به نظر می رسد طراحی برای آیفون تا حدودی محدود باشد، زیرا نمی توان آن را در جهت عمودی روی شارژر به صورت عمودی فشار داد، و تنها برای تماشای محتوا در حالت افقی مفید است. البته می‌توان گفت که دستگاه MagSafe هنوز هم می‌تواند آیفون را در حالت صاف شارژ کند، همچنین ایرپادهایی که دارای قاب شارژ MagSafe هستند.

این لوازم جانبی دارای یک شارژر سفید لاستیکی MagSafe درون یک مربع گرد آلومینیومی آنودایز شده است که می تواند به سمت بیرون رانده شود. ظاهراً روکش خاکستری فضایی دارد و شامل یک پایه لاستیکی سفید برای ثابت نگه داشتن آن بر روی یک سطح، و همچنین یک کابل شارژ بافته شده USB-C است. همچنین به نظر می رسد که شباهت زیادی به لایتنینگ داک آیفون دارد. کاربر توییتر معروف به “DuanRui” امروز تصاویر دیگری از شارژر جادویی اپل منتشر نشده را به اشتراک گذاشت.

بلومبرگ گزارش می دهد که اپل با یک اقدام کلاسی فدرال پیشنهادی روبرو است که ادعا می کند فعالیت های تلفن همراه کاربران را بدون رضایت آنها و با وجود تضمین حفظ حریم خصوصی، برخلاف قانون تجاوز به حریم خصوصی کالیفرنیا ثبت می کند. در شکایتی که توسط شهروند نیویورک و مالک آیفون 13 الیوت لیبمن تنظیم شده است، اپل متهم به تضمین “کاملا نادرست” است که کاربران کنترل اطلاعاتی را در دست دارند…