بهترین بروکر فارکس ️ مناسب ایرانیان ️ آپدیت 2022 ️-بروکر آمارکتس

بهترین بروکر فارکس ️ مناسب ایرانیان ️ آپدیت 2022 ️-بروکر آمارکتس

به این معنی که در این حساب ها خبری از طرف مقابل معامله نیست و بروکر در طرف دیگر معاملات شما را مدیریت می‌نماید. وجود حساب مارکت میکر در بروکرها مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارد. اصلی‌ترین عیب این حساب این است که از بروکر شما از نظر اعتبار و رگولاتوری در شرایط خوبی نباشد، می‌تواند از این روند سوء استفاده نماید. به عنوان مثال با دید استاپ های کاربران، قیمت خرید و فروش را به نفع خود تغییر دهد.

به حساب خود وجه واریز کرده و کار در بازار فارکس را شروع کنیدشما می‌توانید کار در بازار ارز Forex را با آلپاری با هرمقدار بودجه در حساب شروع کنید. اگر شما می خواهید کار با حساب‌های تجاری را با ریسک کم امتحان کنید. به حساب nano.mt4 که ارز پایه آنها سنت دلار امریکا و سنت یورو می‌باشد، توجه کنید.

معیارهای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

تأمین کنندگان نقدینگی در واقع بزرگترین بانک ها و سازمآن‌های مالی جهان هستند که انجام معاملات در آنها به شدت بالا است و هر روز شاهد میلیاردها دلار جابجایی نقدینگی در میان آنها هستیم. وقتی معاملات در یک بروکر به چنین تامین‌کنندگان نقدینگی متصل باشد عملاً کاربران می‌توانند با خیال راحت معاملات خود را پیش برده و در بالاترین سرعت ممکن نیست سفارشات خود را انجام شده بدانند. بهترین بروکر های فارکس CMC ، LCG ، Saxo Capital Markets و XTB Online Trading هستند اما این بروکر ها به کاربران ایرانی خدمات نمی دهند. بروکرهایی که شرایطی برای افتتاح حساب دمو را ندارند، دارای قابلیت معامله آزمایشی هستند.

امکان افتتاح حساب آزمایشی یا دمو نزد بروکر فارکس

اولاً باید بدانید که کارمزد معاملات در بروکر های مختلف با همدیگر یکسان نیست و ممکن است یک بروکر برای جفت ارزهای مختلف کاربردهای متفاوتی را در نظر گرفته باشد. از این گذشته کارمزد معاملات بر روی جفت ارزهای مختلف در یک بروکر نیز می‌تواند تفاوت هایی با هم داشته باشد. با توجه به این موضوع بایستی در انتخاب جفت ارزهای معاملاتی دقت بیشتری کرده و از این گذشته در هنگام انتخاب بروکر نیز میزان کارمزدها را برای آنها در نظر بگیرید. در زمان انتخاب بروکر مناسب، شما می بایستی جفت ارزهای معاملاتی ارائه شده توسط بروکر را نیز مورد بررسی قرار دهید. یکی دیگر از نکات و فاکتورهای بسیار مهم برای انتخاب بروکر مناسب برای فارکس بحث مربوط به رگولاتوری آن است. رگولاتوری یک بروکر در واقع مجوز و یا ضمانت‌نامه‌ای است که از سوی یک شرکت بسیار معتبر برای فعالیت آن در بازار فارکس عرضه می‌شود.

بله ماهم ترید میکنیم اما اینکه چه بروکری بسته به نوع ترید هست مثلا ما برای استفاده از اکسپرت اگر به حساب سنتی نیاز باشه از جاست فارکس و آلپاری استفاده میکنیم و اگر حساب استاندارد باشه جاست ثبت نام فارکس فارکس یا آمارکتس. دیگر بروکرها از نظر سرعت اجرای دستورات در یک سطح و بسیار نزدیک به هم هستند. برای آشنایی بیشتر با بروکر ارانتهاز منو های زیر استفاده کنید. در مقابل هر بروکر توضیحاتی کوتاه و لینکی برای منتقل شدن به پست تخصصی، بررسی بروکر فارکس مورد نظر خواهید یافت. سلام.بروکری میشناسید که مثل iq option باشه یعنی هم معاملات باینری بشه انجام داد داخلش هم فارکس؟بیشتر فارکسش مد نظرمه اما با پلتفرمی شبیه iq option که بشه خیلی خوب اسکالپ کرد.

  • اسپرد ثابت یا اسپرد فیکس در طی حرکات کلی بازار تغییر نمی کند و از زمان باز کردن معامله تا زمان بستن آن ثابت می ماند.
  • روش های دیگر بررسی یک بروکر خوب در فارکس، مشاهده خدمات آن در وبسایت بروکر می‌باشد.
  • اما اگر پوزیشن باز معامله را قبل از پایان روز معاملاتی ببندید، نیازی به نرخ بهره نخواهید داشت.
  • در این مقاله بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان را با توجه به خدماتی که ارائه می­دهند را معرفی کردیم تا متناسب با نیازها و عملکردی که از یک بروکر انتظار دارید بهترین انتخاب را داشته باشید.