تقویم های خود را ادغام شده علامت بزنید
تاریخ های کلیدی که باید به خاطر بسپارید:

  • دوشنبه 24 اکتبر: اپل تایید کرد که iOS 16.1، iPadOS 16.1 و macOS Ventura در تاریخ 24 اکتبر عرضه خواهند شد و به احتمال زیاد tvOS 16.1 و watchOS 9.1 نیز در همان روز منتشر خواهند شد. iOS 16.1 شامل حداقل هشت ویژگی جدید است، در حالی که iPadOS 16 و macOS Ventura دارای Stage Manager و غیره هستند.
  • سه شنبه 25 اکتبر: کریگ فدریگی، رئیس مهندسی نرم‌افزار اپل و گرگ جوسویاک، مدیر بازاریابی، قرار است در رویداد WSJ Tech Live در تاریخ 25 اکتبر که حدود ساعت 7:35 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام آغاز می‌شود، با جوانا استرن، ستون‌نویس فناوری صحبت کنند. این احتمال وجود دارد که فدریگی و جوسویاک در مورد آخرین نسخه‌های نرم‌افزار اپل بحث کنند و امیدوارم به بحث‌های پیرامون Stage Manager رسیدگی کنند.
  • چهارشنبه 26 مهر: مدل‌های جدید آی‌پد پرو با تراشه M2 و نسل دهم آی‌پد بازطراحی‌شده به دست مشتریان می‌رسند و در ۲۶ اکتبر برای خرید در فروشگاه‌های اپل و فروشندگان منتخب در دسترس خواهند بود.
  • پنجشنبه 27 مهرماه: اپل نتایج درآمد سه ماهه چهارم سال مالی 2022 خود را در 27 اکتبر ساعت 1:30 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام اعلام خواهد کرد. تیم کوک، مدیر عامل اپل و لوکا ماستری، مدیر مالی اپل، نتایج را در یک کنفرانس تلفنی که از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام در همان روز شروع می‌شود، بحث خواهند کرد.
  • جمعه 4 نوامبر: Apple TV 4K جدید با تراشه A15 Bionic، پشتیبانی از HDR10+ و موارد دیگر به دست مشتریان می‌رسد و در 4 نوامبر برای خرید در فروشگاه‌های اپل و فروشندگان منتخب در دسترس خواهد بود.

داستان های محبوب

iOS 16.1 برای آیفون با این 8 ویژگی جدید از دوشنبه راه اندازی می شود

اپل امروز چندین لوازم جانبی جدید را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کرد و محصولات محبوب برندهایی مانند Anker، Mophie و Twelve South را معرفی کرد. مکعب جدید Anker 3-in-1 with MagSafe یک لوازم جانبی شارژ دارای گواهی MagSafe است که می تواند آیفون، اپل واچ و ایرپاد را به یکباره شارژ کند. Anker Cube با قیمت 150 دلار از هم اکنون در خرده فروشی های اپل موجود است و به زودی باید …منبع

عرضه آی‌پد پرو جدید و آی‌پد سطح پایه به این معنی است که خط تولید آی‌پد اپل، بزرگ‌ترین مجموعه‌ای است که در تاریخ اخیر داشته است. طیف وسیعی از انتخاب‌ها، ویژگی‌های ناسازگار، و سازگاری گیج‌کننده با لوازم جانبی ممکن است منبع سردرگمی مشتریانی باشد که به دنبال یک iPad جدید هستند. یکی از جدیدترین افزوده‌ها به مجموعه آی‌پد، نسل دهم آی‌پد سطح پایه است. در مقایسه با…