بررسی مک بوک پرو – MacRumors

CNETLori Grunin با Wi-Fi 6E به سرعت بی سیم سریع تری دست یافت:

M1 Max، علیرغم داشتن قدرت خام کمتری نسبت به جانشین خود، برای خریدارانی که سعی در به حداکثر رساندن قدرت CPU خود در سال 2021 دارند، انتخاب واضحی بود. از اینتل و AMD در سال 2023. چیزی که ما انتظار نداریم این گزینه ها، با هر ظرفیتی داشته باشند، عمر باتری است. اینجاست که M1 Max قهرمان غیرقابل انکار است. و این محاسباتی است که از سال 2021 بدون تغییر باقی می ماند: مک بوک پرو 16 بهترین ترکیبی از عملکرد و کارایی است که می توانید بدست آورید. به همین دلیل است که M2 Max، علیرغم اینکه قدرتمندتر از M1 Max است، ممکن است امسال تعداد کمتری از «کاربران قدرتمند» را هدف قرار دهد.

من به طور کلی عملکرد قابل اطمینان تری از 6E نسبت به 6 دارم، حداقل در محیط خود. به عنوان مثال، یک اجرای معمولی Speedtest یک بارگیری ثابت با سرعت 483 مگابیت در ثانیه در 6E اما به طور متوسط ​​392 مگابیت در ثانیه در 6 (برای سرویس 400 مگابیت در ثانیه) ارائه کرد. دومی از بالاتر شروع کرد، اما تا حدودی نیز سقوط کرد.

با این حال، اگر به این میزان عملکرد نیاز ندارید، نباید این مقدار پول خرج کنید، و بیایید واقعی باشیم: بیشتر مردم نیازی به این کار ندارند. مک بوک ایر یا یکی از معدود اولترابوک های ویندوزی قوی مانند Dell XPS 13 به همان اندازه نیازهای بسیاری از مردم را برآورده می کند و با هزینه بسیار کمتر – به علاوه قابلیت حمل و نقل بیشتری را ارائه می دهد.

نظرات نوشته شده بیشتر

بررسی های ویدئویی و جعبه گشایی

در هر دو مسیر، عملکرد سریع و سطح بالایی از پاسخگویی را با هر برنامه ای خواهید دید. هنگامی که زمان صدور یک ویدیوی HD، 4K یا حتی 8K فرا می رسد، متوجه خواهید شد که برنامه برای رندر کردن چیزی برای پخش نیازی به انتظار ندارد و زمان صادرات به طور چشمگیری کاهش می یابد. همین امر برای پیش‌نمایش زنده یک برنامه در XCode، انیمیشن‌های سه بعدی، ویرایش‌های دسته‌ای عکس یا صادرات تصویر نیز صدق می‌کند.

خیابانجیکوب کرول گفت که مک‌بوک پرو جدید برای کارهای پرفورمنس مانند صادرات ویدیوی 4K یا 8K نیروگاهی است.

Ars Technicaساموئل آکسون گفت که مدل‌های جدید مک بوک پرو برای اکثر مشتریان بیش از حد است و مک بوک ایر را توصیه کرد:

ویژگی Apple MacBook Pro M2 سبز آبی
مک‌بوک پروهای جدید با استفاده از جدیدترین تراشه‌های M2 Pro و M2 Max اپل، تا 20 درصد عملکرد سریع‌تر و تا 30 درصد گرافیک سریع‌تر ارائه می‌دهند. لپ‌تاپ‌ها را می‌توان با حداکثر 96 گیگابایت رم پیکربندی کرد، در حالی که قبلاً حداکثر 64 گیگابایت بود. از دیگر پیشرفت‌ها می‌توان به Wi-Fi 6E، یک پورت HDMI 2.1 ارتقا یافته با پشتیبانی از نمایشگر خارجی 8K و یک ساعت عمر باتری بیشتر نسبت به نسل قبلی اشاره کرد.

مک‌بوک پروهای جدید طراحی مشابه مدل‌های قبلی عرضه شده در اکتبر 2021 دارند. لپ‌تاپ‌ها را می‌توان در فروشگاه آنلاین اپل پیش‌سفارش کرد و قیمت آن از 1999 دلار برای مدل 14 اینچی و از 2499 دلار برای مدل 16 اینچی آغاز می‌شود.

معیارها

آستانهمونیکا چین گفت که مک بوک پرو 16 اینچی همچنان “بهترین ترکیب عملکرد و کارایی” را در یک لپ تاپ رده بالا ارائه می کند.

و این مشکلی ندارد زیرا مک بوک پرو 2021 عالی بود. نسخه 2023 همان است اما کمی بهتر است. عملکرد و کارایی M2 Pro و M2 Max آن‌ها را برای بسیاری از مردم دستگاه‌های جذابی کرده است.

جیسون اسنل معیارهای دیگری را در خود به اشتراک گذاشت شش رنگ مرور:منبع

معیارهای شش رنگ

نظرات نوشته شده

مدل‌های جدید مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی از سه‌شنبه به دست مشتریان می‌رسند و در فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند. پیش از زمان، اولین بررسی ها از لپ تاپ ها توسط نشریات رسانه ای و کانال های یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است.

مک بوک پرو قبلی در طول آزمایش ما 12 ساعت و 36 دقیقه دوام آورد، اما مدل جدید آن را به 15 ساعت و 10 دقیقه رساند. این یک گام سالم است، به خصوص اگر در یک پرواز طولانی بدون هیچ خروجی کاری گیر افتاده باشید. اپل می گوید که مک بوک پروهای جدید می توانند تا 22 ساعت عمر باتری داشته باشند، اما توجه داشته باشید که این رقم فقط به مدل 16 اینچی مربوط می شود.

EngadgetDevindra Hardawar گفت که مک بوک پرو 14 اینچی جدید در مقایسه با نسل قبلی، تقریباً سه ساعت عمر باتری بیشتری را ارائه می دهد:

ویژگی M2 Pro و Max


نتایج Geekbench هفته گذشته نشان داد که تراشه‌های M2 Pro و M2 Max تا حدود 20 درصد عملکرد سریع‌تر و تا حدود 30 درصد گرافیک سریع‌تر در مقایسه با تراشه‌های M1 Pro و M1 Max ارائه می‌دهند که مطابق با ادعاهای تبلیغ‌شده اپل است.

اگر این بررسی کوتاه به نظر می رسد، به این دلیل است که چیز زیادی برای صحبت در مورد آن وجود ندارد. این در اصل MacBook Pro 2021 است اما در برخی از کارها 20 تا 30 درصد سریعتر است و با چند گزینه اتصال ارتقا یافته است تا با آنچه از یک لپ تاپ گران قیمت مانند این انتظار می رود مطابقت داشته باشد.