به همین ترتیب، 128 گیگابایت Wi-Fi + Ethernet Apple TV 4K به فروش می رسد 144.99 دلار، از 149.00 دلار کاهش یافته است. فقط آمازون این تخفیف های روز راه اندازی را در مدل های جدید Apple TV 4K ارائه می دهد.

اگرچه تخفیف زیادی ندارد، اما با توجه به اینکه اولین تخفیف در Apple TV 4K 2022 است، هنوز یک معامله قابل توجه است. از آنجایی که اینها کاملاً جدید هستند، ما انتظار نداریم که به این زودی تخفیف های شدیدتر از این ارائه شود. اگرچه جمعه سیاه قریب الوقوع است، اما ما انتظار داریم که فروش قابل توجه بیشتر روی مدل های 2021 متمرکز شود که احتمالاً به زیر 100 دلار می رسد.

ما در حال پیگیری همه بهترین معاملات مربوط به اپل در فصل هستیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2022 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

اگر حق ثبت اختراع جدیدی وجود داشته باشد، ممکن است اپل در حال بررسی بازگشت لوگوی نمادین اپل با نور پس‌زمینه در مدل‌های آینده مک‌بوک باشد. عکس از وس هیکس در Unsplash زمانی که یک منظره رایج در کافی‌شاپ‌ها در همه جا بود، نشان درخشان لوگوی اپل بر روی درب بسیاری از لپ‌تاپ‌های مک که در اوایل دهه 2000 راه‌اندازی شد، برجسته می‌شد، اما نابودی آن در سال 2015 می‌توانست به نسبت…