بررسی Apple Watch Ultra – MacRumors


اپل واچ اولترا از جمعه، 23 سپتامبر به مشتریان می رسد و در فروشگاه ها عرضه می شود. پیش از موعد، اولین بررسی های این ساعت گران قیمت اکنون توسط نشریات رسانه ای و کانال های یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است.

apple watch ultra adventures
اپل واچ اولترا با الهام از “افراطی ترین فعالیت ها” مانند پیاده روی و غواصی دارای طراحی ناهموار با بدنه تیتانیوم 49 میلی متری، صفحه نمایش بزرگتر با پوشش کریستالی تخت یاقوت کبود، نوارهای جدید طراحی شده برای فضای باز، مقاومت در برابر آب تا یک عمق 100 متر، دکمه “Action” نارنجی روشن قابل تنظیم، عمر باتری تا 60 ساعت با تنظیم کم مصرف آینده و موارد دیگر.

ما بررسی های مکتوب و ویدیویی Apple Watch Ultra را در زیر گردآوری کرده ایم.

نظرات نوشته شده

آستانهویکتوریا سانگ برداشت کلی خود را به اشتراک گذاشت:

اپل واچ اولترا بزرگ است، بسیار درشت است و به شدت از ویژگی هایی استفاده می کند که جو معمولی در زندگی روزمره خود به آنها نیازی ندارد. و با قیمت 799 دلار، گران‌ترین ساعت در سری اپل واچ کنونی است (نسخه هرمس حذف می‌شود). پس از یک هفته آزمایش، فکر نمی‌کنم این ساعت‌های گارمین، قطبی، یا کوروس برای جمعیت غواصی مرد آهنی، راهپیمایی، یا غواصی در اعماق دریا، دست‌کم این ساعت‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. اما این به طور قانونی برای رزمندگان آخر هفته و ورزشکاران متوسط ​​خوب است – و برای افرادی که آرزوی این موقعیت را دارند و بسیاری از افرادی که فقط بزرگترین و بدترین اپل واچ را می خواهند بسیار وسوسه انگیز است.

سانگ در یک هفته آزمایش Apple Watch Ultra گفت، او به طور منظم از عمر باتری 36 ساعته تبلیغ شده دستگاه در حالت استاندارد عبور می کرد:

– آخر هفته گذشته، اولترا را 100 درصد شارژ کردم. سپس به مدت دو ساعت و 15 دقیقه پیاده روی کردم، از قطب نما و GPS به طور گسترده استفاده کردم و خواب خود را در آن شب پیگیری کردم. صبح روز بعد با 50 درصد باتری از خواب بیدار شدم.

– یک روز دیگر برای دویدن 30 دقیقه ای جی پی اس رفتم و 20 دقیقه دیگر تمرین قایقرانی انجام دادم. همچنین یک تماس کوتاه با ساعت انجام دادم و روز را با باتری 84 درصدی به پایان رساندم.

– نیلای سردبیر ما با یک بار شارژ 56 ساعت وقت داشت و هنوز 14 درصد باقی مانده بود. او بیشتر در خانه می ماند، بنابراین از داده های تلفن همراه یا GPS استفاده نمی کرد. با این حال، این باید به شما ایده دهد که اگر به چند روز استراحت نیاز داشته باشید یا به ویژگی های تناسب اندام Ultra علاقه ندارید، چه چیزی به دست خواهید آورد.

CNETLexy Savvides در مورد قیمت گذاری:

با توجه به قیمت 749 دلاری اپل واچ سری 8 45 میلی متری از جنس استیل ضد زنگ، تقریباً به همان اندازه قیمت دارد، من فکر می کنم Ultra ارزش کلی بهتری دارد، با توجه به اینکه ویژگی های سخت افزاری اضافی مانند دکمه Action (که من عاشق آن شده ام)، یک آژیر اضطراری است. و میکروفون های اضافی برای افزایش کیفیت تماس.

همچنین قیمت رقابتی آن با ساعت‌های ورزشی دیگر که ساختار تیتانیومی و صفحه‌نمایش‌های OLED مشابه دارند، مانند Garmin Epix 2 999 دلاری دارد. باتری اپل واچ اولترا به اندازه‌ی آن‌ها دوام نمی‌آورد و به همان اندازه ویژگی‌های ناوبری ندارد. Epix 2. اما استفاده از آن ساده تر است، دارای ویژگی های قلبی مانند برنامه نوار قلب (ECG یا EKG)، اتصال سلولی و ادغام یکپارچه با آیفون.

اگر شما فردی هستید که خواهان یک ساعت هوشمند هیبریدی واقعی و ساعت ورزشی هستید، Ultra بهترین گزینه است.

CNBCسوفیا پیت گفت که بلندگوی بزرگتر اپل واچ اولترا قابل توجه است:

جدا از باتری بزرگتر، من واقعاً از بلندگوی بزرگتر Ultra قدردانی می کنم. طبق گفته اپل، این ساعت دارای دو بلندگو است که با هم کار می کنند، که صدای Ultra را 40 درصد بلندتر از سری 8 می کند.

من اغلب از ساعتم برای دریافت تماس های تلفنی استفاده می کنم، به خصوص زمانی که در حال آشپزی هستم. من می‌توانم تفاوت را هنگام استفاده از Ultra در مقایسه با سری 7 خود بشنوم. در حالی که این ویژگی واقعاً در شرایط شدید برای نوع فضای باز بلندتر است، من از آن برای استفاده منظم نیز استقبال می‌کنم.

بررسی های ویدئوییمنبع