بررسی مک مینی – MacRumors

بررسی های بیشتر را دنبال کنید. به طراوت ادامه دهید…

بررسی های ویدئویی و جعبه گشایی

ولش گفت افزایش عملکرد باعث می شود که Mac mini شایسته عنوان “Mac Studio Junior” باشد:

آستانهکریس ولش گفت: «کوچک‌ترین مک اپل هرگز جذاب‌تر از این نبوده است» و گفت که بهبود عملکرد ارائه شده توسط گزینه‌های تراشه‌های M2 و M2 Pro، Mac mini را به سازش خوبی بین iMac و Mac Studio گران‌تر تبدیل می‌کند.

ویژگی M2 Pro و Max


نتایج Geekbench هفته گذشته نشان داد که تراشه‌های M2 Pro و M2 Max تا حدود 20 درصد عملکرد سریع‌تر و تا حدود 30 درصد گرافیک سریع‌تر در مقایسه با تراشه‌های M1 Pro و M1 Max ارائه می‌دهند که مطابق با ادعاهای تبلیغ‌شده اپل است.

نظرات نوشته شده

تا کنون، این یک فریادگر مطلق بوده است که ارزش اسم «مک استودیو جوان» و سپس برخی را داشته است. در بنچمارک‌ها، امتیاز Cinebench تک هسته‌ای و چند هسته‌ای CPU از M1 Max MacBook Pro سال گذشته بهتر بود. و هسته‌های GPU اضافه‌شده نسبت به M2 استاندارد تفاوت قابل‌توجهی را هنگام صادرات فیلم 4K یا بازی ایجاد کردند. همانطور که معیار Shadow of the Tomb Raider ما نشان می دهد، این اسب بخار گرافیکی کاملاً در سطح تراشه های Max اپل نیست زیرا آنها حتی هسته های گرافیکی بیشتری برای ذخیره دارند. اما این یک گام بزرگ از آنچه که M2 Mini، MacBook Air و MacBook Pro 13 اینچی استاندارد قادر به انجام آن هستند، است.

ای کاش مینی های جدید مانند استودیوها دارای پورت هایی در جلو بودند. و قیمت هنوز برای نسخه M2 Pro در سطح بالایی قرار دارد. اگر به M2 Pro 12 هسته‌ای کاملاً فعال و 32 گیگابایت رم ارتقا دهید، مینی جدید 1999 دلار قیمت دارد، همان مبلغی که یک مک استودیو (عمدتاً قدرتمندتر) سطح پایه با همان مقدار حافظه و حافظه و پورت‌های بیشتر دارد. و اترنت 10 گیگابیتی.

اگر منتظر مک‌های بین‌المللی بوده‌اید که از iMac توانایی بیشتری دارد و نسبت به مک استودیو گزاف کمتری دارد، دیگر دنبال این نباشید. مک مینی جدید هنوز کوچک است و از آن نوع کامپیوتری نیست که توجه را روی میز شما جلب کند، اما هرگز قدرتمندتر از این نبوده است.

مدل‌های جدید مک مینی اپل از سه‌شنبه به دست مشتریان می‌رسند و در فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند. پیش از زمان، اولین بررسی های رایانه رومیزی توسط نشریات رسانه ای منتخب و کانال های یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است.منبع

مک مینی جدید را هم اکنون می توان در فروشگاه اینترنتی اپل پیش خرید کرد، مدل M2 با قیمت کمتر از 599 دلار و مدل M2 Pro از 1299 دلار شروع می شود.

معیارها

ویژگی صفحه نمایش مک مینی m2
مک مینی جدید با گزینه های جدید تراشه M2 و M2 Pro در دسترس است. هیچ تغییر عمده ای در طراحی وجود ندارد، اما نسخه M2 Pro مک مینی به چهار پورت Thunderbolt 4 و یک پورت HDMI 2.1 در مقایسه با دو پورت Thunderbolt 4 و HDMI 2.0 در مدل M2 مجهز شده است. از دیگر مشخصات ارتقا یافته می توان به Wi-Fi 6E و Bluetooth 5.3 اشاره کرد.

Ars Technicaاندرو کانینگهام آرزو می کرد که ای کاش مک مینی جدید مانند مک استودیو پورت هایی در جلوی کامپیوتر داشت و گفت که قیمت گذاری برای پیکربندی های رده بالاتر می تواند با یک مک استودیو سطح پایه برابر باشد.