تا لحظه نگارش، فقط B&H Photo این رکورد کم فروش را در iPad جدید دارد. از نظر موجودی، B&H Photo می گوید که گزینه رنگ آبی با تعداد محدودی مواجه است، در حالی که مدل نقره ای به راحتی در دسترس است.

هفته گذشته، B&H Photo اولین تخفیف روی آی‌پد 10.9 اینچی اپل را معرفی کرد و امروز خرده‌فروش این معامله را با رنگ جدید کمی گسترش داده است. می‌توانید آی‌پدهای وای‌فای آبی و نقره‌ای 64 گیگابایتی را برای آن تهیه کنید 399.00 دلار، از 449.00 دلار کاهش یافته است.

ما در حال پیگیری همه بهترین معاملات مربوط به اپل در فصل هستیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2022 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

طبق وب‌سایت FlatpanelsHD با استناد به اطلاعات برنامه TV Info برای tvOS، نسل سوم Apple TV 4K که اوایل این ماه منتشر شد، مجهز به نسخه‌ای از تراشه A15 Bionic با یک هسته CPU غیرفعال است. بررسی ادعا می‌کند که A15 Bionic دارای یک پردازنده پنج هسته‌ای در Apple TV جدید است، در حالی که این تراشه دارای یک CPU شش هسته‌ای در مدل‌های iPhone 13 و iPhone 14 است. با وجود…