توسعه دهنده شیائومی تلاش می کند جزیره پویا آیفون 14 پرو را تقلید کند


یک توسعه‌دهنده تصمیم گرفته است تا تجربه جزیره پویا اپل را از آیفون 14 پرو در گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار شیائومی با ادغام بریدگی سوراخ‌دار در یک ناحیه تعاملی و پویا از نمایشگر بازسازی کند.

iPhone 14 Pro Dynamic Island 3
موضوع جدید، به نام Grumpy UI، بود در توییتر به اشتراک گذاشته شد و تم را با استفاده از بریدگی سوراخ در سمت چپ بالای صفحه نمایش برای نمایش آهنگ در حال پخش نشان می دهد. این تم در حال حاضر برای تایید توسط شیائومی بررسی می شود. با توجه به توسعه دهنده آن طبق گزارش ها، شیائومی تلاش قبلی یک توسعه دهنده برای آوردن Dynamic Island به دستگاه های خود را رد کرده است.

Dynamic Island ناحیه جدیدی در بالای iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max است که آرایه دوربین TrueDepth را در تجربه iOS ادغام می کند. آیفون 14 پرو از جزیره پویا برای نشان دادن هشدارها، اعلان‌ها و اطلاعات مربوطه در بالای نمایشگر مانند Now Playing، Live Activities، هشدارهای AirPods و غیره استفاده می‌کند.

Dynamic Island واکنش مثبتی را در فضای مجازی دریافت کرده است و برخی می گویند این بهترین طراحی اپل در سال های اخیر است. علاوه بر Dynamic Island، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس نیز دارای نمایشگر همیشه روشن، دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی، عملکرد بهتر و موارد دیگر هستند.

خط تولید آیفون 14 که شامل آیفون 14، آیفون 14 پلاس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس است، جمعه گذشته برای پیش خرید در دسترس قرار گرفت. همه مدل‌ها، به استثنای آیفون 14 پلاس، از جمعه 16 سپتامبر به دست مشتریان می‌رسند. آیفون 14 پلاس در روز جمعه، 7 اکتبر در دسترس خواهد بود.

منبع