خرید گوشی آیفون اقساطی با چک و سفته

اپل در نسل پنجم آیفونها هم همچنان سیستم نامگذاری S را ادامه داد. شرکت اپل در گوشی ایفون 11 سعی نموده همچنان بر اساس خط ارتقاء دوربین گوشی قدم بردارد و ویژگی ارتقاء دوربین های گوشی های آیفون را بهبود ببخشید. در این گوشی موبایل شرکت اپل برای اولین بار در قسمت دوربین اصلی، از دو لنز مجزا استفاده نمود و به نوعی ویژگی “بوکه کردن تصویر و عکاسی پرتره” را به دوربین های این موبایل اضافه نمود. شرکت اپل از کسب محبوبیت برای سری تولید آیفون 3جی، به این موضوع پی برد که مصرف کنندگان این کالاها بسیار به دنبال رفع نواقص گوشی موبایل خود می باشند و دائماً کاربری های جدیدتری از این دستگاه انتظار دارند. لذا شرکت اپل تصمیم گرفت که بعد از هر سری تولید گوشی های آیفون، یک پارت تولید دیگر را نیز در نظر بگیرد تا بتواند نیازهای قبلی گوشی ایفون را در بستر واقعی مصرف و از زبان مصرف کنندگان، دریافت و در سری تولید جدید این درخواست ها را منطبق نماید و از این رو پسوند حرف انگلیسی “S” را به عنون یک حرف اختصاصی برای سری های جدید از هر ایفون در نظر گرفت و از این رو مصرف کنندگان می دانستند، زمانی که آیفون یک محصولی را تولید می کند بعد از آن یک سری جدید از همان مدل با پسوند “اس” روانه بازار می نماید که قیمت آن کمی بالاتر از مدل قبلی و برخی امکانات آن نسبت به نمونه سابق خود بیشتر می باشد.

در اولین آیفون، نمایشگر چندلمسی ۳.۵ اینچی و یک نرمافزار لمسی در قالب یک دستگاه سادهی واحد با هم ترکیب شدند؛ بهطوری که نمونهی مشابه آن در مجله خبری iphone-mobile بازار وجود نداشت. کلید خانه در این دستگاه به حسگر شناسهی لمسی اثر انگشت مجهز شد؛ به این ترتیب کاربران میتوانستند به راحتی و با لمس کردن کلید خانه با انگشتشان، قفل گوشی را باز کنند. اما این دستگاه از نظر سختافزاری ارتقا یافته و به یک پردازندهی سریعتر مجهز شده بود. در واقع باید گفت که طراحی، تولید و فروش ایفون 4 به عنوان یک سبک اختصاصی در تولید گوشی های آیفون بوده است. سنت شکنی اپل این بود که در تولید iphone x ، کلید Home را که به نوعی شناسنامه گوشی های آیفون بود را حذف کرد و این اقدام یک سنت شکنی بسیار جسورانه بود. آیفون به انگلیسی : ( iPhone) یک گوشی تلفن هوشمند همراه است که در روز ۲۹ ژوئن ۲۰۰۷ (۸ تیر ۱۳۸۶) توسط استیو جابز، مدیر عامل وقت شرکت اپل معرفی شد. این آیفون به عنوان یک محصول پیشگام، برای شروع یک سبک جدید در شرکت اپل بود. درست مانند ارتقای 3G به 3Gs، آیفون 4s هم دقیقا از نظر ظاهری مشابه آیفون 4 طراحی شده بود.

همچنین اپل برای اولین بار کلید خانه را در آیفون 5s از نو طراحی کرد. بدنهی پشتی گرد آن ظاهر متفاوت و شیکی به آن بخشید، و کلید خانه هم در جای خودش باقی ماند. اگر بهترین ها را می خواهید ، باید هزینه آن را پرداخت کنید. آیفون 12 گرانتر از آیفون 11 است و این افزایش قیمت را با انبوهی از ویژگیهای جدید جبران میکند که باید در ماهها و سالهای آینده مفید باشد. همچنین اپل اعلام کرد که توسعهدهندگان مسقتل میتوانند برای آیفون برنامه طراحی کنند؛ که به این ترتیب تنوع برنامههای آیفون افزایش پیدا میکرد. در گوشی های ایفون 7، کمپانی اپل سعی داشت تا علاوه بر ایجاد تنوع رنگی در آنها به موضوع زیبایی و طراحی نیز توجه نماید. علاوه بر این، یک مدل سفید رنگ هم ارایه شد. گوشی های آیفون 8 و ایفون 8 پلاس، به عنوان یک محصول قدرتمند و با کیفیت بسیار بالا در بین اکثر مصرف کنندگان جایگاه ویژه ای داشت. این ویژگی ها شامل پشتیبانی از 5G و اتصال MagSafe است که شما را قادر می سازد چیزهایی مانند یک شارژر یا یک قاب را به تلفن خود وصل کنید. ویژگی اصلی گوشی موبایل iphone 11 دوربین سه گانه و فوق قدرتمند این شرکت می باشد.

کمپانی اپل iphone se را در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۱۶ و در کنفرانس اپل معرفی نمود. خرید انواع مدل های گوشی آیفون(Iphone) و خرید اقساطی انواع سریهای آیفون 12 و 12 پرو،11 و 11 پرو با چک و سفته بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با ثبت نام در اپلیکیشن ایزیپی فراهم شده است.تمامی هموطنان علاقمند میتوانند پس از طی مراحل اولیه نسبت به دریافت اعتبار اقساطی خود اقدام کرده و سبد کالای خود را برای خرید قسطی موبایل های آیفون تکمیل کنند. اگر بخواهیم لقب پر فروش ترین آیفون را برای یکی از محصولات شرکت اپل در نظر بگیریم، قطعاً می توان به نام گوشی موبایل ایفون 6 اشاره نمود. اکثر افرادی که در حال حاضر گوشی های جدید برند ایفون یا سایر برندها را خریداری نموده اند، مطمئناً یا این گوشی موبایل را داشتند و یا به نحوی با آن آشنا مجله خبری iphone-mobile می باشند. کیفیت تصویربرداری دوربین هم به 8 مگاپیکسل افزایش پیدا کرد و قابلیت فیلمبرداری با وضوح 1080p به آن اضافه شد. حذف این دکمه وجهه ای جالب به آیفون 10 ایجاد نمود و این موضوع باعث توجه بیشتر مصرف کنندگان برند اپل به این اتفاق شد.