بهترین گوشی اپل و پرطرفدارترین رنگهای گوشی آیفون کدامند؟

از طرف دیگر، این اولین باری است که اپل این نوع رنگ آبی را در محصولات خود استفاده کرده است و این زیبایی و ارزش آن را بیشتر کرده است. به طوری که در سال ۲۰۲۰، چهار نوع از جدیدترین نسخه آیفون را به بازار عرضه کرد. بهترین رنگ آیفون قرمز است! آیفون ۱۱ قرمز رنگ نیز بسیار مورد توجه مصرف کنندگان است. طی ۱۴ سال گذشته، آیفونهای قرمز رنگ اپل حدود ۲۵۰ میلیون دلار به خیریه (RED) کمک کرده اند. بنابراین اگر میخواهید با خرید آیفون بعدی خود به اهداف انساندوستانه نیز کمک کنید، بهتر است یک (RED) را انتخاب کنید. شبکه خیریه RED به جمع آوری کمکهای مالی و افزایش آگاهی عمومی در مورد بیماریهای HIV و AIDS میپردازد و اخیراً به جمع آوری کمک برای تحقیقات بیماری COVID نیز میپردازد. ازین رو در این قسمت به ترتیب به معرفی بهترین گوشیهای اپل خواهیم پرداخت و نکات قوت و ویژگیهای خاص هر کدام را بررسی خواهیم کرد. اما طی سالهای گذشته، اپل تعداد مدلهای آیفون را بیشتر کرده است.

آیفون مدل ۱۲ Pro Max از همه لحاظ بهتر از آیفون Pro 12 است. این مدل که صفحه نمایشی ۶.۱ اینچی دارد، کمی کوچکتر از مدل Pro Max بوده و مانند مدل بزرگتر خود از سه دوربین اصلی استفاده میکند. با توجه به مشابهتهای زیاد میان مدلPro و مدل Pro Max، و همچنین قیمت نزدیک آنها، انتخاب مدلPro کمی مشکل خواهد بود. به علاوه در صورت استفاده معمولی از گوشی که شامل مقدار کمی از تمامی قابلیتهای گوشی است، عمر باتری این گوشی ۱۰۲ ساعت خواهد بود که بر اساس استفاده روزمره اکثر کاربران، مقداری معادل ۲ روز خواهد بود. به نظر میرسد که اپل برای تمامی سلیقهها رنگی در نظر گرفته است و هر کدام را انتخاب کنید رضایت خواهید داشت. این گوشی بیشتر نقاط قوت آیفون ۱۲ Pro را دارد و ویژگیهای دیگری نیز به آن اضافه میکند و به ویژه از نظر قابلیتهای عکسبرداری پیشرفتهتر است. با وجود تمام این انتخابها، میتوان گفت که در حال حاضر بهترین رنگ آیفون ۱۲، رنگ بنفش است. در این مورد، میتوان با اطمینان گفت که جدیدترین نسخه گوشیهای اپل در واقع بهترین گوشی اپل از نظر طراحی و زیبایی نیز هست.

این گوشی مجهز به صفحه نمایش ۶.۱ اینچی OLED همراه با تکنولوژی HDR برای نمایش بهتر تصاویر است. بنابراین در انتخاب رنگ این گوشی باید به این مساله توجه کرد. اگر طرفدار رنگ آبی یا سایر رنگها باشید حتما از این انتخاب دچار تعجب خواهید شد. در حالی که هیچ یک از آنها مد نیستند، اما رنگهای سیاه یا سفید با اکثر قابهای محافظ آیفون ۱۲ که در فروشگاهها پیدا میکنید به خوبی ترکیب خواهند شد. قطعا بسیاری دوست داشتند که ابعاد این مدل کوچکتر باشد، اما اندازه بزرگتر این مدل مخصوص کسانی که از گوشی خود بیشتر برای استفادههای حرفهای از جمله ویرایش عکس یا فیلم استفاده میکنند. این مدل که از پردازنده A13 Bionic استفاده میکند، دارای صفحه نمایش ۶.۵ اینچی و باتری ۳۹۶۹ میلی آمپری نیز است که عملکرد مناسبی را ارائه میدهند. از جمله ویژگیهای جدید سری ۱۲ آیفون، استفاده از پردازنده A14 Bionic است که تا ۲۰ درصد سریعتر از مدل A13 است که این گوشی را به بهترین گوشی اپل از نظر سرعت پردازش تبدیل کرده است.

به ویژه اینکه مدل Pro Max از دوربین بهتری برخوردار است. بنابراین میتوانیم آبی اقیانوسی را به عنوان بهترین رنگ آیفون ۱۲ Pro و ۱۲ Pro Max معرفی کنیم. با وجود زیبایی اکثر مدلهای آیفون این سوال مطرح میشود که زیباترین گوشی آیفون کدام است؟ اپل هر سال نسخه جدیدی از گوشی محبوب خود یعنی آیفون را معرفی میکند. از نقاط ضعف این سری، refresh rate پایین ۶۰ هرتزی، عدم استفاده از USB-C، شارژ نه چندان سریع و عدم قابلیت افزایش حافظه داخلی با استفاده از کارتهای حافظه است، که البته این موارد نقاط ضعف موجود در تمامی مدلهای آیفون است. البته رنگ سیاه در همه محصولات جزو پرفروشترینهاست. در عین حال، رنگهای سفید و سفید ظاهری تمیز دارند و احتمالاً در میان انواع رنگهای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ Mini جزو پرفروشترینها خواهند بود. اپل همواره تاکید زیادی بر طراحی و زیبایی محصولات خود دارد و این مساله در طراحی گوشیهای آیفون نیز خود را نشان میدهد. از سال ۲۰۲۱، اپل رتبه دوم پرفروشترین تولیدکننده گوشیهای هوشمند را نیز کسب کرده است و هر ساله متقاضیان زیادی در سرتاسر جهان به دنبال خرید جدیدترین محصولات این برند هستند. آیفون ۱۱ Pro Max، پیشرفتهترین مدل از سری ۱۱ گوشی های آیفون است که در سپتامبر ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجله خبری iphone-mobile لطفا به بازدید از وب سایت ما.