توییتر می‌تواند هفته آینده شارژ برای تأیید را آغاز کند، طبق گزارش‌ها، دکمه ویرایش برای همه کاربران خواهد آمد

برای کاربرانی که قبلاً نشان تأیید را دارند، مانند افراد مشهور، روزنامه‌نگاران و سایر تأثیرگذاران برجسته، «chief twit» ماسک قصد دارد به آنها یک «مهلت چند ماهه» بدهد قبل از اینکه مجبور شوند برای نشان پرداخت کنند یا آن را گم کنند. ، مطابق با بلومبرگ، به نقل از افراد آشنا با این طرح ها. طبق گزارش‌ها، توییتر به حساب‌های دولتی و همچنین حساب‌های موجود در مناطقی که توییتر نمی‌تواند هزینه پرداخت را دریافت کند، اجازه می‌دهد تا تأیید شوند.

برخی از منتقدان ماسک را متهم کرده‌اند که «هزینه‌ای برای آزادی بیان» دریافت می‌کند، به این معنا که کاربرانی که هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنند، پست‌هایشان کاهش می‌یابد یا ساکت می‌شود. با این حال، برخی دیگر از این حرکت حمایت کرده‌اند و با ماسک موافقت کرده‌اند که به حذف ربات‌ها و سایر حساب‌های اسپم کمک می‌کند.

ماسک به سرعت در حال تلاش برای کسب درآمد از توییتر است، زیرا این شبکه اجتماعی در طول تاریخ چندان سودآور نبوده است. ماسک علاوه بر ایجاد تغییراتی در توییتر بلو، همچنین گفته است که قصد دارد سرویس ویدیویی Vine را بازگرداند. شایعات حاکی از آن است که ماسک بیش از 50 مهندس تسلا را برای کار روی ویژگی های جدید به توییتر منتقل کرده است.منبع