اپل فروش چندین پایه شارژ چند دستگاهی جدید MagSafe از OtterBox و Zens را آغاز کرد

اپل امروز فروش چندین لوازم جانبی شارژ چند دستگاهی جدید از OtterBox و Zens را برای iPhone، iPad، Apple Watch و AirPods آغاز کرد. لوازم جانبی در حال حاضر برای ارسال در اوایل تا اواسط دسامبر در دسترس هستند.

پایه شارژ 4 در 1 مدولار Zens

هر دو پایه ماژولار دارای MagSafe داخلی برای آیفون، یک پد شارژ بی‌سیم برای AirPods، و یک پورت USB-C 30 واتی برای iPad یا MacBook Air هستند، در حالی که گزینه 4 در 1 شامل پسوند مغناطیسی اپل واچ است. . Zens می‌گوید آخرین پایه‌های شارژ آن از پلاستیک بازیافتی ساخته شده‌اند، اما میزان آن مشخص نشده است.منبع شارژرهای OtterBox نوامبر 2022

یک پاور بانک 2 در 1 برای اپل واچ نیز توسط OtterBox منتشر شده است. این نسخه با قیمت 49.95 دلار، دارای یک لوله مغناطیسی اپل واچ و یک پورت USB-C برای شارژ 15 واتی دستگاه دیگر با کابل 0.5 متری است.

پاوربانک MagSafe چند پایه OtterBox

آخرین گزینه جدید OtterBox یک پاوربانک MagSafe چند پایه با قیمت 149.95 دلار است که می تواند به عنوان پاوربانک، پایه آیفون یا پایه دریچه ماشین استفاده شود. در مورد Zens، این برند دارای یک پایه شارژ سیمی 60 واتی با درگاه USB-C برای iPad یا مک بوک ایر با قیمت 79.95 دلار، همراه با پایه های شارژ سیمی/بی سیم مدولار 3 در 1 و 4 در 1 با قیمت 149.95 دلار است. و به ترتیب 179.95 دلار.

OtterBox Multi Mount MagSafe

شارژر زنز 4 در 1

پاوربانک های جدید 2 در 1 OtterBox

پاوربانک جدید 2 در 1 OtterBox با MagSafe می تواند آیفون را به صورت بی سیم با سرعت حداکثر 15 وات شارژ کند و همچنین دارای یک پمپ مغناطیسی اپل واچ با پشتیبانی از شارژ سریع برای اپل واچ سری 7، سری 8 و اولترا است. این پاوربانک با قیمت 149.95 دلار دارای طراحی تاشو است که به آیفون یا اپل واچ اجازه می‌دهد در حالت عمودی یا صاف شارژ شود و شارژر MagSafe می‌تواند یک قاب AirPods را نیز شارژ کند. یک پورت USB-C داخلی با کابل 0.5 متری دستگاه‌های دیگر را تا 20 وات شارژ می‌کند.