ایدههای جالب برای داشتن فضای بیشتر در خانههای کوچک ایرانی

در نتیجه حتما از افراد باتجربه و یا متخصصان طراحی دکواسیون داخلی طراحی نمای داخلی ساختمان مسکونی بهره ببرید. ما هر کدام از آن ها متناسب با سلیقه کارفرما انتخاب شده و در نهایت یک مجموعه منسجم را به وجود آورده اند. هزینه بازسازی و نوسازی برای هر ساختمان و فضایی متفاوت است و بستگی به این دارد که بازسازی قرار است برای کل بخش های واحد مسکونی یا تنها قسمتی از آن صورت گیرد. در خانه ی دوم ، دکور چوبی بسیار زیبا و شگفت انگیزی وجود دارد که همگی آن ها در بخش بدنه و سقف طراحی شده اند. در مرحله بعدی باید ایده اولیه را به صورت نمونه یا حالت به مشتری ارائه دهد.

توصیه می شود از کاغذ دیواری ها با طرح شلوغ یا براق، برجسته، سه بعدی و… درواقع گیاهان علاوه بر خاصیت دکوراتیو بودن باعث نشاط در فضا و بالا رفتن انرژی و پویاتر شدن فضا می وشند و به همین دلیل استفاده از آن ها بسیار توصیه شده است . در اتاق خواب های نیز تخت خواب های تاشو یا مخفی ار شده که هم میز تحریر و… مثلا مبلمان های تاشو که قابلیت به تخت خواب یا کاناپه شدن دارند استفاده کنید، یا میز وسط در هر اندازه ای که فضا را اشغال می کند اگه به عنوان صندوقچه طراحی شود بسیار عالی می باشد.

برای تخت خواب اتاق خواب نیز سعی کنید از طرح های چوب ساده و مدرن و یا سفید استفاده نمایید. سعی کنید در طراحی داخلی خانه های کوچک از وسایل های کاربردی بهره ببرید. این روزها در خانههایی با متراژهای نه چندان زیاد نیز سبک دوبلکس استفاده میشود. این باعث می شود تا نیاز شما برای صرف هزینه های هنگفت و وقت های پرت کاهش یابد. با گذشت زمان و تاثیر عوامل طبیعی مثل باد و باران، ساختمان ها نیاز به تعمیرات و بازسازی دارند که در صورت عدم توجه به تعمیرات خانه، در آینده هزینه بازسازی ساختمان افزایش پیدا کرده و یا حتی خسارات جبران ناپذیری در پی خواهند داشت. ز نامش پیداست که آثار ایده های خاص و کاملا متفاوت با طراحی دکوراسیون داخلی امروزی یا همان مدرن در خود دارد که به عقیده ی اکثر صاحب نظران جزو بی نقص ترین طراحی ها بوده است چرا که بدون هیچ ابزار پیشرفته ای با این همه ریز بینی خانه هایی ساخته می شد که طراحان آینده هم از آن الهام خواهند گرفت. هم می توانید از آینه های دکورایتو بهره ببرید و یا از آینه های ساده قدی یا دایره ای با توجه به سلیقه و طراحی خانه تان برای دیوار استفاده کنید.

به چشم می خورند همچنیین اگر شما تمایل دارید منزل تان طراحی داخلی سنتی داشته باشد بهتر است وسایل ضروری نظیر مبلمان و میز تلویزیون و پرده و فرش را از بین طرح های سنتی و قدیمی انتخاب نمایید همچنین برای تزیین میز جلو مبلی نیز می توانید از رومیزهای طرح دار و قدیمی استفاده نمایید. در این پست قصد داریم به دکوراسیون داخلی سنتی ایرانی بپردازیم؛ که چگونه آن را به نحو احسن طراحی کرده و از آن لذت ببریم. استفاده از تابلوهای گران قیمت در این سبک دیده میشود. وسایل دور ریختنی روزانه از قبیل مقوا و پارچه مواد کم اهمیتی هستند که به کمک ذوق شما شباهت زیادی به مواد تزیینی گران قیمت پیدا می کنند.

همه انسان ها همواره برای آراسته بودن و زیبایی خود اهمیت زیادی قائل هستند و بخشی از درآمدشان را به این کارها اختصاص می دهند. آپارتمان به علت فضای کوچکش نیاز به یک طراحی داخلی خاص برای استفاده بهینه از تمام محیط داشت که دکوراسیون مدرن این نیاز را تا حد قابل قبولی برطرف کرده است. می شود که هر زمان نیاز یهب آنها نبود، در جای مخفی خود قرار گیرند و فضا را برای استفاده های دیگر خالی کنند. در سال ۱۹۵۷ بیلی بالدوین، پیشنهاد خود را برای تعویض پارچه های مناسب طراحی و تزئینات خانه با ابریشم و پارچه های تافته ارائه داده بود.

در نتیجه تیم هوردیس دیزاین پیشنهاد می دهد برای دیوارها از رنگ های خنثی و روشن مانند، سفید، کرم، قهوه ای، طوسی و.. ما می توانیم در بحث تغییر دکوراسیون خارجی در جهت تعویض درب جهت ساختمان را دارید به شما مشاوره رایگان و بهترین نوع انتخاب را پیشنهاد دهیم. شرکت پایون چه کمکی می تواند در بازسازی خانه های قدیمی داشته باشد؟ پروژه های بازسازی نمای خانه های قدیمی، بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد و همچنین فیلم بازسازی خانه های قدیمی به وفور در اینترنت موجود است که می توانید برای مدل بازسازی خانه های قدیمی از آنها استفاده کنید. اگر در حال ساخت و ساز ویلای شمال هستید یا می خواهید طراحی پلان ساختمان خود را اختصاصی داشته باشید، بهتر است مکانی را هم برای ساخت تی وی روم در ویلا در نظر بگیرید.

در این مطلب به سراغ آپارتمان کوچک 33 متری می رویم که توسط آرتم شلیپوو (Artem Shelipov) روس طراحی شده است. بازسازی خانه به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که جهت ترمیم و احیاء بخش های آسیب دیده یا بهبود نمای ظاهری ساختمان در بخش های بیرونی یا داخلی ساختمان صورت می گیرد. در این بخش از خانه طرح به سراغ طراحی نقشه خانه ای رفتیم که نیاز ساکنین آن به شکل مطلوبی در نظر گرفته شده است. در هنگام خرید برای دکوراسیون منزل، بیشترین بخش بودجه تان را صرف آن تکه از دکور کنید که قرار است بهترین نما را داشته باشد. بازسازی منزل مسکونی به روش سبکی: در این روش به بافت کلی خانه هیچ آسیبی وارد نمیشود و تعمیر خانه قدیمی در حدی که فقط قسمت هایی که نیاز به ترمیم دارند، با حفظ سبک و معماری انجام میگیرد و بخش هایی که به تعمیر اساسی نیاز دارند، با قطعاتی مشابه جایگزین میشوند. اتاق خواب ها، سالن اصلی، اتاق تلویزیون و سرویس های بهداشتی نیز سایر قسمت هایی هستند که باید در طراحی دکوراسیون داخلی به آنها توجه ویژه ای شود. برای طراحی دکوراسیون منزل سبک های مختلفی وجود دارد که طراح می تواند با توجه به نوع کاربری، فضای در دسترس و سلیقه متقاضیان یکی از انواع سبک های موجود را انتخاب کند.

ملاک هایی مانند جنس، رنگ و محل قرارگیری میز TV از جمله ملاک هایی هستند که در تزئین میز TV نقش به سزایی دارند. خانه های کوچک نیاز به نورپردازی به صورت مینیمالیست یا همان نورپردازی کاری دارند! پاسخ دادن به این سوالات نیاز به بررسی مفصل زیباییشناسی طراحی کلاسیک دارد. در قدم اول وقتی که می خواهید به طراحی خانه ای با متراژ کوچک بپردازید، قبل از چیددمان وسایل آن به رنگ دیوار و سقف آن فکر کنید. شاید دارای اتاق خواب یا نشیمنی باشد که دارای پنجره نباشد که در اینصورت حتما باید جای آنرا با تابلو پنجره ایی ها، قفسه کتاب و…

از مراجعی همچون کتاب و مجلات طراحی گرفته تا برنامه های تلویزیونی همه چیز برای ایده دادن به شما قابل دسترستان است. به این ترتیب، طراح با در نظر گرفتن اصول تخصصی معماری داخلی همگام با زیبایی شناختی فضا را به گونه ای طراحی می کند که مطابق با خواسته و ادراک متقاضی باشد. قبل ازشروع بازسازی منزل ، دکوراسیون لوازم خانه را در نظر بگیرید. بهتر است این کار قبل از هر گونه اقدامی برای تغییر دکوراسیون و چیدمان منزل صورت بگیرد. سعی کنید قبل از آنکه دست به انتخاب یک رنگ برای تزیین بزنید رنگهای مختلف را امتحان کرده و سپس انتخاب کنید. در انتخاب وسایل و رنگ آنها برای خانه ی کوچک سعی کنید از یک رنگ و هارمونی از آنها استفاده کنید. شما میتوانید با طراحی قفسه و طبقه بندی آنها بسیاری از وسایل منزلتان را در آن جای دهید. کف سازی و بدنه این اتاق خواب با رنگ بندی کرم روشن است و برای مبلمان و پرده از کرم تیره تر استفاده شده است . هرکسی برای انجام تغییرات در خانه اش ابتدا نیاز به یک بودجه بندی دارد، اما پیش از آن باید بودجه و فکرش را مشغول کالاهای ضروری زندگی اش کند و سپس از پس اندازش برای پر کردن فضاهای خالی خانه بهره ببرد.

طراحی داخلی همه قسمت های خانه در روحیه افراد خانواده تاثیرگذار هستند بنابراین بهتر است در هنگام طراحی دکوراسیون برای قسمت های مختلف خانه تان دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید دکوراسیونی آرامش بخش و مدرن را برای خانه خود طراحی کنید. در حقیقت باید گفته شود که این بخش یکی دیگر از گران ترین بخش ها می باشد. در طراحی داخلی، برنامه ریزی فضایی صورت می گیرد و فعالیت های مختلفی از طرح ریزی پلان طبقه ها تا انتخاب اشیاء و لوازم منزل صورت می گیرد. هر شخصی سعی می کند دکوراسیون منزل خود را به سبکی که به آن علاقه دارد، طراحی و چیدمان کند.

اما باز هم می گوییم در مورد خانه های کوچک سعی کنید علاوه بر نورپردازی عمومی از دیگر انواع نورپردازی ها استفاده نمایید. ما در مقاله اصول طراحی نورپردازی منزل به طور مفصل در مورد این موضوع توضیح داده ایم. معماری داخلی به مفهوم طراحی فضای داخلی ساختمان مطابق با استانداردهای موجود می باشد. با اصلاح نمودن طراحی دیوارها، پنجره ها تبدیل به جزئی از دکوراسیون داخلی منزل می شوند. به نظر میرسد استفاده از گل و گیاه یک کار ساده و معمولی باشد اما در حقیقیت اضافه کردن گیاهان زینتی، گیاهان زنده و طبیعی و گلدانها به شدت در زیبایی و دلبربایی طراحی داخل منزل شما تاثیر گذار است.

قرار دادن جعبه های چوبی ساده در کنار یک دیگر موجب ایجاد ترکیب های متفاوت و خلاقانه خواهد شد. پنجره هایی که پرده برای آنها در نظر گرفته اید، حتما حریر نازک و به رنگ روشن باشد و در کنار آن از رنگ های پایه استفاده کنید. ولی اینکه چگونه خانه قدیمی را بازسازی کنیم تا عمر ساختمان را افزایش دهیم و هم در فضای زیبا و دل نشین زندگی کنیم، با رعایت نکات بحث شده راحت تر خواهد بود. در این روش به دلیل حساس بودن بنا و احتمال ریزش، بازسازی خانه قدیمی به صورت دقیق تر و تخصصی تر صورت میگیرد.