برنامه بازی تلویزیونی نتفلیکس به آیفون اجازه می دهد به عنوان کنترلر استفاده شود

بازی های نتفلیکس راه اندازی شد
بر اساس این گزارش، استیو موزر، توسعه‌دهنده برنامه، کدی را که در برنامه موبایل iOS نتفلیکس کشف کرده است به اشتراک گذاشته است که حاوی ارجاعاتی به بازی‌های پخش‌شده در تلویزیون‌ها است، از جمله یک خط که می‌گوید «یک بازی در تلویزیون شما برای بازی نیاز به کنترلر دارد. آیا می‌خواهید از آن استفاده کنید. این گوشی به عنوان یک کنترلر بازی؟

گزارش ها حاکی از آن است که نتفلیکس در تلاش است تا پلتفرم بازی های ویدیویی نوپای خود را به تلویزیون ها گسترش دهد و بخشی از این طرح شامل اجازه دادن به مشترکین برای استفاده از آیفون خود به عنوان یک کنترلر است. بلومبرگ.

مشابه نحوه عملکرد Apple Arcade، هیچگونه تبلیغات، هزینه اضافی یا خرید درون برنامه ای در بازی ها لحاظ نشده است، با این ایده که مشتریان همچنان با سرویس پخش درگیر هستند در حالی که منتظر قسمت های جدید برنامه های تلویزیونی و سریال های میزبان هستند. توسط پلت فرم

در نهایت، نتفلیکس قصد دارد یک سرویس بازی ابری راه اندازی کند که می تواند به کاربران اجازه دهد بازی ها را بدون نصب محلی پخش کنند. چنین طرحی شرکت را قادر می‌سازد تا عناوین بسیار بیشتری را نسبت به آنچه که در حال حاضر ارائه می‌کند، ارائه دهد، به طور بالقوه رقابتی را برای سرویس‌های بازی ابری موجود که توسط مایکروسافت ارائه می‌شود، و حتی ممکن است با پلتفرم‌های غیر مبتنی بر ابر مانند Apple Arcade رقابت کند.منبع

مانند بلومبرگمارک گورمن خاطرنشان می‌کند، گسترش بازی‌ها به تلویزیون‌ها یکی از توسعه‌های اصلی این سرویس خواهد بود، زیرا نتفلیکس اکنون در بسیاری از تلویزیون‌های هوشمند تعبیه شده است و در چندین پلتفرم از جمله Apple TV در دسترس است.

نتفلیکس پلتفرم بازی خود را در نوامبر 2021 روی آیفون‌ها، آی‌پدها و دستگاه‌های اندرویدی راه‌اندازی کرد. بازی‌ها به‌عنوان برنامه‌های جداگانه در اپ استور iOS منتشر می‌شوند، در حالی که کاتالوگ کامل بازی‌ها در برنامه نتفلیکس نگهداری می‌شود. بسیاری از عناوین با برنامه های تلویزیونی محبوب مانند “چیزهای عجیب 3: بازی” پیوند دارند.