مدل‌های جدید مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی با جدیدترین تراشه‌های M2 Pro و ‌M2‌ Max در فروشگاه‌های خرده‌فروشی اپل موجود است و در حال حاضر در دست مشتریان است و ما یکی از دستگاه‌های جدید M2‌ Max را برای پاسخگویی به همه موارد انتخاب کردیم. سوالات MacRumors خوانندگانی که قصد خرید دارند.

دیروز پرسیدیم MacRumors طرفداران در توییتر آنچه آنها می‌خواستند در مورد ماشین‌های جدید M2 Pro و ‌M2 Max MacBook Pro بدانند، و ما انواع سؤالات را در مورد اینکه آیا ارزش ارتقا دارد، نحوه عملکرد SSD، بهترین انتخاب‌های RAM بر اساس نیازهای استفاده، چقدر داغ است، داشتیم. اجرا می شود، و بیشتر.

داستان های محبوب

اپل iOS 16.3 را با کلیدهای امنیتی برای Apple ID، پشتیبانی جدید HomePod، رفع اشکال و موارد دیگر منتشر کرد.

انتظار می رود نسل بعدی آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس اپل طبق معمول در ماه سپتامبر معرفی شوند. در حال حاضر، شایعات حاکی از آن است که این دستگاه ها حداقل هفت ویژگی انحصاری خواهند داشت که در آیفون 15 و آیفون 15 پلاس استاندارد موجود نیستند. مروری بر هفت ویژگی که شایعه شده در انحصار مدل های آیفون 15 پرو هستند: تراشه A17: مدل های آیفون 15 پرو به A17 مجهز خواهند شد…

اپل watchOS 9.3 را با واچ فیس جدید و رفع اشکال منتشر کرد

MacRumors فیلمبردار دن به تمام این سوالات و موارد دیگر در ویدیوی بالا پاسخ می دهد، پس حتما آن را تماشا کنید. سوال دیگری دارید که ما به آن توجه نکردیم؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

در حالی که مک مینی جدید با تراشه M2 قیمت پایه 599 دلاری پایین تری دارد، مدل پایه با حافظه 256 گیگابایتی در مقایسه با مدل نسل قبلی با تراشه M1 و حافظه 256 گیگابایتی، سرعت خواندن و نوشتن SSD پایین تری دارد. حذف مک مینی جدید که توسط کانال یوتیوب براندون گیکابیت به اشتراک گذاشته شده است نشان می دهد که مدل 256 گیگابایتی تنها به یک تراشه ذخیره سازی 256 گیگابایتی مجهز است، در حالی که …