اپل سومین بتای iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را معرفی کرد

iOS 16.2 و iPadOS 16.2 شامل برنامه Freeform هستند که می تواند برای یادداشت کردن یادداشت ها، طراحی، طراحی، ایده های طوفان فکری، ایجاد تابلوهای خلق و خو و موارد دیگر استفاده شود. چندین نفر می‌توانند روی یک برد Freeform کار کنند، با تغییرات همگام‌سازی شده برای همه شرکت‌کنندگان در زمان واقعی.

اپل معماری جدید اپلیکیشن Home را در iOS و iPadOS 16.2 اضافه کرده است که به گفته اپل برای ارائه عملکرد سریعتر و قابل اعتمادتر طراحی شده است، به خصوص در خانه هایی که لوازم جانبی خانه های هوشمند زیادی دارند. معماری جدید به نرم افزار بتای HomePod 16.2 نیاز دارد و باعث می شود که برنامه Home با دستگاه های به روز شده به iOS 16.2، iPadOS 16.2 یا macOS Ventura 13.1 کار نکند.

برای iPad، iPadOS 16.2 پشتیبانی از نمایشگر خارجی را به ویژگی چندوظیفه‌ای Stage Manager می‌آورد که امکان استفاده همزمان از هشت برنامه را فراهم می‌کند. پشتیبانی از نمایشگر خارجی برای مدل های M1 و M2 ‌iPad موجود است.

اپل امروز سومین بتای به‌روزرسانی‌های iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داد، و بتای آن یک هفته پس از عرضه دومین بتای iOS 16.2 و iPadOS 16.2 توسط اپل منتشر شد.

iOS 16
توسعه دهندگان ثبت نام شده می توانند پروفایل های iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را از مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود کنند و پس از نصب، نسخه بتا از طریق هوا در دسترس است.

تماس‌های SOS غیرعمدی اضطراری را می‌توان در iOS 16.2 به اپل گزارش داد، ویجت Sleep جدید وجود دارد، امتیازات ورزشی زنده برای برنامه تلویزیون بازگشته است، و موارد دیگر، با جزئیات کامل در راهنمای ویژگی‌های iOS 16.2 ما موجود است. انتظار می رود iOS 16.2 در اواسط دسامبر منتشر شود.منبع