ایلان ماسک برچسب “رسمی” را برای حساب‌های توییتر تایید شده از قبل تایید کرده است، می‌گوید چک آبی “تراز کننده بزرگ” خواهد بود [Updated]

ماسک در توییت دیگری اضافه کرد: چک آبی یک تسطیح عالی خواهد بود. چک مارک سفید روی پس‌زمینه آبی به‌طور سنتی برای حساب‌های با مشخصات بالاتر ارائه می‌شد که مراحل تأیید را طی می‌کردند، اما با تصاحب توییتر توسط ماسک، این نشان برای همه مشترکین آبی توییتر که ۷.۹۹ دلار در ماه برای اشتراک توییتر آبی پرداخت می‌کنند، ارائه می‌شود.

هنگامی که علامت چک برای هر مشترک توییتر که پرداخت می کند در دسترس قرار می گیرد، دیگر هیچ نوع سیستم تأیید هویت در توییتر وجود نخواهد داشت، که برخی از کاربران در مورد آن ابراز نگرانی کرده اند.

ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر امروز گفت: توییتر با برچسب “رسمی” که برای شناسایی شرکت‌ها، رسانه‌های بزرگ، شخصیت‌های عمومی و سایر افرادی که در خطر جعل هویت در شبکه اجتماعی هستند، استفاده نمی‌شود.

مشخص نیست که آیا توییتر روش دیگری را برای تمایز بین انواع حساب‌ها و ارائه تأیید هویت اجرا خواهد کرد یا خیر، اما به نظر می‌رسد که ماسک چنین قابلیتی را اجازه نمی‌دهد. ماسک گفته است که هر گونه توئیتر با “جعل هویت” بدون برچسب تقلید آمیز واضح “به طور دائم به حالت تعلیق در خواهد آمد”، اقدامی که او پس از تغییر نام کاربران تایید شده به ایلان ماسک انجام داد.

به روز رسانی: کرافورد اکنون ادعا می‌کند که برچسب رسمی هنوز به عنوان بخشی از راه‌اندازی Twitter Blue منتشر می‌شود، اما توییتر در ابتدا بر روی نهادهای دولتی و تجاری تمرکز می‌کند. او می‌گوید منظور ماسک این است که توییتر بر روی ارائه آن تمرکز نمی‌کند. برچسب رسمی” به اشخاص منظور ماسک واقعاً همین است.منبع

استر کرافورد، مدیر محصول توییتر، همین دیروز سیستم دو نشان را توضیح داد و توضیح داد که توییتر یک برچسب “رسمی” را برای انتخاب حساب ها اضافه می کند. حساب‌های دولتی، شرکت‌های تجاری، شرکای تجاری، رسانه‌های بزرگ، ناشران و برخی از شخصیت‌های عمومی قرار بود با برچسب «رسمی» که اکنون از بین رفته است، ارائه شوند.

توییتر
تنها چند ساعت پس از اینکه توییتر شروع به انتشار تیک «رسمی» کرد که در کنار نشان تأیید استاندارد سفید و آبی برای برخی حساب‌ها ارائه شده بود، ماسک گفت که این ویژگی را «کشته است».