امروز روز عرضه رسمی نسل دوم هوم پاد است که در ژانویه معرفی شد، و ما یکی را برای مقایسه آن با هوم پاد اصلی که اپل در سال 2021 متوقف کرد انتخاب کردیم.

از نظر طراحی، نسل دوم هوم پاد بسیار شبیه مدل نسل اول است و از همان طراحی گرد و پارچه مشبک آکوستیک برخوردار است. این کمی کوتاهتر است و تغییر خارجی اصلی تعویض به یک صفحه نمایش لمسی لبه به لبه جدید است.

نمایشگر تفاوت زیبایی شناسی قابل توجهی ایجاد می کند زیرا احساس می کند بیشتر با اسپیکر یکپارچه شده است، اما عملکرد کلی مشابه نمایشگر روی هوم پاد اصلی دارد. با درخواست‌های Siri روشن می‌شود و تغییر می‌کند و می‌توان از حرکات ضربه‌ای مختلف برای پخش/مکث، تنظیم صدا و تعویض آهنگ‌ها استفاده کرد.

با تراشه S7 (که یک SoC اپل واچ است)، سیری در مدل جدید هوم پاد سریع‌تر فعال می‌شود، اما احتمالاً از نظر عملکرد تفاوت چندانی متوجه نخواهید شد. در مورد کیفیت صدا، با وجود اینکه اپل تعداد توییترها را کاهش داده است، به طرز قابل توجهی شبیه به هوم پاد اصلی است. پنج توییتر تشکیل دهنده پرتو در داخل وجود دارد که از هفت توییتر کمتر است، و همچنین به جای شش میکروفون، فقط چهار میکروفون وجود دارد. با وجود این، به نظر می رسد هوم پاد جدید به همان سرعت به دستورات سیری پاسخ می دهد.

اپل می گوید که هوم پاد را پس از توقف مدل اول بازسازی کرده است، زیرا علاقه مشتریان به «آکوستیک بلندگوی بزرگتر» را جلب کرده است و تیم هوم پاد شکل و فرم اصلی را دوست دارد.

برای کسانی که می خواهند چیزی بهتر از HomePod mini را داشته باشند، نسل دوم هوم پاد ارزش خرید دارد و اپل آن را 299 دلار قیمت گذاری کرده است، همان قیمتی که هوم پاد قبلی قبل از توقف تولید داشت.

داستان های محبوب

گزارش نکات برجسته خطر استفاده از AirTag برای سگ ردیاب

AirTags ممکن است راهی مناسب برای ردیابی سگ هایی باشد که ممکن است از بند خارج شوند یا گم شوند، اما همانطور که در گزارشی از وال استریت ژورنال بیان شده است، خطرات مرتبط با این عمل وجود دارد. با قطر 1.26 اینچ، AirTag ها می توانند به راحتی روی قلاده سگ قرار بگیرند، اما این اندازه همچنین باعث می شود که دستگاه های ردیاب به اندازه کافی کوچک باشند تا بتوانند آن را ببلعند، حداقل برای یک سگ با جثه متوسط ​​تا بزرگ، و …

پنج ویژگی جدید iOS که اواخر امسال به آیفون شما می‌آیند

اپل قبلاً چندین ویژگی iOS آینده را اعلام کرده بود که انتظار می‌رود امسال به آیفون اضافه شوند. برخی از ویژگی ها را می توان با iOS 16.4 معرفی کرد، که به زودی وارد آزمایش بتا می شود، در حالی که برخی دیگر در اواخر سال ارائه می شوند. در زیر، ما پنج ویژگی جدید iOS را که انتظار می‌رود در سال 2023 راه‌اندازی شوند، مرور کرده‌ایم، مانند گزینه تامین مالی Apple Pay Later برای خرید…

دستگاه سیلیکونی اپل بزرگ بعدی ممکن است مک یا آیپد نباشد

بر اساس گزارش های اخیر، دستگاه بعدی اپل با تراشه سیلیکونی اپل ممکن است مک یا آی پد نباشد، بلکه یک صفحه نمایش خارجی پیشرفته است. انتظار می‌رود این نمایشگر که در سال جاری وارد بازار می‌شود، چیزی بین نمایشگر استودیویی 1599 دلاری و نمایشگر Pro Display XDR با دلار 4999 دلاری باشد – اما اطلاعات دقیق‌تری درباره موقعیت و قیمت دستگاه هنوز مشخص نیست. در حالی که …

اپل تجربه جدید CarPlay را در اواخر امسال با این 5 ویژگی عرضه می کند

در ژوئن 2022، اپل نسل بعدی CarPlay را پیش‌نمایش کرد و نوید یکپارچگی عمیق‌تر با عملکردهای خودرو مانند A/C و رادیو FM، پشتیبانی از نمایشگرهای متعدد در داشبورد، گزینه‌های شخصی‌سازی و موارد دیگر را داد. اپل می گوید اولین وسایل نقلیه با پشتیبانی از تجربه نسل بعدی CarPlay در اواخر سال 2023 با خودروسازان متعهد از جمله آکورا، آئودی و … معرفی خواهند شد.

هوم پاد جدید هنوز هم می تواند برخی از سطوح چوبی را لکه دار کند

هنگامی که هوم پاد اصلی در سال 2018 راه اندازی شد، مشخص شد که این اسپیکر می تواند حلقه های سفیدی را روی برخی از سطوح چوبی به جا بگذارد. اکنون، مارکز براونلی، یوتیوب‌بر معروف تأیید کرده است که این مشکل با هوم پاد جدید تا حدی کمتر وجود دارد. او در یک آزمایش کنار هم نشان داد که هوم پاد نسل دوم سفید یک حلقه سفید رنگ بر روی سطح چوبی که اسپیکر را روی آن قرار داده بود، باقی گذاشته است.

اپل توضیح می دهد که چرا HomePod دوباره عرضه شد، محدودیت Wi-Fi 4 و موارد دیگر

متیو کاستلو، معاون مهندسی سخت‌افزار اپل و آلیس چان، کارمند بازاریابی محصول، اخیراً در مصاحبه‌های گسترده درباره این اسپیکر هوشمند، با مجله مردان و TechCrunch درباره هوم پاد جدید نسل دوم صحبت کردند. اپل در مارس 2021 پس از گزارش‌های متعدد نشان داد که فروش این اسپیکر کم‌رنگ بوده، هوم پاد اصلی را متوقف کرد، اما چان به Men’s …