در میان انتقاد برخی از مشتریان در مورد حذف سینی سیم کارت در تمام مدل های آیفون 14 فروخته شده در ایالات متحده، اپل امروز یک سند پشتیبانی جدید منتشر کرد که در آن «گزینه ها و مزایای» مختلف برای استفاده از سیم کارت های الکترونیکی در سفر به خارج از کشور را تشریح کرد.

آیفون 14 آیفون 14 پلاس در دست
اپل می گوید که eSIM از سیم کارت فیزیکی ایمن تر است زیرا نمی توان آن را از آیفونی که گم یا دزدیده شده است جدا کرد. اپل همچنین می‌گوید که سیم‌کارت‌های الکترونیکی نیاز به دریافت، حمل و تعویض سیم‌کارت‌های فیزیکی یا صبر کردن برای رسیدن آنها از طریق پست را از بین می‌برند.

سند پشتیبانی اشاره می‌کند که آیفون XS و جدیدتر می‌توانند هشت یا چند سیم‌کارت الکترونیکی را ذخیره کنند، در حالی که آیفون 13 و جدیدتر می‌توانند همزمان دو سیم‌کارت الکترونیکی فعال داشته باشند.

سند پشتیبانی توضیح می‌دهد: «به‌عنوان مثال، این می‌تواند شامل یک سیم‌کارت الکترونیکی برای خانه شما و یک سیم‌کارت الکترونیکی دیگر برای مکانی باشد که از آن بازدید می‌کنید». “شما می توانید با تغییر انتخاب های خود در تنظیمات، کدام یک از eSIM های ذخیره شده شما فعال هستند را تعویض کنید.”

سند پشتیبانی شامل اطلاعاتی برای مشتریانی است که به دنبال پرسه زدن بین‌المللی با شرکت مخابراتی فعلی خود، خرید eSIM از یک شرکت مخابراتی محلی در حین سفر به خارج از کشور، یا خرید یک eSIM داده پیش‌پرداخت از یک ارائه‌دهنده خدمات در سراسر جهان هستند.

اپل می‌گوید مشتریان می‌توانند یک مدل آیفون 14 قفل نشده خریداری شده در ایالات متحده را با بیش از 400 اپراتور که از eSIM در آیفون در 100 بازار در سراسر جهان پشتیبانی می‌کنند، فعال کنند. اپل می افزاید که بسیاری از ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان برنامه های داده eSIM پیش پرداخت را برای استفاده طولانی مدت در کشورهای سراسر جهان ارائه می دهند.

بعید است که سند پشتیبانی بتواند مشتریان ناامید شده را تسکین دهد، اما به عنوان یک منبع مفید برای استفاده از فناوری eSIM عمل می کند.

داستان های محبوب

Kuo: پیش‌سفارش آیفون 14 پلاس بدتر از آیفون 13 مینی است، استراتژی محصول «شکست»

به گفته مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل، آیفون 14 و آیفون 14 پلاس نتایج «بد» پیش فروش داشته اند، که نشان می دهد موقعیت اپل برای دو مدل استاندارد جدید ممکن است شکست خورده باشد. کو در آخرین پست خود در -14-first-weekend-online pre-order-survey-110411040b5d”> در Medium، توضیح داد که آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس نتایج “خنثی” و “خوب” پیش فروش داشته اند. …

اپل تأیید می کند که نمایش درصد باتری iOS 16 در برخی از مدل های آیفون موجود نیست

سه شنبه 13 سپتامبر 2022 ساعت 1:00 بامداد به وقت محلی توسط سامی فتحی

پس از انتشار عمومی iOS 16، اپل تأیید کرده است که کاربران مدل‌های قدیمی‌تر آیفون، امکان نمایش درصد باتری آیفون خود را مستقیماً در نوار وضعیت از دست خواهند داد. در یک سند پشتیبانی به روز شده، اپل می گوید که نمایش درصد باتری جدید در iPhone XR، iPhone 11، iPhone 12 mini و iPhone 13 mini موجود نیست. اپل هیچ …

iOS 16 فردا راه اندازی می شود: شش ویژگی جدید که ارزش بررسی دارد

اپل قرار است iOS 16 را دوشنبه 12 سپتامبر به عنوان یک آپدیت رایگان برای آیفون 8 و جدیدتر منتشر کند. iOS 16 دارای بسیاری از ویژگی‌های جدید است، از قفل صفحه قابل تنظیم تا امکان ویرایش موقت یا عدم ارسال پیام‌های iMessages. برای نصب iOS 16 هنگام انتشار به‌روزرسانی، برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید و روی General → Software Update ضربه بزنید. پس از به روز رسانی آیفون خود به …

16 ویژگی مخفی iOS 16 که از آنها اطلاعی نداشتید

سه شنبه 13 سپتامبر 2022 ساعت 11:55 صبح به وقت محلی توسط سامی فتحی

اپل این هفته iOS 16 را منتشر کرد، آخرین نسخه iOS با صفحه قفل قابل شخصی‌سازی جدید، افزوده‌های جدید عمده به پیام‌ها و بهبودهایی در Mail، Maps و موارد دیگر. به غیر از ویژگی های سرفصل، تعدادی از تغییرات کیفیت زندگی، بهبودها و قابلیت های جدید در iOS 16 وجود دارد که به بهبود تجربه آیفون کمک می کند. ما 16 ویژگی و تغییرات پنهان را فهرست کرده ایم…

ظرفیت باتری آیفون 14 برای هر چهار مدل قبل از عرضه فاش شد

اپل ظرفیت باتری آیفون 14 جدید خود را تبلیغ نمی کند، اما MacRumors این اطلاعات را از پایگاه داده نظارتی چین به دست آورده است. از هر چهار مدل آیفون 14، سه مدل دارای ظرفیت باتری بزرگ تری نسبت به سری آیفون 13 هستند، به استثنای آیفون 14 پرو مکس که به باتری کمی کوچکتر در مقایسه با آیفون 13 پرو مکس مجهز شده است.