تخفیف‌ها: 99 دلار تخفیف برای آی‌پد ایر 2022 اپل با قیمت‌های بی‌سابقه پایین در آمازون دریافت کنید.

بسیاری از مدل‌های آی‌پد ایر 2022 اپل امروز در آمازون قیمت‌های پایین‌تری را تجربه کردند و قیمت‌های آن از 499.99 دلار برای مدل 64 گیگابایتی شروع شد. در مجموع، تا 99 دلار تخفیف برای این تبلت‌ها خواهید داشت، با قیمت‌های کم سابقه تقریباً برای هر نسخه از آخرین iPad Air.

آیپد ایر 64 گیگابایتی Wi-Fi در مجموع در چهار رنگ موجود است 499.99 دلار در آمازون، که از 599.00 دلار کاهش یافته است. از زمان نگارش، ارسال این نسخه از تبلت با تأخیر همراه است و اولین نسخه برای تحویل در حدود 16 فوریه در دسترس است. با توجه به اینکه این قیمت همیشه پایین است، می‌توانید امروز قبل از آن تاریخ‌های کمی تأخیر ورود، این معامله را قفل کنید.

دوم اینکه آیپد ایر 256 گیگابایتی وای فای ضربه خورده است 649.99 دلار در آمازون، از 749.00 دلار کاهش یافته است. این یکی دیگر از قیمت پایین بی سابقه است و در سه رنگ خاکستری فضایی، آبی و بنفش موجود است. تاریخ ارسال برای این مدل نیز اندکی بهبود یافته است و اولین آن برای 11 فوریه تخمین زده شده است.

در نهایت، آیپد ایر سلولی 256 گیگابایتی به فروش می رسد 799.99 دلار، از 899.00 دلار کاهش یافته است. فقط Blue با این قیمت موجود است و موجودی در آمازون شروع به کاهش کرده است، بنابراین اگر به این قیمت پایین همیشه در iPad Air علاقه دارید، حتماً به زودی سفارش خود را ثبت کنید.

با حرکت به سمت مدل های سلولی، آیپد ایر سلولی 64 گیگابایتی قیمت دارد 649.99 دلار، از 649.00 دلار کاهش یافته است. این تنها مدلی است که در حال حاضر هر رنگی در فروش دارد و برخی از رنگ‌ها از پنجشنبه ۲ فوریه برای تحویل در دسترس هستند.

اگر در جستجوی تخفیف‌های بیشتر هستید، حتماً از خلاصه تخفیف‌های اپل بازدید کنید، جایی که بهترین معاملات هفته گذشته مربوط به اپل را مرور می‌کنیم.منبع

بنفش هوا آی پدتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.