توییتر برچسب «رسمی» را به برخی از حساب‌ها با علامت تأیید اصلی اضافه می‌کند

ماسک بعداً گفت: «از این پس، هر توییتری که با جعل هویت بدون مشخص کردن «مضحک» به طور واضح به حالت تعلیق در خواهد آمد. توییت کردو افزود که قبل از اعمال تعلیق “هیچ هشداری” وجود نخواهد داشت و هر گونه تغییر نام منجر به از دست دادن علامت آبی اصلی خود می شود.منبع

به طور سنتی، علامت آبی به سایر کاربران توییتر اطلاع می‌دهد که یک حساب دارای نشان، جزئیات تأییدی مانند اطلاعات کارفرما، شماره تلفن یا کپی گواهینامه رانندگی آنها را در اختیار توییتر قرار داده است.

توییتر
بسیاری از افراد در مورد اینکه چگونه می‌توانید بین مشترکین @TwitterBlue با علامت‌های آبی رنگ و حساب‌هایی که رسمی بودن تأیید شده‌اند تمایز قائل شوید سؤال کرده‌اند، به همین دلیل است که ما برچسب «رسمی» را برای انتخاب حساب‌ها در هنگام راه‌اندازی معرفی می‌کنیم. استر کرافورد، مدیر محصول توییتر، در این باره گفت توییت.

توییتر روز سه‌شنبه جزئیاتی را درباره نحوه کارکرد طرح تأیید جدید خود فاش کرد، به‌طوری‌که برخی از حساب‌های تأیید شده اولیه برچسب «رسمی» دریافت می‌کنند، در حالی که کاربرانی که اشتراک ماهانه ۷.۹۹ دلاری را برای Twitter Blue پرداخت می‌کنند، یک علامت آبی دریافت می‌کنند که گره‌خورده نیست. برای تایید هویت

همه حساب‌های تأیید شده قبلی برچسب «رسمی» را دریافت نمی‌کنند و برچسب برای خرید در دسترس نیست. حساب‌هایی که آن را دریافت خواهند کرد شامل حساب‌های دولتی، شرکت‌های تجاری، شرکای تجاری، رسانه‌های بزرگ، ناشران و برخی از شخصیت‌های عمومی است. — استر کرافورد ✨ (@esthercrawford) 8 نوامبر 2022

سرویس اشتراک جدید در چند هفته گذشته به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است و ماسک قول داده است که هرزنامه و جعل هویت در این پلتفرم را کاهش خواهد داد. خود ماسک قربانی جعل هویت چندین کمدین و اینفلوئنسر شده است که نام‌های نمایشی توییتر خود را در نمایه‌های تایید شده خود به “Elon Musk” تغییر داده‌اند، بدون اینکه نشان دهند که حساب کاربری او را تقلید می‌کنند. برخی از کاربران تا زمانی که نام خود را تغییر ندادند، حساب های خود را مسدود کردند.

“همه حساب‌های تایید شده قبلی برچسب “رسمی” را دریافت نمی‌کنند و این برچسب برای خرید در دسترس نیست. حساب‌هایی که آن را دریافت می‌کنند شامل حساب‌های دولتی، شرکت‌های تجاری، شرکای تجاری، رسانه‌های بزرگ، ناشران و برخی از شخصیت‌های عمومی است.”

بر اساس طرح مالک جدید ایلان ماسک، علامت تیک آبی جدید توییتر به سادگی نشان می دهد که یک حساب کاربری مشترک پولی است. با این حال، این که چرا شرکت همچنان قصد دارد آن را “تأیید” نامید، در حال حاضر نامشخص است. طبق گزارش‌ها، توییتر آبی در روز چهارشنبه، ۹ نوامبر، پس از تاخیر در انتشار تا پس از انتخابات میان‌دوره‌ای ایالات متحده، راه‌اندازی می‌شود.