 9i بود که یک لپ‌تاپ/تبلت هیبریدی با دو نمایشگر به جای یک صفحه‌نمایش و یک صفحه کلید بلوتوث قابل جدا شدن است.

Chefling دوربین‌هایی را به نمایش گذاشت که در یخچال یا انبار شما قرار می‌گیرند تا بر روی چه غذاهایی کم مصرف می‌کنید، و Hyper طیفی از شارژرها و هاب‌ها را به نمایش گذاشته است. هاب رسانه USB-C Hyper برای iPad مورد توجه ویژه قرار گرفت زیرا کنترل های رسانه را در جلو و وسط قرار می دهد، که خوب است زیرا صفحه کلید جادویی iPad کلیدهای رسانه ای را ارائه نمی دهد. همچنین دارای پورت هایی از جمله پورت USB-A، اسلات microSD و جک هدفون است.

تارگوس یک موس دودسته داشت که می‌توانست بین جهت چپ و راست جابه‌جا شود و Zendure یک شارژر باتری عظیم 4000 دلاری را به نمایش گذاشته بود. Nex NexMonitor خود را به نمایش گذاشت، یک راه‌اندازی منحصربه‌فرد که با Mac mini کار می‌کند، و Lockly دارای قفل‌های خواندن اثر انگشت بود.

Victrola صفحه‌های گردان Stream و Carbon Onyx خود را به نمایش گذاشت که امکان پخش صفحات وینیل را برای بلندگوهای Sonos فراهم می‌کرد و سونی و هوندا نمونه اولیه خودرو را به نمایش گذاشتند.

حتماً ویدیوی بالا را تماشا کنید تا همه محصولاتی را که دن در روز سوم با آنها مواجه شده است ببینید و ویدیوی روز اول و ویدیوی روز دوم ما را بررسی کنید. اگر می‌خواهید درباره چیزهای جدید در CES بیشتر بدانید، ما یک هاب اختصاصی CES 2023 داشته باشید با تمام پوشش ما

CES تا آخر هفته ادامه دارد و ما قرار است چند کلیپ محصول اضافی را در کانال‌های MacRumors اینستاگرام و TikTok داشته باشیم، بنابراین مطمئن شوید که مشترک شده‌اید.

منبع