در هر یک از تصاویر خود در Photos (یا تصاویری از سافاری یا مکان دیگری)، می‌توانید به مدت طولانی روی موضوع عکس فشار دهید تا آن را برجسته کنید و یک رابط گزینه‌ها ظاهر شود.

استیکرهایی که ایجاد کرده‌اید را می‌توان از طریق رابط استیکر در برنامه پیام‌ها استفاده کرد که با ضربه زدن روی دکمه «+» و سپس «استیکرها» قابل دسترسی است. می‌توانید استیکرها را به‌عنوان تصاویر تکی درج کنید یا آن‌ها را به پیام‌ها و عکس‌ها اضافه کنید، به این ترتیب استیکرها از زمان معرفی این ویژگی کار می‌کنند.

پیام های استیکر ios 17


با انتخاب گزینه “افزودن استیکر” موضوع انتخاب شده به رابط استیکر منتقل می شود. از آنجا می توانید یک افکت اضافه کنید یا آن را حذف کنید. افکت‌ها شامل اضافه کردن طرح کلی برچسب سفید، جلوه برچسب “پف کرده”، جلوه پر زرق و برق و موارد دیگر است. سوژه‌هایی که از Live Photos استخراج می‌شوند، امکان انیمیشن‌سازی را دارند.

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …