بررسی Level Lock+ – MacRumors

باز کردن قفل سطح


از زمانی که من توانستم کلیدهای صفحه اصلی را راه‌اندازی کنم، مشکلی در دسترسی به قفل سطح با هیچ یک از روش‌های موجود نداشتم، و این راحت است که بتوانم قفل خود را به روش‌های مختلف باز کنم، و گزینه ای برای باز کردن آن برای یک مهمان اگر من خانه نیستم. قفل سطح تنها چند ثانیه طول می کشد تا قفل آن را باز کند، و شما می توانید مکانیزم داخل کار را بشنوید.

قفل سطح در 2


وجود دارد مقدار زیادی راه هایی برای باز کردن قفل سطح علاوه بر کلیدهای صفحه اصلی، می توانید از برنامه Level، برنامه Home استفاده کنید، از سیری بپرسید، از یک کلید استفاده کنید یا یک کارت کلید تنظیم کنید. با یک هاب Home، می‌توانید قفل را از راه دور برای مهمانان باز کنید یا به آنها یک مجوز بدهید تا بتوانند در صورت نیاز از گوشی هوشمند خود برای باز کردن قفل درب شما استفاده کنند.

اجزای قفل سطح


بعد از حدود پنج دقیقه سنباده زدن، من توانستم پیچ را در موقعیت مناسب قرار دهم و از آنجا، سخت افزار Level Lock+ درست در بریدگی دمبولت قرار گرفت و در انتهای پیچ، جایی که باتری قرار دارد، محکم شد. این یک راه اندازی هوشمندانه است زیرا شما می توانید باتری را فقط با زدن انتهای قلاب تعویض کنید.

Level Lock+ بسیار راحت است، به علاوه براق است و ظاهری ساده دارد. خیلی خوب است که بتوانم آیفون خود را روی قفلم بکوبم و در را باز کنم، و من این را مفید دیدم که بتوانم قفل در را برای مهمانان اتاق دیگری باز کنم و همچنین وقتی در خانه نیستم به کارگران اجازه ورود بدهم.

کلیدهای صفحه اصلی یکی از ویژگی‌های iOS 16 هستند که به شما امکان می‌دهند کلید خانه خود را در برنامه کیف پول ذخیره کنید و از آنجا با استفاده از NFC، قفل درب ورودی را با ‌آیفون خود باز کنید. Home Keys در ابتدا برای من کار نکرد، اما دوباره قفل را به HomeKit اضافه کردم و سپس به خوبی کار کرد.

Level Lock+ را می‌توانید با قیمت 329.95 دلار از فروشگاه اپل خریداری کنیدمنبع

وقتی توانستم همه چیز را به درستی تراز کنم، فقط مسئله این بود که همه چیز را به هم بزنم. من با مشکل دیگری با صفحه ضربه برخورد کردم، زیرا از صفحه ضربه ای موجود کوچکتر بود. من مجبور شدم سوراخ های جدیدی ایجاد کنم که چیز مهمی نبود. در پایان، همه چیز به درستی تنظیم شد و من در عرض حدود 20 دقیقه قفل و عملکرد را داشتم.

Level Lock+ که توسط سازنده قفل هوشمند Level ساخته شده است، یکی از اولین قفل‌های هوشمند سازگار با کلید خانه در بازار است که برای باز کردن قفل درب به‌طور خودکار زمانی که آیفون یا اپل واچ دارای کلید خانه در نزدیکی آن نگه داشته می‌شود، طراحی شده است.

حالت اکسپرس قفل سطح کلید خانه


با کلیدهای صفحه اصلی، می‌توانید «حالت اکسپرس» را در برنامه کیف پول فعال کنید تا بدون نیاز به Face ID یا رمز عبور، قفل در را باز کند، که راحت است. شما فقط با آیفون خود روی بالای قفل ضربه بزنید و بدون احراز هویت دیگر و حتی زمانی که گوشی قفل است باز می شود. همچنین به لطف NFC می‌تواند تا چند ساعت پس از اتمام باتری آیفون به باز کردن قفل درب ادامه دهد.

پس از راه‌اندازی، توانستم قفل را به برنامه Level اضافه کنم و آن را به HomeKit وصل کنم و آن را برای استفاده در برنامه Home و Level در دسترس قرار دهم. پس از اضافه شدن به HomeKit، برنامه Home به من این امکان را داد که از کلیدهای Home با قفل Level استفاده کنم و من فقط باید روی بنر در برنامه Home ضربه بزنم تا Level Lock را به کیف پول اضافه کنم.

قفل سطح بزرگنمایی شد


Level می گوید که قفل آن دارای رتبه BHMA AAA است، اما این رتبه بندی بر اساس وزن، مقاومت در برابر پتک و مقاومت در برابر تلاش برای باز کردن درب است. همچنین دوام، مانند عملکرد صاف و مقاومت در برابر فرورفتگی را در نظر می گیرد، اما به هیچ وجه معیاری برای امنیت در قفل کردن نیست. اگر امنیت اولویت اصلی است، بهتر است قفل‌های تخصصی با امنیت بالا نسبت به Level Lock+ یا هر چیزی که می‌توان از فروشگاه‌های بزرگ خریداری کرد، استفاده کنید.

خط پایین

قفل در بیش از هر چیز دیگری یک قرارداد اجتماعی است و به عنوان سیگنالی عمل می کند که خانه شما قفل است و نباید به آن دسترسی داشت. کسی که واقعا می‌خواهد وارد یک خانه قفل شده شود، احتمالاً راه‌های جایگزین زیادی برای انجام این کار فراتر از قفل کردن دارد، مانند شکستن پنجره. با این حال، من فکر می کنم انتخاب پذیری چیزی است که هر خریدار بالقوه باید از آن آگاه باشد.

برنامه قفل سطح


می‌توانید آن را تنظیم کنید تا هر فردی در خانه شما بتواند به Level Lock دسترسی داشته باشد، و برنامه Level فهرستی از هر بار قفل یا باز شدن قفل دارد. همچنین با دسترسی به Level Lock، اعلان‌های برنامه Home را دریافت خواهید کرد. برنامه Home از اتوماسیون‌ها پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید عملکردهایی را برای قفل کردن Level Lock هنگام خروج آخرین نفر از خانه، قفل کردن آن در شب و باز کردن قفل زمانی که به خانه می‌رسید، تنظیم کنید.

پیچ قابل تنظیم است و دو اندازه دارد. انتهای پیچ اساساً باید از گمانه خارج شود و اگر در اندازه کوچکتر نباشد، باید به اندازه بزرگتر تنظیم شود. برای درب من، اندازه بزرگتر خیلی طولانی بود و اندازه کوچکتر هم کاملاً مناسب نبود، بنابراین مجبور شدم کمی سنباده زدن و اصلاح بریدگی مهره را انجام دهم تا همه چیز به درستی جا بیفتد.

قفل سطح روی در


Level Lock یک باتری CR2 مصرف می کند و من مطمئن نیستم که باتری چقدر طول می کشد تا اینکه نیاز به تعویض داشته باشد. باتری‌های CR2 هر کدام حدود 4 دلار قیمت دارند و میزان عمر باتری که دریافت می‌کنید احتمالاً بسته به تعداد دفعاتی که قفل در را باز می‌کنید متفاوت خواهد بود. یک کلید فیزیکی وجود دارد، بنابراین اگر باتری تمام شد و در خانه نیستید، دسترسی به آن در دسترس است.

قفل سطح
Level Lock+ جایگزین Level Lock نسل قبلی می شود و از همان طراحی بی ادعا استفاده می کند. بسیاری از قفل‌های هوشمند بلافاصله به‌عنوان قفل‌های هوشمند شناخته می‌شوند، اما Level Lock+ مانند هر قفل استانداردی به نظر می‌رسد که تمام قابلیت‌های هوشمند در داخل درب پنهان شده است، بدون اجزای حجیم در داخل یا خارج.

امیدواریم نسخه بعدی Level Lock شامل برخی از ویژگی های امنیتی اضافی باشد. نیازی نیست که غیرقابل انتخاب باشد زیرا این روش اصلی نفوذ مجرمان به خانه ها نیست، اما فقط یک لایه امنیتی اضافی می تواند از باز نشدن آن با ابزارهای اولیه در 30 ثانیه جلوگیری کند.

نحوه خرید

برنامه صفحه اصلی قفل سطح


من می‌خواهم امنیت فیزیکی Level Lock را لمس کنم زیرا یک ویدیوی محبوب از Lockpicking Lawyer وجود دارد که نشان می‌دهد او در عرض چند ثانیه با یک ابزار ساده به Level Lock دسترسی پیدا می‌کند. Level Lock قفل سختی برای انتخاب نیست و هر کسی که دانش کمی در قفل کردن و ابزارهای رایج داشته باشد احتمالاً می تواند وارد آن شود. به عنوان مثال، شریک زندگی من، قفل کردن را به عنوان یک سرگرمی انجام می دهد و در کمتر از 30 ثانیه توانست Level Lock را انتخاب کند.

قفل سطح در جعبه


Level Lock+ جایگزین یک پیچ موجود می شود و نصب آن نسبتاً ساده است. من یک راه‌اندازی داشتم که شامل صفحه‌کلید بود، بنابراین قبل از اینکه بتوانم آن را نصب کنم باید در را رنگ کنم و کمی تعمیر کنم. من قبلاً هرگز قفل درب نصب نکرده‌ام، اما دستورالعمل‌های Level Lock+ به اندازه کافی ساده بود که بتوان آن را دنبال کرد.

با این حال، این یک قفل گران قیمت با قیمت 329 دلار است و من دوست داشتم یک محصول قوی تر و ایمن تر را در آن نقطه قیمت ببینم. Level اشاره کرده است که Level Lock+ دارای یک سیلندر قفل C معمولی است که توسط صدها برند قفل در بازار استفاده می‌شود و بسیاری از قفل‌های درجه مصرف‌کننده را می‌توان به راحتی انتخاب کرد، اما به نظر نمی‌رسد این بهانه خوبی برای قفلی باشد که تمام شده است. 300 دلار اکثر قفل هایی که Level در مورد آنها صحبت می کند حدود 30 دلار در Home Depot هستند و این یک تفاوت قیمت عمده است.

گزینه های رنگی محدودی با Level Lock+ وجود دارد، اما در رنگ های نیکل ساتن و مشکی مات عرضه می شود. این به خوبی با برنز، طلا، یا سخت افزار درهای مشابه مطابقت ندارد، بنابراین من آرزو می کنم که در گزینه های رنگی اضافی عرضه شود. Level Lock+ ظاهری براق دارد و من از طرفداران سادگی هستم. روی در بی تکلف است و چیز خاصی به نظر نمی رسد، بنابراین توجه را جلب نمی کند.

تعداد زیادی پیچ و مهره و قفل درب وجود دارد که انتخاب آنها ساده است و برای دسترسی به آنها تلاش کمی می شود، بنابراین این تعجب بزرگی نیست، اما Level می توانست امنیت را در اینجا افزایش دهد. برخی از پیچ‌های بسته‌بندی که به‌راحتی از شرکت‌هایی مانند Schlage به دست می‌آیند، ایمن‌تر هستند، که آنها را قابل انتخاب می‌کند، اما با صرف زمان بیشتر و ابزارهای تخصصی‌تر.