باگ macOS Ventura اعلان‌های دائمی «اقلام پس‌زمینه اضافه شده» را هنگام ورود به سیستم می‌دهد، در اینجا یک رفع احتمالی وجود دارد

بررسی شکایات در Reddit، توییتر، بحث‌های انجمن پشتیبانی اپل و انجمن‌های مختلف دیگر ویژه برنامه‌ها، فرآیندهای برنامه مانند Google Updater، Adobe CC Helper، و Dropbox مکرراً به عنوان مقصر ذکر می‌شوند، اما به نظر می‌رسد که بیشتر به این موارد ارجاع داده می‌شوند زیرا برنامه‌های محبوبی با فرآیندهای پس‌زمینه هستند. . تقریباً هر فرآیند پس‌زمینه شخص ثالث را می‌توان در اعلان‌های دائمی موارد ورود به سیستم ارجاع داد.

آیا شما تحت تأثیر باگ اعلان‌های ورود به سیستم قرار گرفته‌اید؟ اگر چنین است، آیا راه حلی پیدا کرده اید که برای شما مفید باشد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.منبع

عجیب است که هیچ گزینه ای برای ورود وجود ندارد تنظیمات سیستم -> عمومی -> موارد ورود برای حذف موارد پس زمینه اضافه شده به macOS توسط برنامه های نصب شده. کاربران فقط می توانند موارد فهرست شده را با تغییر سوئیچ ها غیرفعال کنند. با این حال به نظر می رسد انجام این کار تأثیری بر اعلان ها ندارد و در برخی موارد می تواند باعث ظاهر شدن بیشتر شود.

این کار را هنگام به روز رسانی از 13.0 به 13.1 انجام داد چرا — ︎ ︎ ︎ ︎ (@Quinten0508) 8 نوامبر 2022

در همه موارد به جز موارد کمی، حذف یا حذف برنامه‌های مرتبط مشکل را برطرف نمی‌کند و اگر اعلان‌ها متعاقباً ناپدید شوند، نصب مجدد برنامه معمولاً آنها را برمی‌گرداند. برخی از کاربران حتی مک خود را پاک کرده اند و macOS Ventura را مجدداً نصب کرده اند تا باگ را برطرف کنند، اما پس از آن در نصب برنامه های مرتبط تردید دارند.

بر اساس گزارش‌ها، این باگ از نسخه‌های بتای اولیه macOS Ventura‌ وجود داشته است، اما موارد مکرر در مک‌های دارای macOS 13.1 و بالاتر گزارش شده است. اپل ظاهرا از این مشکل آگاه است، اما اظهار نظری نکرده است.