داستان های مرتبط

مشتریان آیفون 14 پرو تنها چند روز پس از عرضه با مشکلاتی مواجه شدند

سه شنبه 20 سپتامبر 2022 ساعت 2:20 بامداد به وقت محلی توسط سامی فتحی

این شرکت امروز در یک یادداشت داخلی که توسط MacRumors به ​​دست آمده است، اعلام کرد که اپل در حال بررسی اشکالی است که ممکن است باعث شود مدل‌های آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس پس از انتقال داده‌های مشتریان از یک آیفون قدیمی‌تر مسدود شوند. در این یادداشت، اپل می گوید که “از این موضوع آگاه است و در حال بررسی است.” اپل به طور خاص می گوید که برخی از مشتریان ممکن است آیفون 14 پرو یا آیفون 14 جدید خود را …

آخرین نسخه بتای iOS 16.2 که در اوایل این هفته برای توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا عمومی منتشر شد، به مشکلات طولانی مدت مشتریان آیفون 13 پرو و ​​آیفون 14 پرو پرداخته است که باعث می شود انیمیشن های سیستم در هنگام بستن و جابجایی بین برنامه ها، باز کردن قفل، تاخیر و لکنت داشته باشند. تلفن و در سایر موارد در iOS 16.

پس از عرضه آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس در هفته گذشته، برخی از کاربران اولیه این دستگاه‌ها گفتند که با مشکلی مواجه شده‌اند که مانع از شنیدن صدای آن‌ها در هنگام تماس‌های تلفنی از طریق CarPlay در خودرو می‌شود. کاربران آسیب‌دیده این مشکل را در انجمن‌های MacRumors، Reddit، Twitter و انجمن پشتیبانی اپل در گذشته ثبت کرده‌اند.