خرید انواع دریچه کولر

جنس این کولر برحسب سفارش از نوع آلومینیوم و یا بنا به تقاضا از نوع استیل یا آهنی میباشد. دریچه کولر آهنی توسط رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده میشود تا عمر مفید آن افزایش یابد. یکی از ویژگی های این نوع دریچه ها وجود پره هایی می باشد که شما می توانید آن ها را به راحتی تنظیم کنید تا جهت هوای آن ها تغییر پیدا کند . دریچه هوا ی آزاد پرهZ به عنوان لوور هوارسان مورد استفاده قرار می گیردو هوای آزاد را تامین می کند. کاربرد دریچه کولر امروزه به عنوان یک دکوری زیبا نیز می باشد. بدون شک استفاده از این دکوری زیبا و کاربردی سبب لوکس شدن هر فضا می شود. دریچه هوا دارای شکل دیگری به نام دریچه خورشیدی می باشد که به صورت فریم دار و یا بدون فریم تولید می گردد. طراحی متفاوت آن که از پره های عمودی در جلو و پره های افقی در پشت ساخته شده است که، سبب میشود این این محصول از گذشته مورد توجه مشتریان و کارفرمایان عزیز قرار بگیرد. حال میخواهیم بدانیم کولر گازی چگونه عمل میکند گرما را از داخل محیط، به خارج از آن منتقل می کند.

تهران دما با توجه به نیاز مصرف کنندگان در اقصی نقاط کشور دریچه کولرهای خود را طراحی و اجرا می نماید و با استفاده از ایده های جدید کارشناسان خود دریچه کولر جدید را از جنس های مختلفی و در طرح های زیبا و شیک و به روز تولید و عرضه می کند. کانال سازی تهران دما بنا به درخواست مشتریان و نیاز آنها دریچه کولر جدید تولید می کند. اگر هوای مورد تغذیه دریچه کولر صرفا از یک دهانه خارج می گردد نیازی به تعبیه دمپر در قسمت پشت این دریچه کولر نیست.ولی اگر قرار باشد هوای عبوری از داکت کولر به چند فضای متفاوت هوارسانی کند باید از دریچه کولر مجهز به دمپر استفاده نمود تا در زمان هایی که یک محیط فاقد کاربری می باشد بتوان معبر دریچه کولر را مسدود نمود.دریچه کولر چهار طرفه از هر متریالی ساخته شود برای تناسب نمای آن با محیطی که در آنجا تعبیه می شود ،آنرا با رنگ مناسب پوشش داد.کیفیت و نوع رنگ در جنس فلزی از جمله آلومینیوم و ورق آهن از نوع کوره ای الکتروستاتیک بوده و در مدل چوبی از رنگ پلی استر و پلی اورتان استفاده می گردد.

سپس هوای گرم دوباره به فضای باز منتقل میشود و گردش هوا بدون مانع ادامه مییابد. دریچه پلاستیکی هوا از هرگونه فرسایش از قبیلِ اکسیدشدن، زنگ زدگی و پوسیدگی مصون است و بدون هیچ پوششِ اضافهای قابل نصب است. سپس توسط مشما های حبابدار کاور می گردد تا از هرگونه ضربه خدشهای در امان بماند. مقاومت توری بدنه ی دریچه هوای آزاد باید به حدی باشد که از هرگونه تاب خوردگی یا انحنا مصون بماند و ثبات و ایستایی خود را حفظ نماید . با استفاده از این نوع خرید، مشتریان با انجام تنها یک تماس تلفنی و دریافت مشاوره از کارشناسان دریچه کولر تهران دما، ابعاد محصول خود را ارائه می نمایند. همچنین اگر قاب چوبی و یا کانالمان مشکلی داشته باشد، با کارشناسان فروش دریچه کولر در میان می گذاریم. تهران دما خدمات پس از فروش ارائه می نماید و همچنین قیمت دریچه کولر را بسیار مناسب و مطلوب در نظر گرفته است. پس شما می توانید با توجه به استفاده خود محصول سفارشی خود را انتخاب کنید . پس از اینکه کولر آبی تولید شد، افراد کارشناس در این حوزه اقدام به طراحی کانال سازی کولر و نیز دریچه کولر نمودند.

دریچه کولر آبی دیواری در ابعاد و انواع مختلفی تولید می گردد. ابتدا میبایست ابعاد داخل به داخل طول و عرض کانال کولرمان را اندازه گیری کنیم. سپس با استفاده از متر ابعاد داخلی و یا به اصطلاح تو در توی کانال کولر را اندازه گیری می کنیم. دریچه کولر از انواع جنس، ابعاد و ویژگیهای ظاهری خاص تشکیل شده است. این نوع از دریچه تنظیم هوا ظاهری بسیار زیبا دارد. اصلی ترین هدف این کالا انتقال هوای درون کانال کولر و تغییر و تنظیم جهت باد آن ها است. با گذشت زمان، این آلایندهها از حلزونی به دریچه کولر منتقل میشوند و تمیز کردن آن را ضروریتر از قبل میکنند. نکته ی دیگر اینکه با استفاده از این کالا ما می توانیم در فصل های زمستان به وسیله ی اهرم آن پره هایش را ببندیم و مانع از ورود هوای سرد به محیطمان شویم. با استفاده از تجهیزات استاندارد شما قادر به آن هستید که به راحتی از ورود گرد و خاک به خانه و بهبود وضعیت نظافت منزل در هنگام روشن کردن کولر کمک کنید. پره های این محصول به نحوی طراحی شده است که افراد به راحتی می توانند جهت و سمت و سوی آن را تغییر دهند.

مدیر عامل شرکت تهران دما در سال گذشته انواع مختلفی از دریچه کولرهای پلاستیکی را به کشور عراق صادر نموده است. یکی از جدیدترین کالاهای شرکت تهران دما، طرح درپوش دار می باشد. دریچه هوا ی آهنی طرح جدید در قسمت جلویی بدنه خود ، دارای تیغه های عمودی برای تعیین مسیر پرتاب هوا میباشد . این نوع دریچه جهت هوارسانی از دهانه انشعابات کانال کولر یا داکت اسپیلت یا فنکویل، کاربرد خواهد داشت.دریچه پلاستیکی هوا دارای یک سِری پرّههای افقی در جلو و یک سِری پرّههای عمودی در پشت است که پرههای عمودی حالتِ “بغل زن” و پرههای جلویی نیز باد را به سمت روبرو یا با زاویه به سمت پایین هدایت می کند.لازم به توضیح است پرههای افقیِ که در جلوی دریچه پلاستیکی هوا تعبیه گشته دقیقاً نقش دمپر را ایفا کرده و این قابلیت را دارد که هم مسیر هوا و هم فشار هوا را تغییر دهد و در صورت نیاز، عبور هوا را از مسیرِ دریچه پلاستیکی مسدود کند.

با توجه به اینکه معمولاً سطح مقطع مفید دریچه ها بزرگ تر از ابعاد شاخه کانال مربوطه می باشد، در نتیجه سرعت عبور هوا از دریچه کمتر از سرعت عبور هوا در کانال خواهد بود. امروزه با توجه به نیاز جامعه ، باید دریچه هایی ساخته شوند که هم بازدهی بالاتری نسبت به دریچه های کولر قدیمی داشته باشند و هم از لحاظ قیمت از آن ها مناسب تر باشند . این کالا نسبت به مدل درپوش دار آن ارزان تر می باشد. این نوع از دریچه ی تنظیم هوا برای جاهایی مناسب است که در آن رطوبت وجود ندارد. در گذشته افراد برای تهیه ی محصولات تهویه ی ساختمان همچون دریچه تنظیم هوا، می بایست به مراکز فروش فیزیکی مراجعه می کردند. سپس شبکه های پشت آن را در پشت دریچه تهویه اسپرت خود قرار داده و به آرامی با فشار جا بیندازید. دریچه هوا در مکان های مختلف مسکونی ، تجاری و صنعتی وجود دارد و این دو مورد مثال های کوچکی است که می توان به آن اشاره نمود. هر یک از دریچه کولرها مزایای منحصر به فردی دارند که در بخش های بعدی توضیحاتی درباره ی هر کدام درج شده است.

دریچه های جدید علاوه بر اینکه به روز اند، زیبا و منحصر به فرد هم می باشند. بر روی این نوع از دریچه ها به منظور جلوگیری از ورود سرما در زمستان دمپر نصب می شود. این مدل از محصول تهران دما دارای درپوش زمستانه جهت جلوگیری از ورود سرما در فصل های سرد می باشد. به منظور جلوگیری از دسترس افراد به شیر فلکه های لوله های تاسیساتی از دریچه کولر تاسیسات استفاده می کنند. خرید اینترنتی دریچه کولر سبب افزایش سرعت در خرید شده است و همچنین مشتریان ازطریق تهیه ی محصول از این روش می توانند کالاهای خود را در محل کار و یا خانه ی خود دریافت کنند.

بنابراین اولین موضوع گونیا بودن فریم یا قاب محل اجرای دریچه بازدید است . دریچه بازدید فن کویل ساده به وسیله رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده میشود .همچنین به وسیله پیچ مخفی و یا پیچ از روی نما در محل مورد نظر نصب میشود . پیچ ها هم می توانند از روی نما و هم به وسیله ی پیچ مخفی تعبیه شوند . تهران دما از سال 1364 فروشگاه خود را راه اندازی کرده است تا بتواند قدمی در راستای رساندن دمای مطلوب به محیط ها بردارد. بخش ریل شاسی در این محصول، این اجازه را به استفاده کننده می دهد تا به سادگی قفل آن را آزاد کرده و به تمامی قسمت ها دسترسی داشته باشد. در هنگام تهیه ی این کالا ابتدا جنس ورق آن را بررسی می کنیم. شرکت تهران دما برای تولید دریچه کولر از ورق با ضخامت 1 میل بهره می برد. امروزه اینترنت فضای بسیار مناسبی را فراهم آورده است که تمامی افراد با بهره گیری از آن میتوانند به راحتی نسبت به تأمین انواع نیازهای خود وارد عمل شوند. لذا با توجه به نیازها و سلایق مختلف مشتریان و همچنین با در نظر گرفتن شرایط و فضای داخل ساختمان، انواع مختلف این محصول طراحی و به بازار عرضه دریچه بازدید شده است.

به منظور تولید این کالا حتما میبایست فضای کافی و لازم موجود باشد. دریچه کولر به منظور هدایت و انتقال هوای موجود در درون کانال کولر به داخل محیط ها استفاده می شود. این مطالب به منظور سهولت مشتریان تهران دما در انتخاب محصول مورد نظرشان تهیه و ثبت شده است. دو راه وجود دارد: این انتخاب رو به عهده گروه پشتیبانی آچاره بگذارید تا اونها، فرد مناسب رو برای کار شما انتخاب کنند و یا 3 ساعت بعد از ثبت سفارش بر حسب گزینه هایی که از نیروهای متخصص برای شما اعلام میشه، یک فرد رو انتخاب کنید. تهران دما این بستر را برای مشتریان خود فراهم نموده تا بتوانند به راحتی و به سرعت سفارشات را در این مجموعه ثبت کنند. اما امروزه با پیشرفت ارتباطات و اینترنت این قابلیت فراهم شده است که علاقه مندان بتوانند خرید اینترنتی دریچه کولر را به آسانی انجام دهند. تهران دما بخش خرید اینترنتی دریچه کولر را راه اندازی کرده است تا مشتریان بتوانند به راحتی و در کوتاهترین زمان کالاهای مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

همچنین این نوع از دریچه سبب تامین هوای مورد نیاز دستگاههای نصب شده نیز خواهند بود. زمانی از دریچه بازدید فن کویل مشبک استفاده میکنیم که دستگاه نیاز به مکش هوا از محیط زیر فن کویل را داشته باشد .در این حالت یک دریچه مشبک لانه زنبوری روی درب دریچه بازدید فن کویل تعبیه میشود . بعد از اینکه شبکه های لانه زنبوری درون فریم جانمایی گردید، حال زمان رنگ آمیزی می باشد. بعد از آن تنها کافی است، با کارشناسان فروش دریچه کولر تماس بگیرند. آنها بعد از بررسی های کارشناسانه متوجه این موضوع شدند که برای انتقال هوا می بایست کانال کولر طراحی و اجرا شود. هر جایی که لازم است تادریچه کولر نصب شود می بایست انشعاب کانال کولر هم وجود داشته باشد. هدف، تعويض هوا هر دو دقيقه يک بار می باشد. استفاده از این دریچه تنظیم هوا روی درب ها، پارتیشن ها و یا دیوارهای حایل بین دو محیط، ارتباط میان دو فضا را بدون ایجاد دید مستقیم میان آنها ممکن می سازد.