حالت استند بای iOS 17 یک آیفون شارژ را به یک هاب خانگی تبدیل می کند

اگر یک Live Activity فعال باشد، همانطور که از درخواست های Siri نتیجه می گیرد، تمام صفحه نمایش داده می شود.

حالت آماده به کار 2


گزینه هایی برای اضافه کردن ویجت های صفحه اصلی به نمای اصلی StandBy وجود دارد که اولین گزینه ای است که هنگام فعال کردن StandBy مشاهده می کنید. در این نما، می توانید دو ویجت را برای نمایش در کنار هم انتخاب کنید، بنابراین می توانید محصولات HomeKit خود را کنترل کنید، رویدادهای تقویم خود را ببینید، بازار سهام را زیر نظر داشته باشید، عمر باتری دستگاه را بررسی کنید، آب و هوا را ببینید و موارد دیگر. .

اپل در iOS 17 حالت StandBy را معرفی می کند که یک تجربه نمایشگر جدید است که برای آیفون در حال شارژی که در جهت افقی قرار می گیرد طراحی شده است. یک آیفون در این موقعیت می‌تواند مجموعه‌ای از ویجت‌های تمام صفحه را نمایش دهد و آن را به یک هاب خانگی مفید تبدیل کند.

در شب، اگر اتاقی که در آن هستید تاریک باشد، حالت StandBy تاریک‌تر می‌شود، به طوری که شب هنگام خواب حواس شما را پرت نمی‌کند. حالت StandBy شبیه حالت Nightstand در اپل واچ است و به همان شکل عمل می کند.

می‌توانید از طریق گزینه‌های StandBy موجود به چپ یا راست بکشید، و برای سفارشی‌سازی، فشار طولانی یا تند به بالا/پایین بکشید. برای مثال، با گذشت زمان، می‌توانید از یک نمای آنالوگ، یک نمای دیجیتال، یک فونت حبابدار و یک نمای خورشیدی که رنگ پس‌زمینه بر اساس زمان تغییر می‌کند، انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که نمایش مداوم اطلاعات آیفون به آیفون 14 پرو یا پرو مکس با فناوری صفحه نمایش همیشه روشن نیاز دارد. در سایر آیفون‌ها، برای مشاهده آنچه روی صفحه نمایش وجود دارد، ضربه بزنید.منبع حالت آماده به کار 1
حالت StandBy به طور خودکار در آیفونی که دارای iOS 17 است و به صورت افقی روی شارژر قرار می گیرد فعال می شود. می توانید اطلاعاتی مانند زمان، آب و هوا، تقویم، کنترل های موسیقی، عکس های خود و موارد دیگر را مشاهده کنید.