تخفیف‌ها: تا 110 دلار تخفیف هدفون Beats و 39 دلار تخفیف اپل واچ SE/8 با پایین‌ترین قیمت‌های جدید دریافت کنید

Beats Fit Pro در شرایط کاملاً جدید با یک سال گارانتی محدود سازنده Beats عرضه می شود و فقط Sage Grey با این قیمت کم سابقه موجود است. اعضای آمازون پرایم می توانند حمل و نقل استاندارد رایگان دریافت کنند و تحویل آن از 11 تا 15 نوامبر تخمین زده می شود.

powerbeats pro yellow

ساعت سیب زرد

ضربات فیت پرو زردتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

ما همچنین در حال پیگیری قراردادی برای اپل واچ سری 8 هستیم که می‌توانید مدل سلولی 45 میلی‌متری را برای آن تهیه کنید. 489.99 دلار، از 529.00 دلار کاهش یافته است. این یکی فقط در اندازه های باند M/L موجود است، اما قیمت پایین دیگری با 39 دلار تخفیف دارد.

ساعت اپل 8 زرد

ما در حال پیگیری همه بهترین معاملات مربوط به اپل در فصل هستیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2022 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.منبع

Woot امروز میزبان فروش قابل توجهی در هدفون‌های برندهای مختلف است، از جمله قیمت‌های پایین همیشه در Beats Fit Pro و Powerbeats Pro. برای Beats Fit Pro، می توانید این هدفون را در شرایط جدید برای 144.95 دلار، از 199.99 دلار کاهش یافته است.

Powerbeats Pro در حال حاضر با قیمت حدود 180 دلار در اکثر خرده فروشان به فروش می رسد، بنابراین فروش Woot به ویژه برای یک جفت هدفون جدید بسیار زیاد است. همه این معاملات فقط امروز در دسترس خواهند بود، بنابراین حتماً قبل از پایان فروش کامل هدفون Woot را مرور کنید.

اپل واچ

در فروش دیگری، آمازون قیمت‌های پایینی را برای نسل دوم اپل واچ SE در پیکربندی‌های انتخابی ارائه می‌کند. می توانید ساعت 44 میلی متری GPS Apple Watch SE (اندازه باند S/M) را برای آن تهیه کنید 239.99 دلار در دو رنگ، کاهش از 279.00 دلار.

فقط اندازه باند S/M به این قیمت پایین بی سابقه تخفیف داده می شود و در رنگ های نقره ای آلومینیوم و استارلایت آلومینیوم موجود است.

ووت و آمازون امروزه به ترتیب بر روی هدفون‌های Beats و Apple Watches نشانه‌های ثابتی دارند. می‌توانید تا ۱۱۰ دلار تخفیف روی دستگاه‌های Beats در Woot و ۳۹ دلار تخفیف برای نسل دوم Apple Watch SE و Apple Watch Series 8 در آمازون دریافت کنید.

می زند

Powerbeats Pro به فروش می رسد 139.95 دلار، از 249.99 دلار کاهش یافته است که یکی دیگر از بهترین قیمت های تاریخ است. اینها همچنین در شرایط کاملاً نو هستند، با یک سال گارانتی محدود سازنده Beats ارائه می شوند و فقط در یک رنگ موجود هستند: دریایی.