بررسی هوم پاد – MacRumors

آستانهکریس ولش گفت که کیفیت صدا مشابه HomePod اصلی است:

اول، هوم پاد، مانند سیری در آیفون شما، قادر است چندین کاربر را شناسایی کند. درخواست‌های شخصی می‌توانند به آن اجازه دهند وقتی می‌پرسید، تقویم، یادداشت‌ها، یادآوری‌ها، پیام‌ها، یافتن من و موارد دیگر را مشاهده کند. به علاوه، هوم پاد می‌تواند به هر یک از اعضای خانواده شما (حداکثر شش نفر) پاسخ‌های منحصربه‌فرد خود را از برنامه‌های خاص آیفون بدهد. علاوه بر این، سیری می‌تواند اتوماسیون‌های مکرر خانه را بدون نیاز به برداشتن تلفن و کشیدن انگشت روی برنامه مناسب ایجاد کند.منبع

حتی با وجود میکروفون های کمتر برای دریافت صدای شما، هوم پاد جدید هیچ مشکلی در عملکرد خود متحمل نمی شود. مثل همیشه قادر است صدای شما را حتی در یک اتاق پر سر و صدا تشخیص دهد.

Engadgetبیلی استیل گفت که در حالی که سیری در زمان عرضه HomePod اصلی در سال 2018 چندین کاستی داشت، دستیار صوتی در طول سال ها بهبود یافته است. او همچنین گفت که دو میکروفون کمتر هوم پاد جدید در مقایسه با نمونه اصلی بر توانایی سیری در تشخیص صدای او تأثیری ندارد.

وقتی هوم پاد اصلی را در سال 2018 بررسی کردیم، یکی از بزرگترین مشکلات ما توانایی‌های محدود سیری بود. مطمئناً اسپیکر صدای خوبی داشت، اما عدم صیقل دادن به دستیار صوتی باعث شد که به نظر کار در حال پیشرفت به نظر برسد. اپل در طول پنج سال گذشته کارهای زیادی برای بهبود سیری انجام داده است، بنابراین بسیاری از این مشکلات با نسخه اصلی برطرف شده است.

هوم پاد 2 سفید و آبی بنفش نیمه شب
هوم پاد جدید با قیمت 299 دلار، طراحی تقریباً یکسانی با هوم پاد فول سایز دارد که اپل در مارس 2021 تولیدش را متوقف کرد، اما با دو تویتر کمتر و دو میکروفون کمتر. این اسپیکر همچنین به ووفر چهار اینچی با سرعت بالا، تراشه S7 برای صدای محاسباتی، تراشه U1 برای پخش موسیقی از آیفون و پشتیبانی از صدای فضایی با Dolby Atmos مجهز شده است.

بررسی های بیشتر را دنبال کنید. به طراوت ادامه دهید…

بررسی های ویدئویی و جعبه گشایی

پس از چندین روز گوش دادن به هوم پاد جدید (هم به صورت انفرادی و هم به صورت جفت استریو)، هنوز فکر می کنم امضای صدای آن به هوم پاد اصلی وفادار است. اگر از طرفداران آن اسپیکر بودید، از نسخه نسل دوم آن راضی خواهید بود. مطمئناً، هنگام مقایسه هر دو نسل در کنار هم با یک آهنگ، می توانید تفاوت های ظریفی را در نحوه رندر شدن موسیقی بشنوید. هوم پاد جدیدتر ممکن است تک نوازی گیتار را با تأکید کمی بیشتر از نسخه اصلی ارائه دهد. اما ویژگی های اصلی یکسان است.

هوم پاد جدید را می توان در فروشگاه آنلاین اپل با گزینه های رنگ سفید و نیمه شب پیش خرید کرد. در دسترس بودن در فروشگاه و تحویل به مشتریان از جمعه، 3 فوریه در ایالات متحده، استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، بریتانیا و 11 کشور و منطقه دیگر آغاز خواهد شد.

نظرات نوشته شده

نسل دوم هوم پاد اپل از این جمعه به دست مشتریان می رسد و در فروشگاه ها عرضه می شود. پیش از زمان، اولین بررسی‌ها درباره بلندگوی هوشمند توسط نشریات رسانه‌ای و کانال‌های یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است.

حسگر جدیدی در هوم پاد می‌تواند دما و رطوبت را در محیط‌های داخلی اندازه‌گیری کند و این ویژگی با به‌روزرسانی نرم‌افزاری اخیر در HomePod mini موجود نیز فعال شد. Sound Recognition همچنین با یک به روز رسانی نرم افزاری در بهار امسال به هوم پاد جدید ارائه خواهد شد که به بلندگو اجازه می دهد تا به هشدارهای دود و مونوکسید کربن گوش دهد و در صورت شناسایی صدا، یک اعلان برای آیفون کاربر ارسال کند.