تخفیف‌ها: برای روز جهانی پشتیبان‌گیری، در بهترین لوازم جانبی ذخیره‌سازی سامسونگ، Adorama و موارد دیگر صرفه‌جویی کنید.

SSD داخلی برای بازی های رایانه ای طراحی شده است، اما با پلی استیشن 5 نیز سازگار است. کاربران باید توجه داشته باشند که این مدل با هیت سینک عرضه نمی شود و اگر قصد دارند از SSD در PS5 استفاده کنند، باید یک هیت سینک را جداگانه خریداری کنند.

به طور کلی، بسیاری از معاملات مشابه Adorama و Samsung را در B&H Photo مشاهده خواهید کرد، به ویژه آن دسته از محصولات برندهایی مانند SanDisk و LaCie. باز هم می‌توانید انتظار داشته باشید که قیمت‌های فروش فقط برای یک روز ادامه داشته باشد، و B&H Photo همچنین ارسال رایگان دو روزه را به اکثر اقامتگاه‌های ایالات متحده ارائه می‌کند.

سایر فروش ها

  • PNY – در درایوهای فلش و موارد دیگر در آمازون صرفه جویی کنید
  • OWC – صرفه جویی در ذخیره سازی کامپیوتر و لوازم جانبی

پشتیبان سندیسک

عکس B&H

پشتیبان سامسونگ

سامسونگ چند پیشنهاد راه حل حافظه و ذخیره سازی دارد که تا یکشنبه 2 آوریل ادامه خواهد داشت. نکته مهم فروش SSD T7 Shield قابل حمل 4 ترابایتی سامسونگ برای 269.99 دلار، از 349.99 دلار کاهش یافته است. همچنین می توانید یک مدل 2 ترابایتی را با قیمت 139.99 دلار (60 دلار تخفیف) و مدل 1 ترابایتی را با قیمت 79.99 دلار (30 دلار تخفیف) دریافت کنید.

برای اطلاع از آخرین معاملات و تخفیف‌هایی که در هفته گذشته دنبال کرده‌ایم، به خلاصه معاملات کامل ما مراجعه کنید.منبع

Adorama فروش ویژه ای به روز جهانی پشتیبان گیری دارد، از جمله راه حل های ذخیره سازی از شرکت های مختلفی مانند SanDisk، WD، Seagate، LaCie، Sony و غیره. انتظار می‌رود این معاملات فقط یک روز ادامه داشته باشند، بنابراین حتماً فهرست برجسته‌شده ما را در زیر بررسی کنید و سپس به‌زودی فروش کامل را در آدوراما مشاهده کنید.

ویژگی تخفیف روز جهانی پشتیبان گیری 2توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

سامسونگ

اگر به حافظه داخلی نیاز دارید، SSD 2TB 980 PRO PCIe 2.0 NVMe سامسونگ برای 159.99 دلار، از 249.99 دلار کاهش یافته است. همچنین ظرفیت های ذخیره سازی مختلفی برای این مدل وجود دارد، از جمله 1 ترابایت با قیمت 79.99 دلار (60 دلار تخفیف) و 500 گیگابایت با قیمت 69.99 دلار (20 دلار تخفیف).

امروز روز جهانی پشتیبان‌گیری است، رویدادی سالانه که برای محافظت از دستگاه‌های شما در برابر از دست دادن اطلاعات و سرقت اطلاعات با یادآوری به شما برای پشتیبان‌گیری از همه چیز در یک دستگاه ذخیره‌سازی خارجی ایجاد می‌شود. البته، خرده‌فروشان مختلف این روز ویژه را با معاملات راه‌حل‌های ذخیره‌سازی دیجیتال رقم می‌زنند، و ما بهترین فروش‌ها را در زیر گردآوری می‌کنیم.

سامسونگ یک نسخه پشتیبان دیگر

مشابه Adorama، B&H Photo یک فروش ویژه به روز جهانی پشتیبان گیری دارد که در حال حاضر ادامه دارد. در طول این رویداد، می‌توانید درایوهای خارجی، درایوهای داخلی، درایوهای NAS، درایوهای فلش USB، کارت‌های حافظه، ایستگاه‌های اتصال، کارت‌خوان‌های کارت حافظه و موارد دیگر را ذخیره کنید.

در نهایت، SSD 2 ترابایتی 870 QVO SATA III 2.5 اینچی سامسونگ برای فروش 129.99 دلار، از 149.99 دلار کاهش یافته است. همچنین ظرفیت های بالاتری مانند 8 ترابایت را با قیمت 499.99 دلار خواهید یافت که از 549.99 دلار در این رویداد کاهش یافته است.

آدوراما