این پنج ویژگی iOS در اواخر سال 2023 به آیفون شما می آیند

نسل بعدی کارپلی چند نمایشگر


در WWDC 2022، اپل پیش نمایش نسل بعدی پلتفرم نرم افزاری مبتنی بر آیفون CarPlay خود را ارائه کرد که از نمایشگرهای متعدد، ویجت ها و ادغام با عملکردهای خودرو مانند دسته ابزار، کنترل های آب و هوا و رادیو FM پشتیبانی می کند.

پس از راه‌اندازی حساب، تمام روزانه نقدی دریافتی از آن نقطه به بعد به‌طور خودکار به آن واریز می‌شود و شروع به کسب سود می‌کند، مگر اینکه کاربر تصمیم بگیرد که روزانه نقدی را به موجودی Apple Cash خود اضافه کند. اپل کارت برای خریدهای انجام شده با Apple Pay 2 تا 3٪ نقدی روزانه و 1٪ برای خریدهای انجام شده با کارت فیزیکی ارائه می دهد.

اپل قبلاً چندین ویژگی iOS آینده را اعلام کرده بود که انتظار می‌رود امسال به آیفون اضافه شوند. برخی از ویژگی ها را می توان با iOS 16.4 معرفی کرد، که به زودی وارد آزمایش بتا می شود، در حالی که برخی دیگر در اواخر سال ارائه می شوند.

ویژگی سبز سریع Apple Pay Later


در ژوئن گذشته در WWDC 2022 اعلام شد، Apple Pay Later یک ویژگی مالی است که به مشتریان واجد شرایط در ایالات متحده اجازه می‌دهد خرید را به چهار پرداخت مساوی طی شش هفته تقسیم کنند، بدون بهره یا کارمزدی برای پرداخت. این ویژگی در اپلیکیشن Wallet تعبیه شده و برای خرید آنلاین و در اپلیکیشن‌های آیفون و آیپد در دسترس خواهد بود.

بنر آبی نماد سافاری


اپل گفت که iOS 16 و iPadOS 16 در برخی مواقع در سال 2023 پشتیبانی انتخابی برای اعلان‌های فشار مبتنی بر وب را اضافه می‌کنند. این ویژگی به کاربران آیفون و آی‌پد این امکان را می‌دهد تا اعلان‌ها را از وب‌سایت‌ها از طریق سافاری دریافت کنند، درست مانند اعلان‌های ارسال شده از برنامه‌ها.

Apple Pay Later

ویژگی عمومی iOS 16 زرد
در زیر، پنج ویژگی جدید iOS را که انتظار می‌رود در سال 2023 راه‌اندازی شوند، مرور کرده‌ایم، مانند گزینه تامین مالی Apple Pay Later برای خریدها و حساب پس‌انداز Apple Card که امکان کسب سود در Daily Cash را فراهم می‌کند.

اطلاعیه های فشار وب

اپل می‌گوید این ویژگی در یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری آینده برای متقاضیان واجد شرایط در ایالات متحده ارائه می‌شود و اشاره کرد که ممکن است در همه ایالت‌ها در دسترس نباشد. سال گذشته، بلومبرگمارک گورمن گفت که این ویژگی ممکن است با iOS 16.4 راه اندازی شود.

تأیید کلید تماس با iMessage

حساب پس‌انداز در یادداشت‌های انتشار نسخه iOS 16.1 در ماه اکتبر ذکر شده بود، و گلدمن ساکس قرارداد مشتری Apple Card خود را برای این ویژگی در ماه دسامبر به‌روزرسانی کرد، اما هنوز راه‌اندازی نشده است.

CarPlay نسل بعدی

اپل می گوید اولین خودروهایی با پشتیبانی از نسل بعدی تجربه CarPlay در اواخر سال 2023 با خودروسازان متعهد از جمله آکورا، آئودی، فورد، هوندا، جگوار، لندرور، مرسدس بنز، نیسان، پورشه، ولوو و دیگران معرفی خواهند شد. . اپل قصد دارد در اواخر سال جاری جزئیات بیشتری در مورد نسل بعدی CarPlay به اشتراک بگذارد.منبع

حساب پس انداز کارت اپل JPG


در اکتبر 2022، اپل اعلام کرد که کاربران اپل کارت به زودی می توانند یک حساب پس انداز جدید از گلدمن ساکس باز کنند و نقدینگی روزانه خود را به طور خودکار به آن واریز کنند، بدون کارمزد، بدون حداقل سپرده و بدون حداقل موجودی. الزامات. این حساب از طریق برنامه Wallet در آیفون مدیریت می شود.

تأیید کلید تماس iMessage به کاربرانی که با «تهدیدات دیجیتالی فوق‌العاده» مواجه هستند، مانند روزنامه‌نگاران، فعالان حقوق بشر و مقامات دولتی این امکان را می‌دهد تا بررسی کنند که فقط با افرادی که قصد دارند پیام ارسال می‌کنند. در مکالمات بین کاربرانی که تأیید کلید تماس iMessage را فعال کرده‌اند، در صورتی که یک مهاجم تحت حمایت دولت یا سایر عوامل مخرب موفق شود سرورهای ابری را نقض کند و دستگاه خود را برای استراق سمع مکالمه وارد کند، به کاربران هشدار داده می‌شود.

به عنوان یک لایه امنیتی اضافی، کاربران تأیید کلید تماس iMessage می‌توانند یک کد تأیید تماس را شخصاً، در FaceTime یا از طریق تماس ایمن دیگری مقایسه کنند تا تأیید کنند که فقط با افرادی که قصد دارند در ارتباط هستند.

حساب پس انداز اپل کارت

امنیت پیشرفته اپل ویژگی صفحه تأیید کلید تماس با iMessage


در دسامبر 2022، اپل یک ویژگی امنیتی جدید iMessage Contact Key Verification را پیش‌نمایش کرد و گفت که در سال 2023 به صورت جهانی راه اندازی خواهد شد.