بایگانی‌های دیوار کاذب سقف کاذب سقف کاذب pvc کناف سقف

در ادامه این مطلب از ساختمانچی با ما همراه باشید تا با ویژگی ها، مزایا و کاربرد آن بیش تر آشنا شوید. از همه مهم تر اینکه صفحات کناف محدودیت ندارند و می توان هر طرحی را با آن ها اجرا کرد. قابلیت مهم دیگر، رنگ پذیری آن است به صورتی که شما می توانید رنگ دلخواه خود را بر روی سقف کناف پیاده کنید.

این مشکلات شامل خرابی سقف در طول زمان و مشکلات مالی با پیمانکار می‌باشد. کناف سقف را در اتاق نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب ها، حمام و سرویس بهداشتی می توان بکار برد. به دلیل اهمیت زیبایی بر کاربری از کناف سقف یکپارچه استفاده می شود که نصب سریع و راحتی هم دارد. در حمام و سرویس بهداشتی استفاده از پانل های مقاوم در برابر آب و در دیگر اتاق ها از پانل های مقاوم در برابر رطوبت و حریق استفاده می شود. اگر مشتری درخواست عایق صدا هم داشته باشد زیر پانل ها از عایق صدا هم استفاده می شود. چون فضای پذیرایی را تحت تاثیر خود قرار می دهند و باقی دکوراسیون شما به چشم نمی آید.

کناف سقف و دیوار کناف

فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی است . مطالب وب سایت ، حاصل تلاش نویسندگان و مترجمان خانه طرح است. ما حامی همایش های ملی و بین المللی در جهت رشد و توسعه علمی کشور هستیم. همچنین خدمات تخصصی را در زمینه طراحی ارائه می دهیم که این خدمات در هرکجا که باشید قابل دسترس است. فرم درخواست خدمات را پر کنید و از 5 دقیقه مشاوره رایگان استفاده نمایید.

مجموعه ۲۵ مدل کناف سقف جدید و مدرن

هر کدام را با توجه به طرحی که انتخاب می گردد، اجرا می نمایند. طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین عوامل در زیباسازی فضای داخلی است. از این رو سازه کناف سقفی یک عنصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی است که مصالح اصلی را می پوشاند. برای طراحی و تزیین سقف پذیرایی، یکی از مسائل مهمی که باید در نظر گرفت؛ لذت بردن از آن طی سالیان بعد است. در این مواقع باید طرحی را انتخاب کرد که یک یا چند سال بعد، که به صورت مداوم در معرض دید اعضای خانواده است، خسته کننده و شلوغ به نظر نیاید و همچنان زیبایی و جذابیت خود را داشته باشد. به همین دلیل بهترین انتخاب برای سقف کناف پذیرایی، مدل هایی ساده تر است.

بله، در سقف‌هایی که ارتفاع بلند دارد مانند سقف شیروانی از زیرسازی تیپ A ‌و زیرسازی حمال خور با آویز بلند استفاده می‌شود به همین دلیل قیمت نصب ۰/۲۰ درصد بالاتر است . برای ایجاد محیطی دلنشین و زیبا می‌توانید بر روی تیم حرفه‌ای،خلاق و متبحر کیان دکور حساب کنید. برای آشنایی با هزینه های جانبی نصب کناف به جدول زیر توجه نمایید.

  • سازه F کناف باید به وسیله پروفیل U از سقف اصلی و با اتصال مستقیم پروفیل U به سقف کاملاً مهار شود و آویزگیری با سیم آرماتور بندی مجاز نیست.
  • در اینجا چند ایده الهام بخش سقف کاذب حمام برای شما آورده شده است.
  • اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.
  • در این موقع است که اهمیت ایجاد سقف کاذب یا دیوارهای کاذب به خوبی حس میشود و آن قیمت مقرون‌ به ‌صرفه آن است.
  • استفاده از کناف آشپزخانه در سبک های مدرن و کلاسیک بسیار کارآمد بوده و نتیجه خوبی در پی خواهد داشت.

دراین قسمت ایده ها و طرح های زیبایی از طراحی سقف را مشاهده می کنید . مدل کناف سقف منزل ایرانی که از هالوژن های متعدد به شکل ستاره مانند استفاده کرده است. از جمله طراحی هایی که می توان از سقف در آن استفاده کرد، سرویس بهداشتی می باشد. از سقف در قسمت هایی که از آن استفاده می شود، گزینه ای بسیار مناسب برای انتخاب اجرای کناف سقف می باشد. این سقف‌ها از سقف‌های معمولی قرار دارند و از این رو می‌توانند لوله‌های کاری انجام شده در سقف را بپوشانند. سقف‌های کناف بسیار سبک هستند و به‌ همین دلیل به سقف و بنا فشاری وارد نمی‌کنند.

در صورتیکه طراحی کناف سقف مد نظر شما باشد متناسب با طراحی داخلی قیمت تعیین میشود. اما در صورتیکه طراحی دکور کناف مد نظر باشد معمولاً بصورت رایگان انجام خواهد شد و در صورت اجرای کنافکاری هزینه ای بابت طراحی گرفته نخواهد شد. شرکت کناف علاوه بر سقف کاذب تولیدات بر پایه گچ دیگری هم دارد که کناف دیوار از مشهور ترین آنهاست. کناف دیوار همان ساختار پانل گچی کناف را دارد و به عنوان دیوار جدا کننده فضای داخلی سازه استفاده می شود. نازک کاری دیوارها در سازه های جدید، بازسازی و بهسازی ساختمان های قدیمی، عایق کاری صوتی و حرارتی دیوارهای خارجی سازه برخی از کاربرد های کناف دیوار است. سقف کاذب کناف مشبک اما از شبکه سازه های سپری تی شکل و تایل های گچی ساخته می شود.

بایگانی‌های دیوار کاذب سقف کاذب سقف کاذب pvc کناف سقف

برای اجرای سقف کاذب با پانل های گچی نیاز به زیرسازی با استفاده از پروفیل های کناف داریم. در حالت تیپ B که مناسب فضاهای کمتر از ۱۰ متر میباشد پروفیل های F47 فقط در یک جهت نصب میشوند و سپس پانل به آن پیچ میشود. سقف های کاذب روشی نوین برای پوشاندن عیوب سقف اصلی، تغییر دکوراسیون ، نورپردازی های لوکس و … است که امروزه متریال های زیادی برای اجرای ان وجود دارد. سرویس های بهداشتی به دلیل برخی از ویژگی ها با بقیه فضاهای خانه متفاوت است. اغلب هیچ منبع نور طبیعی ندارد، بنابراین هنگام انتخاب یک سیستم نور مصنوعی نیاز به رویکرد دقیق تری دارد.

بسیاری از مخاطبین سقف کاذب، جنس خام را با مشاوره های قبلی و راهنمایی های دریافت شده، مستقیما از بازار تهیه کرده و میتوانند از خدمات نصب تیم های مجرب ما بصورت مجزا بهره مند شوند. با توجه به نوع کاربری و جنس سقف، قیمت گذاری می شوند.سازه استیل نیز به مترطول محاسبه و قیمت گذاری می شود. گروه طراحی و دکوراسیون “سمیران” با داشتن کارشناسان طراحی ، مشاوره و تیم های فنی نصب مجرب و کاردیده آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد. سقف کاذب / دیوار کاذب به خوبی فضا را ضد صداهای مزاحم (آکوستیک کردن) میکند. عمر و زیبایی این سازه ها معمولا بین ۷-۹ سال در نظر گرفته میشود و بعد از آن نیاز به تغییرات دارند. در برخی شرکتها و منازل پس از گذشت چند سال ، سلیقه ها برای ایجاد فضایی جدیدتر ایجاب میکند که طراحی سقف تغییر نماید.