داستان های محبوب

iOS 16.2 برای آیفون با این 8 ویژگی جدید در ماه دسامبر عرضه می شود

بر اساس گزارش مارک گورمن از بلومبرگ و گزارشی در مورد به روز رسانی که امکان پشتیبانی از 5G را در هند فراهم می کند، اپل قصد دارد iOS 16.2 را در ماه دسامبر منتشر کند. این به روز رسانی در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا باقی مانده است و بسیاری از ویژگی ها و تغییرات جدید قبلاً کشف شده اند. iOS 16.2 تعدادی ویژگی جدید را معرفی می کند، از جمله اپلیکیشن جدید تخته سفید اپل Freeform، دو ویجت جدید Lock Screen برای خواب و داروها، …

Target برنامه های جمعه سیاه را با فروش هفتگی که از 20 نوامبر شروع می شود، آشکار می کند

این هفته مملو از معاملات اولیه جمعه سیاه بود، و اکنون که تنها هفت روز با تعطیلات خرید فاصله داریم، همه بهترین فروش‌هایی را که ممکن است در چند روز گذشته از دست داده‌اید بازگردیم. مانند تمام خریدهای تعطیلات، هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت‌های بهتری در اواخر فصل به فروش نرسد، اما اگر می‌خواهید اوایل این هفته خرید کنید، اینها بهترین معاملات برای شما هستند.

5 دستگاه برتر اپل که به‌روزرسانی عقب افتاده است

حرکت به سمت یک فرآیند پیشرفته‌تر معمولاً منجر به بهبود عملکرد و بهره‌وری انرژی می‌شود که سرعت بیشتر و عمر باتری طولانی‌تر را در مک‌ها و آیفون‌های آینده ممکن می‌سازد. طبق گفته TSMC، فناوری 3 نانومتری، که به عنوان N3 نیز شناخته می‌شود، در مقایسه با نسل قبلی خود تا 70 درصد افزایش چگالی منطقی، تا 15 درصد بهبود سرعت در همان قدرت و تا 30 درصد کاهش قدرت را با همان سرعت ارائه می‌کند. این شرکت می گوید تولید حجمی را در نیمه دوم سال جاری هدف گذاری کرده است.

ویژگی سیلیکونی سیب 3 نانومتری
موریس چانگ روز دوشنبه در تایپه در گفتگو با خبرنگاران گفت که این نیروگاه 3 نانومتری در همان سایت آریزونا قرار خواهد گرفت که نیروگاه 5 نانومتری قرار دارد.

چندین دستگاه اپل اکنون بیش از 18 ماه از عمرشان می گذرد، و با سخت افزار جدیدی که می تواند پیشرفت های ارزشمندی را در افق برای آنها به ارمغان بیاورد، که بسیاری از آن ها در حال حاضر در دستگاه های دیگر وجود دارد، پنج محصول مهم وجود دارد که به نظر می رسد به روز رسانی دیر شده است. در حالی که برخی از دستگاه ها مانند Pro Display XDR و HomePod mini نیز احتمالاً به دلیل به روز رسانی هستند، حداقل پنج دستگاه اصلی اپل وجود دارد که …